Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

StrongDC++ 1.00 problemy problemy :(...z transferem

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 circutro

circutro

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 23 05 2008 - 21:51

Witam wszystkich użytkowników forum.
Niestety od pewnego czasu mam straszny problem z StrongDC++ 1.00 Rc10cvs120 .
Jestem w sieci FINEMEDIA we Wrocławiu ,od pewnego czasu nic nie mogę pobrać z normalną prędkością.
Kiedyś ściągałem od wybranych użytkowników z prędkością 700 kB/s czasem większą i było okej od pewnego czasu rekord to jest : 2kB/s i stało sie to jak dobrze pamięta po jakiś pracach modernizacyjnych przy sieci.
Moja interwencja u admina nic nie dała, normalnie jak cos ściągam np: ftp to łącze żyleta prawie na max zasysa ,ale na dc++ max to 2kB/s.
Nic nie zmieniałem w ustawieniach acha jak chce sie logować na hub finemedia z nowszegooStrongDC++ hub przyjmuje mnie na chwile i wywala ;).
Proszę o jakąś podpowiedź co i jak czyja to może być wina.
Admin z finemedia rozkłada ręce i mówi że nie wie co jest grane.
Z góry dziękuje za podpowiedź.
Pozdrawiam

#2 Heniek

Heniek

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 8194 postów

Napisano 05 07 2008 - 14:05

Podstawa to sprawdzić jakie IP (publiczne czy prywatne) ma przydzielone komputer na którym chcesz pobierać?
Czy ten komputer jest podłączony do routera czy bezpośrednio do Internetu? Jaki jest tam system operacyjny?
I jakie firewalle? Czy coś się nie zmieniło i od tego czasu właśnie nie pojawia się owy problem?

Do tego warto właśnie skontaktować się z administratorem lub o ile jest możliwość poczytać komunikaty
operatora (zazwyczaj są na jego stronach www, choć nie każdy operator informuje o stanie pracy sieci).
Warto też zapytać się jakiegoś kolegi z tej samej sieci czy u niego wszystko działa prawidłowo : )
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
mooo! [:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych