Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

[z] Legend: Hand of God [/z]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 22 02 2008 - 17:39

Legend: Hand of God

Firma Techland ogłosiła oficjalną datę polskiej premiery Legend: Hand of God. Wiadomo już, że tytuł trafi na półki sklepowe dokładnie 18 marca bieżącego roku. Gra ukaże się w dwóch edycjach - zwykłej oraz kolekcjonerskiej.
Wiemy już, że już 18 marca na rodzimy rynek trafią dwie edycje Legend: Hand of God. Pierwsza z nich, nazwana "czerwoną" zawierać będzie grę na DVD oraz instrukcję. Jej cena ustalona została na poziomie 69,90 złotych.

Druga, tzw. "czarna" edycja, zaoferuje grę na DVD, instrukcję, a także kilka bardzo cennych dodatków. Techland ogłosił, że będą to: poradnik, bestiariusz, solucja, mapa Aris (oplakat B2), drzewka rozwoju z opisem talentów (plakat B2), soundtrack oraz FanKit (screeny, tapety, arty, concept arty, itd.). Warto zwrócić uwagę na cenę Edycji Kolekcjonerskiej - wynosi ona jedynie 89,90 złotych.

Legend: Hand of God to typowy hack'n'slash w świecie fantasy. Gracz wciela się w wojownika Zakonu Płomienia, który poprzysięga zemstę na zabójcach swych towarzyszy broni. Zadanie jest trudne i wymaga od bohatera posiekania na kawałki setek potworów, zebrania ton złota i zdobycia tysięcy punktów doświadczenia. Całość zapakowana została w widowiskową oprawę graficzną wykorzystującą efekt Ageia PhysX oraz wzbogacona w losowy generator lochów i potworów.

Legend: Hand of God

Dołączona grafika

źródło
Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.
- Miłego dnia - @watermark™

#2 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 02 08 2008 - 14:41

Demo Legend: Hand of God

Wszyscy, którzy do tej pory wahali się czy kupić grę Legend: Hand of God mogą wreszcie sprawdzić tą szeroko reklamowaną w Polsce produkcję. W sieci pojawiła się wersja demonstracyjna tytułu.
Legend: Hand of God jest klasyczną grą typu actionRPG. Tytuł ten nawiązuje do takich produkcji jak słynne Diablo czy Sacred. W Legend: Hand of God wcielamy się w członka zakonu dedykowanemu podtrzymywaniu Wiecznego Płomienia.

Przepowiednia głosi, że płomień ten uniemożliwia Demonom przeprowadzenie ostatecznej inwazji na krainę Aris. Gdyby płomień zgasł, nadzieja dla ludzkości zgasłaby razem z nim. Oczywiście Wieczny Płomień zostaje zduszony, zakon rozbity, a nasz bohater pozbawiony przytomności.

Jako jedyny ocalały zakonnik, wyruszamy w niebezpieczną wyprawę po starożytny artefakt - Rękę Bogów (polskie tłumaczenie). Jedynie jego potężna magiczna moc wznieci Święty Płomień na nowo, zamykając Demonom drogę do świata Aris.

Od teraz każdy kto wahał się czy Legend: Hand of God jest warte zakupu może za darmo przekonać się co do atrakcyjności tytułu. Producent postanowił wypuścić demo gry. Dzięki wersji demonstracyjnej produkcji Legend: Hand of God będzie można spojrzeć od wewnątrz na świat gry. Zamieszczony w demie fragment pozwoli poznać fabułę związaną z tytułowym amuletem Hand of God.

Producenci pozwolili użytkownikom wersji demonstracyjnej na dowolny rozwój postaci. Misje związane z pokonaniem goblinów i troli zapoznają natomiast graczy z systemem walki w grze.

Demo do pobrania
źródło

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Aga.
Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.
- Miłego dnia - @watermark™

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych