Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Unreal Tournament

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Maryjan Niesamowity

Maryjan Niesamowity

First Rank

• Na emeryturze
  • 26 postów

Napisano 14 12 2007 - 18:06

Witam Panstwa

Mam problem z savami w grze unreal tournament. Wie ktos gdzie one sie znajduja? Chce je przeslac kumplowi aby mogl sobie pograc na wszystkich etapach tej gry ale nie wiem w jakich plikach są zawarte... :unsure:

PEACE & LOVE

#2 patryk83

patryk83

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 570 postów

Napisano 15 12 2007 - 15:22

C:\Documents and Settings\%username%\Moje dokumenty\My Games\Unreal Tournament 3\UTGame\SaveData
Możesz tą linijke wkleić w "Uruchom" w pasku start i będziesz w katalogu UT3 i bedziesz w katalogu SAVE'ow
Jak zepsuje Ci się windows nie naprawiaj go bo i tak mu nie pomożesz. Czeka Cię reinstalka.

Być może nie wiesz ale na forum istnieje chat.
Chat forumowy - wystarczy kliknąc i zaraz znajdziesz sie u nas na IRCu

#3 Maryjan Niesamowity

Maryjan Niesamowity

First Rank

• Na emeryturze
  • 26 postów

Napisano 16 12 2007 - 14:27

Sytuacja jest troche bardziej skomplikowana. Gra jest na partycji E, a windows z ktorego byla instalowana juz dawno przeszedl do historii po formacie partycji systemowej. Unreal jednak działa bez ponownej instalacji i "pamięta" moj profil w grze i moje "dokonania" . Można więc przypuszczać ze pliki-savy są gdzieś w katalogu gry na partycji E. Choć na pierwszy rzut oka ich tam nie widać...na drugi również przynajmniej mojego...Problem sam się rozwiązał bo kumpel zrobił się ambitny i sam przeszedł grę, ale jeśli ktoś wie gdzie znajdują się te pliki... Chętnie poznam rozwiązanie tej zagadki. Katalog który podałeś nie istnieje. Na partycji systemowej nie widać żadnych katalogów powiązanych z tą grą.
Dzięki za zainteresowanie.

PEACE & LOVE

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych