Skocz do zawartości

tablety.pl
- - - - -

[Z] Doom 4 [Z]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
  • Goście

Napisano 18 06 2008 - 15:56

Doom 4

Na razie to tylko bardzo skromna informacja, ale jak wazna... id Software zapowiedziało czwartą czesc gry Doom, jednej z najwazniejszych w historii gatunku FPS. Na razie wiadomo tylko dwie rzeczy. Po pierwsze produkcje stworzy samo id ( a nie jak w przypadku Quake'a 4 czy Enemy Teritory: Quake Wars studia zewnetrzne - kolejno Raven Software i Splash Damage.) Po drugie gra bedzie wykorzystywac piątą generacje silnika id Tech, opracowanego od początku przez Johna Carmacka, szefa id Software. Reszta to domysły - data premiery szacowana jest na 2010 rok, a platformy to najprawdopodobniej PC, PS3 i Xbox 360.

#2 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 01 08 2008 - 21:19

Nowy Doom oficjalnie zapowiedziany!

Wszystko wskazuje na to, że fani gier FPS będą mieli niedługo kolejny powód do radości. Na odbywającym się właśnie QuakeCon prezes Id Software, Todd Hollenshead, oficjalnie zapowiedział długo oczekiwany hit: Doom 4.
O tym, że Doom 4 najprawdopodobniej powstanie pisaliśmy jakiś czas temu w artykule zatytułowanym "Nadchodzi Doom 4". Wtedy jednak brakowało jednoznacznej deklaracji ze strony Id Software. Wszystkie wypowiedzi były bowiem oparte o ówczesne ogłoszenia o pracę producenta gry.
Tym, razem jest inaczej. Na odbywającej się obecnie imprezie QuakeCon fani usłyszeli z ust prezesa ID Software, Todda Hollensheada, oficjalną zapowiedź Doom 4.
Niestety, brak jest jakichkolwiek bardziej szczegółowych informacji. Producent obiecuje jedynie, że w grze nie zabraknie na pewno "wielu broni, krwi oraz niebezpiecznych demonów jakie staną na drodze graczy".
John Carmack, przedstawiciel Id Software, zapewnił że Doom 4 będzie wyglądać jeszcze lepiej niż przygotowywany obecnie Rage. Trzeba przyznać, że są to informacje bardzo optymistyczne.
Póki co wiadomo, że gra ukaże się na PC, Xboxa 360 oraz PlayStation 3. Niestety, nieznana jest na razie nawet orientacyjna data premiery dzieła.

źródło
Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.
- Miłego dnia - @watermark™

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych