Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Brak ikon na pulpicie i paska startu

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nieziem

Nieziem

First Rank

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 14 04 2008 - 17:55

Niedawno się ostro nawalczyłem z amvo i już myślałem, że wszystko jest w porządku, aż tu nagle dzisiaj odpalam kompa i niespodzianka ... na pulpicie nic nie ma, całkowite pustki ... jeżeli już coś się uda odpalić "ręcznie", to zaraz całość się zawiesza... Czy to możliwe, że to jakieś pozostałości po amvo?
Co mam zrobić z tą szopką?

#2 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
  • Goście

Napisano 15 04 2008 - 11:25

Wklej log z ComboFix.

#3 Nieziem

Nieziem

First Rank

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 16 04 2008 - 20:27

No to wklejam loga ... Po skanowaniu antywirusem i ComboFixem (po raz kolejny) pulpit wrócił do używalnego stanu, ale teraz nie da się połączyć z internetem (neostrada - modem Sagem F@st 800) ... na innym komputerze wszystko chodzi bez problemu.
Jestem w kropce ... błagam o pomoc!

Załączone pliki

#4 Gość_picasso_*

Gość_picasso_*
  • Goście

Napisano 19 04 2008 - 05:25

W logu jest plik związany z infekcjami z pendrive:

2008-04-07 13:37 . 2008-04-04 18:43	104,953	-r-hs----	C:\t.com

Podaj ile jest dysków w Mój komputer i pod jakimi literami. Ten ukryty plik powinien być powielony na każdym z dostępnych dysków twardych i przenośnych.

Po skanowaniu antywirusem i ComboFixem (po raz kolejny) pulpit wrócił do używalnego stanu, ale teraz nie da się połączyć z internetem (neostrada - modem Sagem F@st 800) ... na innym komputerze wszystko chodzi bez problemu.

To już jest drugie uruchomienie ComboFixa i nie wiemy co kasował (a coś musiał, bo została odblokowana powłoka explorer.exe) - pokaż zawartość pliku ComboFix-quarantined-files.txt. W kwestii braku internetu: czyli to stało się po użytkowaniu ComboFixa? Spróbuj wejść w Panel sterowania >>> Połączenia sieciowe >>> prawy klik na dane połączenie >>> wybierz opcję Reperacji.

.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych