Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

[z] Wiedźmin: Versus [/z]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 09 07 2008 - 16:39

Wiedźmin: Versus

CD Projekt ogłosił premierę gry przeglądarkowej Wiedźmin: Versus, znanej wcześniej z fazy beta testów jako Wiedźmin: Duelmail. W Wiedźmin: Versus gracze mogą rzucać wyzwania zarówno swoim znajomym, jak i obcym zawodnikom, a każda wygrana walka to kolejny szczebel w hierarchii wojowników. Co ważne, gra jest w pełni darmowa.
W Wiedźmin: Versus użytkownicy wybierają klasę postaci (czarodziejka, wiedźmin, przeraza) i rozpoczynają uczestnictwo w krwawym turnieju.
Zabawa polega na wyzywaniu przeciwników na pojedynki w cztery oczy, z użyciem magii, broni białej, szponów oraz rozmaitego ekwipunku.
Wygrana walka wiąże się ze zdobyciem pieniędzy i doświadczenia, które pozwalają na rozwój postaci, naukę nowych umiejętności oraz zakup lepszego uzbrojenia. Wszystko po to by znaleźć się na czołowych miejscach sieciowego rankingu gry.
Ekipa odpowiedzialna za projekt zapewnia, że Wiedźmin: Versus będzie stale rozwijany i urozmaicany specjalnymi eventami, turniejami i różnego rodzaju konkursami.

Wiedźmin: Versus

źródło

Dołączona grafika
Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.
- Miłego dnia - @watermark™

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych