Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

[info] Tajemnicza strona Blizzarda [/info]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 26 06 2008 - 22:35

Od niedawna wchodząc na stronę firmy Blizzard można natknąć się na tajemniczy artwork. W sieci aż huczy od domysłów o co może chodzić. Jedna z teorii wydaje się jednak dużo bardziej prawdopodobna od innych.
Artwork ze strony głównej Blizzarda wywołał prawdziwą burzę. Szczególnie aktywni zrobili się fani serii Diablo liczący na rychłe ogłoszenie trzeciej części gry. Wszystko wskazuje jednak na to, że to grający w inną produkcję firmy powinni się cieszyć.

Pokazany artwork nie zdradza praktycznie nic. Na pierwszy rzut oka przedstawia on masy lodu. W paru miejscach ujrzeć jednak można tajemnicze oznaczenia. Serwis worldofwar.net potencjalnie rozgryzł łamigłówkę z tym związaną.

Okazuje się, że na jednym ze żłobień w lodzie jest dokładnie taki sam symbol jaki występuje na legendarnym mieczu Frostmourne. Wydaje się więc prawie pewnym, że Blizzard szykuje się do większej zapowiedzi gry związanej zarówno z lodem jak i z mieczem czyli Wrath of the Lich King.

Bardzo możliwe, że tego typu "atrakcje" firma przyszykowała, ze względu na zamiar ogłoszenia premiery tego bardzo oczekiwanego dodatku do World of Warcraft

źródło i fotki

Na początku wszystkie elementy układanki szły w kierunku dodatku do WoWa, Wrath of the Lich King. Teraz jednak coraz więcej faktów przemawia za zamiarem ogłoszenia nowego dużego projektu firmy Blizzard... Może być nim Diablo III.
Artwork o którym pisaliśmy parę dni temu zmieniany jest codziennie. Przedstawiona bryła lodu staje się coraz bardziej otwarta, po bokach umieszczane są symbole związane z różnymi produkcjami Blizzarda, a na środku zaczyna być widoczne coś co może być zarysem twarzy.
Wstępnie wiele osób sądziło, że chodzi o Wrath of the Lich King, jako że symbol związany z Warcraftem pojawił się jako pierwszy. W drugiej kolejności pojawiła się runa z Diablo, następnie symbol związany ze Starcraftem. Dzisiejsza odsłona tajemnicy Blizzarda prezentuje jeszcze bardziej rozszerzoną szparę w bryle lodu. W środku wiele osób dopatruje się zarysu twarzy.
Coraz więcej dziennikarzy pewnych jest także tego, że owe atrakcje jakie Blizzard zgotował fanom zwiastują kolejną część wielkiego hitu firmy - Diablo. Niektóre serwisy są już tego nawet więcej niż pewne.
Prym wiedzie tu strona Diabloii.net. Zgodnie z informacjami na niej podanymi w tą sobotę na World Wide Invitational, Blizzard ma zamiar zapowiedzieć Diablo 3. Dziennikarze serwisu twierdzą, że informację tą mają z pewnego źródła z samej firmy i jest ona sprawdzona.
Dziś dołożono kolejny element artworku z dziwnym stworzeniem. Nadal do końca nie wiadomo co przedstawia
Widząc ile szumu Blizzard robi przez ten tydzień wokół siebie robimy się coraz bardziej przekonani, że musi chodzić o jakąś dużą nową produkcję. Kto wie, może rzeczywiście fani Diablo powinni już zacierać ręce. Na razie jednak pozostaje czekać do soboty lub do jutrzejszej odsłony łamigłówki Blizzarda.

źródło i dywagacje ilustrowane.
No i do soboty ;)
Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.
- Miłego dnia - @watermark™

#2 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 27 06 2008 - 13:50

Dzisiejsza odsłona łamigłówki Blizzarda

Piąty dzień aktualizacji tajemniczego artworka Blizzarda nie przyniósł wielu wartościowych informacji. Do grona czterech symboli doszedł kolejny. Dwa punkty w środku artoworka okazały się rzeczywiście oczami, a tajemnicze stworzenie można podziwiać już w całej okazałości.
Piąty znak wyryty w lodzie umieszczony został u góry, tak by całość była na planie pentagramu. Symbol najprawdopodobniej przedstawia kompas wikingów co najszybciej można skojarzyć z Northendem - nową krainą z Wrath of the Lich King.
Dziś już jest pewne, że w środku bryły lodu majaczyły oczy. Obecnie są one wyraźne i nasuwają skojarzenia z nadchodzącym dodatkiem do World of Warcraft bądź z rasą Protos ze Starcrafta.
Dziś już ujawniony został także pełny artwork z dziwnym fioletowym stworzeniem. Przypomina trochę pingwina lecz nikt nie ma pojęcia jaki ma to związek z resztą "układanki".

Dołączona grafika

Wynika z tego niestety, że nie dowiemy się przed czasem o co mogło Blizzardowi chodzić. Sprawa powinna się wyjaśnić już jutro. Wtedy przekonamy się czy ma to związek z dodatkiem do World of Warcraft, Starcraftem II, Diablo 3 czy może zupełnie nową produkcją firmy.

źródło i dochodzenie bogato ilustrowane
Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.

#3 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 28 06 2008 - 15:32

Stało się! Po latach oczekiwań i spekulacji wszyscy fani Diablo otrzymali odpowiedź. Dziś Blizzard oficjalnie zapowiedział trzecią część gry!

Rozwinięcie tematu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych