Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

[z] Euro Truck Simulator [/z]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 22 01 2008 - 13:49

Euro Truck Simulator

Dołączona grafika

Do tej pory miłośnicy symulatorów jazdy ciężarówkami skazani byli na podróże po Ameryce Północnej. Te czasy odchodzą jednak do lamusa. Właśnie zapowiedziano Euro Truck Simulator.

Firma SCS znana jest głównie z serii 18 Wheels of Steel. Gry sygnowane logiem cyklu pozwalają użytkownikowi wcielić się w kierowcę ciężarówki i przewozić rozmaite towary po całej Ameryce Północnej.
Teraz, po wielu latach oczekiwań, europejscy fani serii doczekają się wydania zbliżonego do naszych realiów. SCS ogłosiło bowiem Euro Truck Simulator. Gra będzie posiadać podobny system jak poprzednie części. Użytkownik wcieli się w rolę kierowcy ciężarówki i będzie mógł także założyć własną firmę przewozową.
Wszystko zostało jednak dostosowane do europejskich realiów. W grze będą więc takie ciężarówki, jakie można zobaczyć na europejskich drogach. Także samochody zmienią się na modele, jakimi jeżdżą mieszkańcy Starego Kontynentu.
Autorzy zapowiadają też sporo innych zmian w porównaniu z poprzednimi częściami. Najważniejsze dotyczą samych ciężarówek. Wskaźniki w kabinie wreszcie zaczną działać. I nie dotyczy to tylko prędkościomierza - także wskaźnik temperatury, poziomu paliwa i inne funkcjonować będą tak jak w prawdziwej maszynie.
W celu zwiększenia realizmu, SCS zapowiada także odwzorowanie autentycznych europejskich dróg. Czy to wszystko odświeży lekko podupadającą serię? O tym każdy chętny będzie się mógł przekonać już niedługo. Światowa premiera tytułu została bowiem wyznaczona na 15 lutego bieżącego roku.

Dołączona grafika

źródło
Euro Truck
Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.
- Miłego dnia - @watermark™

#2 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 08 09 2008 - 13:20

Demo Euro Truck Simulator

Firma SCS znana jest głównie z serii 18 Wheels of Steel. Gry sygnowane logiem cyklu pozwalają użytkownikowi wcielić się w kierowcę ciężarówki i przewozić rozmaite towary po całej Ameryce Północnej.
W Euro Truck Simulator producent zrobił ukłon w stronę europejskich fanów gry i właśnie tu przeniósł obszar rozgrywki. Wśród państw jakie można odwiedzić w pełnej wersji znalazła się również Polska. Wszystko zostało dostosowane do europejskich realiów. W grze będą więc takie ciężarówki, jakie można zobaczyć na europejskich drogach. Także samochody zmienią się na modele, jakimi jeżdżą mieszkańcy Starego Kontynentu.
Do gry wprowadzono także wiele innych zmian, między innymi wreszcie wskaźniki na konsoli kierowcy będą naprawdę działać. Zobacz jak prezentuje się Euro Truck Simulator.
źródło: www.idg.pl

EURO TRUCK SIMULATOR DEMO
Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.
- Miłego dnia - @watermark™

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych