Skocz do zawartości


tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

[z] Godfather II [z]
 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 watermark

watermark

  Expert Rank

 • Na emeryturze
 • 3611 postów
 • Lokalizacja:piąty wymiar

Napisano 20 06 2008 - 10:55

Godfather II

Z najnowszych informacji przekazanych przez szefa Electronic Arts wynika, że Godfather II będzie rozgrywał się na dwóch płaszczyznach - TPP i RTS. Czy ten ciekawy pomysł jest sposobem firmy na sukces gry?
Wieści o dwóch trybach gry w Godfather II początkowo uznane zostały za plotkę. Teraz wiadomo jednak, że informacje są w pełni oficjalne. Wieść o dwóch trybach zabawy przekazał sam szef EA, John Riccitiello, na ostatnim spotkaniu inwestorów.
O co dokładnie chodzi? Otóż wiadomo, że Godfather II będzie posiadał dwa tryby, w których toczyć się będzie rozgrywka. Pierwszy z nich, to gra z poziomu ulicy, podobna do stylu znanego z Grand Theft Auto. Drugi będzie podobny do tych znanych z RTSów - pozwoli wygodnie kontrolować poczynania na dużym obszarze.
Niestety inne wiadomości na temat gry nadal nie zostały ujawnione. Pewne jest to, że na Godfathera II będziemy musieli jeszcze poczekać, bowiem zajmuje się nią EA Redwood Shores, które obecnie pracuje nad Dead Space. Riccitiello przyznał jednak, iż uważa, że "o Godfather II będzie głośno już pod koniec roku".

źródło
Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.
- Miłego dnia - @watermark™

#2 watermark

watermark

  Expert Rank

 • Na emeryturze
 • 3611 postów
 • Lokalizacja:piąty wymiar

Napisano 08 08 2008 - 18:57

The Godfather 2 w lutym 2009

CEO Electronic Arts, John Riccitiello, potwierdził, że The Godfather 2 jest już w produkcji i trafi na rynek dokładnie lutym 2009 roku. Wiadomo również, że gra ukaże się na PC, Xboksa 360 i PS3.

W pierwszej części Ojca chrzestnego gracze zostali namaszczeni przez Michaela Corleone na Dona Nowego Jorku. Wiadomo jednak, że akcja sequela toczyć się będzie nie tylko w tej metropolii. Przestępczą działalność trzeba będzie prowadzić również na Florydzie, a nawet na Kubie.

Rozwijanie mafijnej siatki ułatwi nowy tryb o nazwie "The Don's View", pozwalający na spojrzenie na świat Ojca chrzestnego II ze strategicznego punktu widzenia. Dzięki temu, można będzie efektywniej zarządzać swoim imperium - rekrutować przestępców, wysyłać ich na akcje oraz nieustannie śledzić poczynania konkurencyjnych rodzin mafijnych.

"W latach sześćdziesiątych XX wieku o sile mafijnego Dona świadczyła jego rodzina" - powiedział Hunter Smith, producent wykonawczy gry Ojciec chrzestny II. "Opcja The Don's View nada naszej produkcji unikalny strategiczny charakter i ma być czymś wyjątkowym wśród gier z gatunku akcji" - dodał.

Ojciec chrzestny II zaoferuje m.in. ulepszony system sterowania, tryb multiplayer oraz drużynę towarzyszącą głównej postaci. Wiadomo, że wraz z głównym bohaterem podróżować będzie ekipa, której każdy członek specjalizuje się w innym fachu - np. w podkładaniu ładunków wybuchowych lub udzielaniu pierwszej pomocy.

Pierwsza oficjalna prezentacja Ojca chrzestnego II nastąpi 15 sierpnia w internetowym programie telewizyjnym "Gametrailers TV with Geoff Keighley", emitowanym pod adresem www.gametrailers.com. W ramach tej audycji pokazany zostanie debiutancki zwiastun gry, który 18 sierpnia oficjalnie pojawi się w sieci.

źródło
Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.
- Miłego dnia - @watermark™

#3 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
 • Goście

Napisano 20 08 2008 - 20:02

The Godfather II pozwoli na 15 - 25 godzin zabawy

Druga część serii The Godfather ma zapewnić graczom od 15 do 25 godzin zabawy – taką informacją podzielił się z redaktorami serwisu VideoGamer.com, Hunter Smith, producent wykonawczy gry. Jak powiedział, ekipa z EA Redwood Shores początkowo nastawiała się na stworzenie fabuły, która miałaby poprowadzić gracza przez 50 - 80 godzin zabawy. Zdecydowano jednak, że to za długo i po prostu The Godfather II mógłby zanudzić grających.

Mimo skróconej fabuły The Godfather II nie ucierpi na grywalności, co zapewniać ma nieliniowość. Smith stwierdził, że jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia i podejmowane decyzji, od których zależeć będzie dalszy rozwój sytuacji. Tytuł poza silnymi elementami gry akcji, kładzie duży nacisk na strategię, przykładem czego jest nowy tryb „The Don's View”, pozwalający nam w prosty sposób zarządzać mafijnym interesem.

The Godfather II ma również posiadać rozbudowany tryb rozgrywki wieloosobowej, jednak na razie producent nie podał wielu szczegółów na jego temat. Premiery nowego Ojca Chrzestnego spodziewać się możemy najwcześniej w lutym przyszłego roku.

źródło


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych