Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

[z] Sacred 2: Fallen Angel [/z]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 28 12 2007 - 12:12

Sacred 2: Fallen Angel

Gra Sacred 2: Fallen Angel nie zostanie wydana zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami. Wszyscy, którzy oczekują premiery tytułu, muszą uzbroić się w dużą dawkę cierpliwości. Wiadomo już, że produkcja zaliczy bardzo duże opóźnienie.
Według ostatnich zapewnień producenta, Sacred 2: Fallen Angel miało pojawić się na rynku już w pierwszym kwartale 2008 roku. Teraz na oficjalnej witrynie gry pojawiła się informacja, iż plany te znacząco się zmieniły.
Póki co producent ogłosił, że premiera Sacred 2: Fallen Angel została przesunięta na wrzesień przyszłego roku. Za powód podano "przedłużające się prace nad grą". Gra jest podobno bardzo złożona, a ukończenie jej wymaga od autorów znacznie więcej niż planowano.
Na pocieszenie dodajmy, że przed premierą planowane jest wypuszczenie wersji demonstracyjnej gry. Odbędą się także beta-testy produkcji.

źródło
Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.
- Miłego dnia - @watermark™

#2 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 26 08 2008 - 07:47

Sacred 2: Fallen Angel również na PS3

Cenega poinformowała o dodaniu do swojego planu wydawniczego najnowszego dzieła studia Ascaron Entertainment, Sacred 2: Fallen Angel, w wersji na konsolę nowej generacji Playstation 3. Tym samym, wersja na konsolę Sony dołącza do zapowiedzianych wcześniej wydań na komputery PC oraz Xboksa 360.

Sacred 2: Fallen Angel to zrealizowana z rozmachem i wielką dbałością o szczegóły gra z gatunku Action-RPG. Tytuł jest następcą gry Sacred (2004), która cieszyła się sporym zainteresowaniem fanów.

Akcja gry osadzona została 2000 lat przed wydarzeniami z pierwowzoru. Użytkownik wcieli się w jedną z sześciu heroicznych postaci (m.in. Inkwizytor, Strażnik Świątyni) i przeżyje ekscytujące przygody w trakcie dwóch zawiłych kampanii. Do wyboru będzie ścieżka Światła bądź Cienia.

Sacred 2 umożliwi rozgrywkę zarówno dla jednego gracza jak i wieloosobową (tryby PvE, arena oraz story), w rozległym świecie pełnym nierozwiązanych zagadek, postaci o bogatej osobowości i masy śmiertelnie niebezpiecznych przeciwników. Warto wspomnieć, że gra zaoferuje świat otwarty - bez podziału na sztuczne lokacje czy rejony. Przemieszać będzie się można m.in. na grzbiecie potężnego smoka lub gryfa.

Premiera gry w listopadzie bieżącego roku.

źródło: www.idg.pl

Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.

#3 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 18 09 2008 - 06:52

Edycja kolekcjonerska

Cenega zaprezentowała właśnie pełen skład Edycji Kolekcjonerskiej gry Sacred 2: Fallen Angel. Jeśli ktoś jest fanem tytułu, powinien czym prędzej zapoznać się z pakietem. Do jego premiery pozostało bowim już bardzo niewiele czasu.
Polski wydawca Sacred 2: Fallen Angel właśnie przedstawi skład Edycji Kolekcjonerskiej gry. Wiadomo, że w podstawowym zestawie znajdzie się płyta z grą, oddzielny krążek ze ścieżką dźwiękową oraz kolorowy artbook zawierający szkice i grafiki projektu. Wersja rozszerzona wzbogacona zostanie o rozbudowany poradnik do gry, plakat z mapą Ancarii, specjalny kod pozwalający na odblokowanie unikatowego przedmiotu w grze, płytę DVD ELITE GFX podnoszącą możliwości graficzne tytułu dla komputerów wysokiej klasy oraz grę Sacred Gold w polskiej wersji językowej. Całość zapakowana zostanie w specjalne pudełko.

Warto dodać, że Edycja Kolekcjonerska w wersji PC kosztować będzie 149,90 złotych. Za wersję standardową zapłacimy natomiast 99,90 złotych. Premiera w listopadzie.

Sacred 2: Fallen Angel to zrealizowana z rozmachem i wielką dbałością o szczegóły gra z gatunku Action-RPG. Tytuł jest następcą gry Sacred (2004), która cieszyła się sporym zainteresowaniem fanów.

Akcja gry osadzona została 2000 lat przed wydarzeniami z pierwowzoru. Użytkownik wcieli się w jedną z sześciu heroicznych postaci (m.in. Inkwizytor, Strażnik Świątyni) i przeżyje ekscytujące przygody w trakcie dwóch zawiłych kampanii. Do wyboru będzie ścieżka Światła bądź Cienia.

Sacred 2 umożliwi rozgrywkę zarówno dla jednego gracza jak i wieloosobową (tryby PvE, arena oraz story), w rozległym świecie pełnym nierozwiązanych zagadek, postaci o bogatej osobowości i masy śmiertelnie niebezpiecznych przeciwników. Warto wspomnieć, że gra zaoferuje świat otwarty - bez podziału na sztuczne lokacje czy rejony. Przemieszać będzie się można m.in. na grzbiecie potężnego smoka lub gryfa.

źródło: www.idg.pl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych