Skocz do zawartości


tablety.pl
- - - - -

[Z] Gothic 3: Forsaken Gods [Z]
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
  • Goście

Napisano 17 04 2008 - 10:24

Gothic 3: Forsaken Gods

Owoce tej pracy skonsumujemy w czwartym kwartale tego roku kiedy to do sklepów trafi dodatek do Gothic 3 noszący nazwę Forsaken Gods. W chwili obecnej pracownicy JoWooD nie chcą się dzielić konkretnymi informacjami na temat tego rozszerzenia. Zdradzili jedynie, że gra udzieli odpowiedzi na wiele pytań, z którymi pozostawiła nas podstawka. Ma ona też służyć jako pomost łączący Gothic 3 i 4. W Forsaken Gods na pewno wcielimy się w Bezimiennego, który tradycyjnie już będzie ratował świat. Na swej drodze heros spotka wielu starych znajomych, którzy po latach mogą chcieć poprawić mu pamięć celnym ciosem topora albo młota bojowego w głowę.


Dołączona grafika

.

#2 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
  • Goście

Napisano 21 08 2008 - 11:33

Kolejne screeny z dodatku do Gothic 3

W sieci pojawiło się kilkanaście nowych screenów, przedstawiających w akcji Gothic 3: Forsaken Gods. Pochodzą on z targów w Lipsku i pokazują grywalną wersję gry, bez żadnych upiększeń i retuszów. Widzimy też cały interfejs.

Screeny: http://www.worldofgo...hic3addon_fotos

Źródło: www.gry-online.pl#3 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
  • Goście

Napisano 10 11 2008 - 19:40

Gothic 3: Forsaken Gods osiągnął złoty status

Dobra wiadomość dla fanów świata Gothica - dziś pierwszy samodzielny dodatek do trzeciej odsłony serii osiągnął złoty status i powędrował do tłoczni. Przewidywana przez wydawcę, firmę JoWooD, światowa premiera gry powinna odbyć się już 21 listopada. W Polsce wydania i polonizacji programu podjęła się firma CD-Projekt, do sklepów trafi on 4 grudnia w sugerowanej przez dystrybutora cenie 79,90 zł. Podobnie jak w przypadku podstawki będziemy mieć do czynienia z pełną lokalizacją, a więc również dialogi usłyszymy w naszym ojczystym języku.

Forsaken Gods wzbogaci grę o kolejnych 15-20 godzin zabawy w czasie których wykonamy wiele zadań, znajdziemy niespotykane dotąd zbroje i bronie, a także stawimy czoła nowym potworom. Pewne zmiany zajdą także w interfejsie użytkownika i systemie walki, ponadto twórcy ulepszyli nieco silnik Gothica 3, dzięki czemu dodatek będzie prezentować się jeszcze lepiej niż pierwowzór. Fabuła rozszerzenia stanowić ma swego rodzaju pomost pomiędzy trójką, a zapowiedzianą niedawno czwartą częścią serii zatytułowaną Arcania: A Gothic Tale. Poznamy więc odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania, a jednocześnie zostaniemy przygotowani na wydarzenia mające nadejść w kolejnym wcieleniu Gothica.

Źródło: www.gry-online.pl#4 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
  • Goście

Napisano 19 11 2008 - 15:54

Gothic 3: Zmierzch Bogów w Polsce 4 grudnia

Dodatek do gry Gothic 3 (który ledwie tydzień temu osiągnął status gold) posiada już pewną na 100% datę premiery w naszym kraju – polskie sklepy Zmierzch Bogów otrzymają 4 grudnia 2008 roku.

Zakulisowe spekulacje o zimowej dacie premiery tego add-onu (mówiło się o czwartym grudnia właśnie, ale pojawiała się również data styczniowa) dobiegły końca – Michał Gembicki, przedstawiciel CD Projektu, dystrybutora gry, potwierdził dziś pierwszy czwartek grudnia jako dzień premiery gry. Zawirowania z dokładnym dniem debiutu były spowodowane „szeregiem zmian, jakich wymagała polska wersja gry”, których opisanie zajęłoby opasłe tomisko (przypominamy przy okazji, że w sugerowanej cenie 79,90 zł gracze otrzymają w pełni spolszczony tytuł). Ważne, że się chłopaki z tym uporali i już za nieco ponad dwa tygodnie wszyscy miłośnicy Gothica będą mogli znowu wcielić się w Bezimiennego.

Źródło: www.gry-online.pl

.

#5 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
  • Goście

Napisano 02 12 2008 - 12:56

JoWooD przeprasza za pełną bugów Gothic 3: Forsaken Gods

Pierwszy dodatek do Gothica 3, Forsaken Gods, według zapowiedzi wydawcy, firmy JoWooD, tworzony w bliskiej współpracy ze społecznością fanowską, miał być pierwszą pozycją w serii wolną od bugów. No, może ze zminimalizowaną ich ilością. Jednak to, co dzieje się na forach związanych z grą po wydaniu Zmierzchu bogów, mówi samo za siebie. Błędy, błędy i jeszcze raz błędy. W podobnych przypadkach reakcja wydawców ogranicza się do opublikowania po pewnym czasie odpowiednich łatek poprawiających rozgrywkę – JoWooD postanowił pójść nieco dalej i oficjalnie przeprosić fanów gry.

Przeprosiny poprzedzone są podziękowaniami za wsparcie ze strony graczy oraz zakupienie gry. Następnie przeczytać możemy, iż z wielu powodów wydanie gry spełniającej wszystkie pokładane w niej nadzieje, było niemożliwe. Powody te nie zostały wymienione, jednak stwierdzenie, iż zarówno gracze jak i JoWooD pragnęli, aby gra ukazała się jeszcze w tym roku, może sugerować, iż deweloperzy mieli po prostu za mało czasu, aby dopieścić swój produkt. A przede wszystkim, odpowiednio go przetestować. Teraz, zarówno wydawca jak i twórcy gry, Trine, płacą za swoje błędy.

JoWooD ustami swojego specjalisty od PR, Michaela Kairata, pragnie przeprosić wszystkich fanów za wypuszczenie na rynek niedopracowanego produktu jakim jest Gothic 3: Forsaken Gods. Jednocześnie padło zapewnienie, że już za kilka dni pojawi się patch, który powinien poprawić jakość gry. Łatka będzie możliwa do pobrania z oficjalnej strony JoWooD. Co więcej, firma za jakiś czas chce wypuścić kolejny patch, a właściwie zawartość dodatkową do gry, która zawierać będzie opinie, sugestie i życzenia graczy (nie chciałbym być złym prorokiem, ale tak podobno tworzono Zmierzch bogów).

Obecnie trwają wczesne beta testy Arcania: A Gothic Tale, czwartej gry z serii, tworzonej tym razem przez studio Spellbound. JoWooD już w tej fazie chce upewnić się, iż błędy powstałe przy produkcji Forsaken Gods nie zostaną powtórzone.

Źródło: www.gry-online.pl

.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych