Skocz do zawartości

tablety.pl
- - - - -

[z] World of Warcraft: Wrath of the Lich King [z]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_slawek481_*

Gość_slawek481_*
  • Goście

Napisano 07 07 2008 - 12:18

Już w grudniu bieżącego roku ma wyjść najnowszy dodatek do WoW :D
Dołączona grafika

Stolica Francji, miasto zakochanych, wieża Eiffla ? to najbardziej oczywiste skojarzenia, jakie przychodzą do głowy większości z nas na dźwięk słowa Paryż. Mnie osobiście metropolia ta kojarzy się jeszcze z czymś całkowicie odmiennym od tego, co przed chwilą wymieniłem, a mianowicie ? z grami MMO. Dlaczego?

Tak się akurat złożyło, że moje dwie (i jak do tej pory jedyne) wizyty w tym mieście, związane były z grami należącymi do tego właśnie gatunku. Kilka miesięcy temu uczestniczyłem w ?War in Paris?, czyli europejskiej prezentacji Warhammer Online: Age of Reckoning, a w miniony weekend, razem z około ośmioma tysiącami graczy z całego świata miałem niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w imprezie ?Blizzard World Wide Invitational 2008?. Jedną z jej głównych atrakcji była możliwość osobistego zapoznania się z World of Warcraft: Wrath of the Lich King oraz wysłuchania i obejrzenia na dużych telebimach prezentacji dotyczących tejże właśnie gry. Ot i cały powód.

Więcej info TUTAJ

Aż nie moge się doczekac :D

Pozdrawiam

#2 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 07 07 2008 - 12:34

World of Warcraft: Wrath of the Lich King jest jednym z najbardziej oczekiwanych tytułów tego roku. Wielu fanów zrobiłoby dosłownie wszystko aby zostać beta testerem gry. Póki co, nikt nie ma jednak zapewnionego udziału w testach, nawet uczestnicy Blizzard Worldwide Invitational.

Wiadomo było, że uczestnicy tegorocznego Blizzard Worldwide Invitational otrzymali specjalne kody zapewniające zostanie beta testerem Blizzarda. Wielu myślało, że jest to równoznaczne z zaproszeniem na testy Wrath of the Lich King, najnowszego dodatku do World of Warcraft.
Jak podaje serwis N4G.com, kody te zapewniają jedynie, że taka osoba w przyszłości zostanie beta testerem jednego z tytułów Blizzarda. Firma nie gwarantuje jednak, że będzie to Wrath of the Lich King. Osoby ze specjalnymi kodami podlegać będą dokładnie tym samym procedurom co inni chętni gracze.

Dołączona grafika

Jak się jednak okazuje, uczestnicy Blizzard Worldwide Invitational mogą znacznie zwiększyć swoje szanse zapisując się ponownie na oficjalnej stronie Blizzarda. Wszystkim życzymy powodzenia!

źródło
Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.
- Miłego dnia - @watermark™

#3 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 07 08 2008 - 18:36

Blizzard oferuje program rekrutacyjny dla fanów WoWa

Premiera dodatku Wrath of the Lich King zbliża się wielkimi krokami. Z tego powodu Blizzard postanowił po raz kolejny zachęcić graczy by zainteresowali się słynnym MMORPGiem. Właśnie ruszył specjalny program rekrutacyjny, który ma zwiększyć popularność gry.
Wszyscy aktywni użytkownicy World of Warcraft otrzymali właśnie nową możliwość zdobycia wyjątkowych bonusów w świecie gry. Dzięki opcji "rekrutuj przyjaciela" mogą zaprosić do zabawy swoich znajomych i wręczyć im 10-dniowy klucz do wersji trial. Możliwość ta była dostępna wcześniej, teraz jednak jest ona dodatkowo nagradzana.

Od teraz, każda osoba, której z sukcesem uda się zaprosić przyjaciela do zabawy w World of Warcraft, otrzyma natychmiastową gratyfikację pierwszego poziomu (poniżej określona jako Dodatkowe punkty doświadczenia). Kolejne nagrody będą odblokowywane jeśli zaproszony gracz wykupi abonament. Bonusy, które udostępnił Blizzard, to:

- Dodatkowe punkty doświadczenia
Przez 90 dni przyjaciele i nowo zaproszeni użytkownicy mogą raz na godzinę wzajemnie przywoływać do siebie swoich bohaterów. Co więcej, grając razem otrzymują aż trzykrotnie więcej doświadczenia niż bawiąc się oddzielnie. Co więcej, każde dwa poziomy postaci zdobyte przez początkującego gracza oznaczają teraz jeden dodatkowy poziom dla bardziej doświadcoznego przyjaciela (warunek jest taki, że nagrodzona osoba może awansować jedynie bohaterów o niższym poziomie niż heros gościa - służy to zapewnie temu, aby nie można było zbyt łatwo awansować postaci 60+).
- 30 dni zabawy za darmo!
Bonus 30 dni za darmo jest dostępny dla każdej osoby, której zaproszony przyjaciel wykupi miesiąc abonamentu.
- Unikatowy wierzchowiec Zhervra
Wyjątkowy wierzchowiec Zhervra to nagroda dla każdego, kto namówi przyjaciela do wykupienia dwóch miesięcy abonamentu.

źródło
Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.

#4 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 08 08 2008 - 10:53

Blizzard ogłosił, że wprowadzi system osiągnięć do Wrath of the Lich King

Blizzard ogłosił, że wraz z premierą Wrath of the Lich King, do World of Wacraft trafią różnego rodzaju achievementy. Zabieg ma zmobilizować użytkowników by stawali naprzeciw nowym wyzwaniom... niekoniecznie związanym z ubiciem kolejnego bossa.
Od dłuższego czasu wiadomo, że nowy dodatek do World of Warcraft, Wrath of the Lich King, wprowadzi do gry tzw. system osiągnięć. Wzbudziło to jednak w graczach pewne obawy. Jeden z twórców dzieła rozwiewa jednak obawy fanów.
Jego zdaniem, system achievementów idealnie wpasuje się w dynamikę gry. Jak wiadomo, podobne rozwiązanie zastosowało Sony. Jednak w przeciwieństwie do niego w World of Warcraft gracze nie będą musieli wracać do starych misji (np. tych z dodatku The Burning Crusade) by wypełnić związane z nimi osiągnięcia. Blizzard informuje, że posiada wszystkie niezbędne dane, aby starym graczom WoWa automatycznie zaliczyć achievementy, które zrealizowali jeszcze przed wprowadzeniem nowego systemu. To rozwiązanie wydaje się być sprawiedliwe, fani unikną bowiem powracania do misji które dawno już skończyli.

"Już od dłuższego czasu śledzimy osiągnięcia naszych graczy. Wiele achievementów dotyczyć będzie systemu PvP, na dziś dzień posiadamy wszystkie niezbędne informacje, by zaliczyć fanom odpowiednie zadania."

Kaplan zastrzega jednak, że od tej reguły będą istniały pewne wyjątki. Jako przykład podaje osiągnięcie związane z zabiciem Onyxii.

"Problem polega na tym, że niekoniecznie każdy kto zabił Onyxię, zdobył jej głowę a zatem wykonał odpowiedni Quest. Póki co, nie wiemy co z robić z tym problemem i zastanawiamy się nad nim w fazie beta testów."

Obecnie świat World of Warcraft liczy sobie kilkanaście milionów graczy. Wprowadzenie systemu osiągnięć jest świetną metodą, by ich przy sobie zatrzymać. Czyżby miało być to kolejne dobre posunięcie ze strony Blizzarda?

źródło

#5 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
  • Goście

Napisano 16 09 2008 - 09:14

Blizzard potwierdza datę premiery Wrath of the Lich King i anonsuje edycję kolekcjonerską

Firma Blizzard Entertainment potwierdziła wczorajsze doniesienia serwisów Wowhead.com i Thottbot.com, które poprzez publikację reklamy World of Warcraft: Wrath of the Lich King, zdradziły nam datę światowej premiery drugiego dodatku do World of Warcraft. Rozszerzenie faktycznie trafi do sprzedaży 13 listopada bieżącego roku.

W dniu premiery Wrath of the Lich King w sprzedaży znajdą się dwie edycje gry. Pierwsza będzie standardowym, niczym nie wyróżniającym się wydawnictwem. Druga natomiast uzyskała miano kolekcjonerskiej i trafi do sklepów w limitowanym nakładzie. W jej skład wejdzie: 209-stronicowa książka z grafikami zatytułowana The Art of World of Warcraft: Wrath of the Lich King, Frosty - ekskluzywne zwierzątko, które znajdziemy w grze, dodatkowe DVD wypchane po brzegi wywiadami, filmami opowiadającymi proces powstawania gry itd., oficjalna ścieżka dźwiękowa na płycie CD zawierająca 21 utworów pochodzących z gry (plus kilka zupełnie nowych), podkładka pod mysz, na której znajdziemy mapę kontynentu Northrend, stanowiącego główną atrakcję Wrath of the Lich King, a także dwa startowe deki do gry karcianej World of Warcraft Trading Card Game: March of the Legion.

Do uruchomienia World of Warcraft: Wrath of the Lich King konieczne będzie posiadanie zainstalowanej podstawowej wersji gry, a także pierwszego dodatku, wydanego na początku 2007 roku The Burning Crusade.

Źródło: www.gry-online.pl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych