Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

[z] Age of Conan: Hyborian Adventures [/z]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 17 01 2008 - 13:53

Age of Conan: Hyborian Adventures

Czy jesteście gotowi na spotkanie z kolejnym wielkim MMO? Jeśli tak, to szybko przygotujcie się na dawkę sporych wrażeń. Już niedługo bowiem wychodzi Age of Conan w wersji BETA.

Na początku wydawało się, że producent gry nie zamierza tworzyć wersji Beta gry Age of Conan. Mimo, że wydaje się to trochę dziwne, to właśnie takie głosy dochodziły z obozu twórców gry.
Jednak teraz wszystkie wcześniejsze informacje zostały zdementowane. Testy Beta rozpoczną się gdzieś pomiędzy marcem a majem tego roku. Dokładna data rozpoczęcia internetowych zapisów nie jest jeszcze znana. Twórcy obiecują jednak, że gdy będzie tylko możliwe jej dokładne określenie, natychmiast to zrobią.
Przedstawicielka producenta, pani Shannon Drake, stwierdziła że jej firma chce organizować testy beta jak najbliżej daty premiery właściwej wersji gry. Reszta odbędzie się zgodnie z powszechnie przyjętą procedurą. Najpierw ruszą internetowe zapisy. Potem do testów zostanie dopuszczona jedynie ograniczona liczba specjalnie wyselekcjonowanych osób.

źródło
Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.
- Miłego dnia - @watermark™

#2 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 18 01 2008 - 16:36

Firma Funcom bardzo pozytywnie zaskoczyła wszystkich fanów gier MMORPG. Producent podał bowiem dokładną datę premiery swojego najnowszego dzieła, Age of Conan.

Jak podał serwis GamesRadar, oficjalna premiera gry Age of Conan nastąpi 25 marca. Niewiadomo jeszcze dokładnie czy data ta będzie zobowiązująca również dla polskiego rynku. Jednak już teraz znamy przypuszczalną cenę produktu. Będzie ona wynosić około 100 złotych.
Warto przypomnieć, że gra Age of Conan pierwotnie zapowiadana była na koniec roku 2007. Tego terminu jednak nie udało się dotrzymać z uwagi na poprawki, jakie okazały się być niezbędne do wprowadzenia. Dotyczyły one w większości systemu walki. Teraz jednak, jak zapowiada producent, wszystko jest już dopracowane i gracze niedługo posmakują przyjemności gry w kolejnego wielkiego MMORPG'a.

Dołączona grafika Dołączona grafika

źródło
Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.

#3 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 25 02 2008 - 14:48

Age of Conan: Hyborian Adventures, producent gry, FunCom, początkowo zapowiadał premierę tytułu na marzec tego roku. Niestety, niedawno okazało się, że na AoC będziemy najprawdopodobniej musieli zaczekać aż do maja.

źródło

#4 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 10 03 2008 - 13:23

Ujawniono wymagania sprzętowe Age of Conan

Gracze czekający na Age of Conan wreszcie mogą dowiedzieć się, czy będą musieli zainwestować w sprzęt. Ujawniono bowiem oficjalne wymagania nadchodzącego MMORPGa. Oprócz tego pojawiły się także inne ciekawe informacje o grze, m.in. dotyczące wersji na konsole.

Funcom oprócz wymagań ujawniło także parę innych informacji o Age of Conan: Hyborian Adventures. Przede wszystkim zaciekawić graczy powinna wzmianka o pojemności serwerów. Twórcy chcą aby online mogło być maksymalnie 5000 osób.
Jest także dobra informacja dla posiadaczy Xboxów 360. Zapowiedziano już bowiem prace nad wersją gry przeznaczoną na flagową konsolę Microsoftu.
Najważniejsze są jednak same wymagania gry. Najsłabszy proponowany do grania sprzęt prezentuje się następująco:
System operacyjny: Windows Vista/XP
Procesor: 3GHz Pentium IV
RAM: 1GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 5800 lub ATI 9800 (z obsługą Shader Model 2.0 i co najmniej 128MB RAMu)
Wymagania rekomendowane natomiast wyglądają tak:
Procesor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz (E6600)
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 7950GX2 or better
RAM: 2GB
Age of Conan będzie działać najlepiej pod DirectX 10 i wielordzeniowymi, 64bitowymi procesorami

#5 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 19 09 2008 - 21:51

Polski Age of Conan dopiero w styczniu

Zła wiadomość dla wszystkich graczy niecierpliwie wypatrujących rodzimej edycji Age of Conan: Hyborian Adventures. Przedstawiciele firmy CD Projekt poinformowali, że premiera tytułu została przełożona o trzy miesiące i odbędzie się dopiero w styczniu 2009 roku.
Age of Conan: Hyborian Adventures to jeden z najpoważniejszych kandydatów do tytułu księcia wśród gier MMORPG (do pozycji World of Warcraft grze jeszcze bardzo daleko). Tytuł wydany na świecie, także w Polsce, w maju 2008 roku cieszy się sporą popularnością wśród użytkowników. Firma CD Projekt już dawno oznajmiła, że przygotuje zlokalizowaną wersję tytułu. Gotowy produkt miał trafić na półki sklepowe w październiku tego roku.

Tak jednak się nie stanie. CD Projekt właśnie poinformował, że premiera całkowicie polskiego Age of Conan: Hyborian Adventures odbędzie się dopiero w styczniu 2009. Pełne wyjaśnienia przedstawicieli firmy zamieszczamy poniżej:

Pod koniec wakacji odwiedziliśmy norweskie biuro Funcomu. Zaprezentowano nam masę nowości i poprawek, które zostaną wprowadzone do końca roku. Samo uruchomienie gry w trybie DX10 robiło olbrzymie wrażenie, a był to dopiero początek długiej listy zmian. Wkrótce stało się dla nas jasne, że już za kilka miesięcy Age of Conan będzie inną, o wiele lepszą grą niż ta, która miała premierę w maju. Dla CD Projekt i Funcom nie była to łatwa decyzja z punktu widzenia biznesowego. Stwierdziliśmy jednak, że najważniejsi są gracze i ich punkt widzenia, dlatego zdecydowaliśmy się przesunąć premierę w celu perfekcyjnego dopracowania gry." (Marcin Marzęcki, Dyrektor Marketingu CD Projekt)

Trzeba przyznać, że argument o "chęci jak najlepszego dopracowania gry", choć na pewno nie jest zbyt wyszukany, w przypadku Conana nie jest pozbawiony podstaw. Wiadomo, że już niedługo Funcom szykuje spore zmiany w grze, m.in. dodanie obsługi DX10 (różnica pomiędzy obiema wersjami w artykule: "Dodatek do Age of Conan w 2009. Zobacz różnicę pomiędzy DirectX 10 i 9") LINK, zmiany w PvP, drzewkach talentów i umiejętności, wprowadzenie systemu, który utrudni zabijanie początkujących i wiele innych. Czy to wystarczy aby wynagrodzić fanom oczekiwanie na tytuł? CD Projekt twierdzi, że nie i zapowiada, że "szykuje również olbrzymią niespodziankę jeśli chodzi o abonament." Szczegóły zostaną ujawnione już wkrótce.

Sugerowana cena detaliczna edycji podstawowej wynosi 129,90 złotych a edycji kolekcjonerskiej 219,90 złotych.
źródło: www.idg.pl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych