Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

[z] Warhammer Online: Age of Reckoning [/z]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 28 01 2008 - 11:06

Kalendarz Warhammera Online na 2008 rok

Warhammer Online jest bez wątpienia jedną z najbardziej oczekiwanych gier 2008 roku. Choć prace nad tytułem trwają już kilka lat, to wciąż nic nie wskazuje na to, by miały się ku końcowi. Czy w tym roku doczekamy się przełomu?
Na oficjalnej stronie Warhammera Online pojawił się kalendarz, który wskazuje na jakich imprezach branżowych w 2008 roku będzie prezentowana gra. Autorzy podkreślają, że materiał ma służyć temu, aby gracze mogli na bieżąco śledzić postępy czynione w pracach nad grą.
Imprezy organizowane będą w Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie. Ostatnia z nich zaplanowana jest na 31 sierpnia. Graczom pozostaje jedynie obserwować kalendarz i oczekiwać jakichkolwiek informacji na temat premiery.
Warhammer Online: Age of Reckoning produkowany jest przez EA Mythic, wydawcą ma zostać oczywiście Electronic Arts. Jeśli wierzyć zapowiedziom twórców, gra ma być wielkim przełomem i wnosić sporo świeżości do świata MMO.

źródło
Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.
- Miłego dnia - @watermark™

#2 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 21 09 2008 - 09:25

Warhammer Online: Age of Reckoning w sklepach!

Wreszcie! Po wielu latach oczekiwań i kilku nieprzespanych nocach doczekaliśmy się premiery jednego z najgoręcej zapowiadających się MMORPG'ów w historii branży - Warhammer Online: Age of Reckoning. Tytuł przygotowany przez doświadczone studio Mythic trafił już do sklepów na całym świecie, również w Polsce.
Na półki sklepowe w całym kraju trafił już najnowszy MMORPG studia EA Mythic, czyli Warhammer Online: Age of Reckoning. Edycja podstawowa gry (angielska wersja językowa) kosztuje 139 złotych.

Warhammer Online: Age of Reckoning to pierwsza gra MMORPG osadzona w bardzo popularnym wśród miłośników fantasy uniwersum Warhammera. Gra została przygotowana przez EA Mythic, twórców m.in. Dark Age of Camelot.

Projekt Warhammer Online: Age of Reckoning od dawna wzbudza ogromne emocje wśród graczy. Tytuł, który ma szansę zagrozić globalnej dominacji World of Warcraft zapowiada się naprawdę smakowicie.

Autorzy zapowiadają, że dopiero ta gra pozwala użytkownikom na prawdziwą walkę w sieci.

Tytuł oferuje sześć zróżnicowanych pod względem cech i możliwości ras (Krasnoludy, Imperium, Szlachetne Elfy oraz Orkowie i Gobliny, Chaos i Mroczne Elfy) podzielonych na dwie strony konfliktu (Chaos i Porządek) oraz mnóstwo bardzo zróżnicowanych profesji. Większość z klas powinna być doskonale znana wszystkim miłośnikom uniwersum Warhammera.

Użytkownicy w pierwszej kolejności wybierają serwer, na którym będą rozwijać swojego ulubionego herosa. Do wyboru są typy: Core (zwykły, PvP w niektórych miejscach), Open RvR (pełne PvP), RPG (wiadomo) oraz RPG Open RvR (dziwne połączenie RPG z PvP). Następnie przychodzi czas na wybranie rasy oraz klasy postaco. A potem? To już trzeba zobaczyć osobiście.

Słowo na temat abonamentu. Zabawa w Warhammer Online: Age of Reckoning kosztuje kolejno 14,99 USD / około 32 zł. za miesiąc, 41.97 USD / około 88 zł. za trzy miesiące oraz 77.94 USD / około 164 zł. za pół roku.

Warto dodać, że studio EA Mythic zostało zmuszone by wyciąć z gry kilka wcześniej zaplanowanych elementów (niektóre miasta i klasy postaci). Już teraz przedstawiciele firmy zapowiadają jednak, że wiele z nich trafi do gry wkrótce po jej premierze (w postaci darmowych łatek).

Czy Warhammer Online: Age of Reckoning choć trochę zbliży się popularnością do słynnego World of Warcraft? Cóż, na odpowiedź przyjdzie nam pewnie jeszcze trochę poczekać. Tymczasem warto śledzić pierwsze komentarze na temat gry. Być może właśnie spełnia się marzenie tysięcy fanów fantasy?
źródło: www.idg.pl

Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.

#3 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 21 09 2008 - 22:44

Wowhead w wersji dla Warhammera Online!

18 września swoją premierę miała jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku, Warhammer Online: Age of Reckoning. Patrząc na ten tytuł od razu nasuwają się porównania do jego największego konkurenta, czyli World of Warcraft. Znaleźliśmy kolejne podobieństwo: Dzieło Mythic Entertainment ma już stronę do złudzenia przypominającą witrynę Wowhead przeznaczoną dla World of Warcraft.
Większość graczy World of Warcraft kojarzy zapewne stronę informacyjną Wowhead.com. Dla fanów tej gry jest to swoista skarbnica wiedzy, w której znajdują się wszystkie niezbędne informacje. Znajdziemy tu wskazówki jak rozwijać swoją postać, jaką klasę wybrać oraz jak wykonywać poszczególne zadania.

Jak się okazuje, od razu po premierze Warhammer Online: Age of Reckoning w sieci pojawiła się strona będąca odpowiednikiem słynnego Wowheada. Tym razem jednak jej głównym tematem jest świat Warhammera.

Nowa witryna nazywa się Wardb. W jej tworzeniu biorą udział specjaliści z Curse.com (strona na której znajdują się dodatki oraz mody do licznych gier) oraz Electronic Arts (wydawca dzieła).

Wardb oferuje graczom wiele ciekawych informacji. Fani mogą znaleźć tam szczegółowe opisy wszystkich klas postaci, profesji, przedmiotów oraz występujących w grze NPC. Dodatkowo na stronie znajdują się liczne fora dyskusyjne oraz bogaty wybór narzędzi. Wśród nich znajdziemy takie, które pozwolą użytkownikom na sztuczne rozwijanie swojej postaci na stronie internetowej.

Podsumowując, należy otwarcie powiedzieć że pomysł na stworzenie Wardb jest bezwątpienia wtórny. Jednak wykonanie strony robi naprawdę pozytywne wrażenie.

Zainteresowanych większą ilością informacji zapraszamy na oficjalną stronę Wardb.
źródło: www.idg.pl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych