Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Gdzie mogę poczytać o korzystaniu z technologii P2M

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 adsenior

adsenior

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 10 07 2008 - 16:34

Wczoraj wypożyczyłem z biblioteki Chipa 08/2007, gdzie na stronie 126, przeczytałem o technologii P2M. Postępując zgodnie z opisem, zalogowałem sie do tej strony, dalej podają, że należy zastosować HASHCODY, z równoczesną instrukcją, że forum
p2m.com.pl, oferuje znalezienie filmu lub MP3. Niestety dalej się nie potrafię znaleźć. Może ktoś z szanownych forumowiczów, pomoże Dziadkowi /jestem rocznik 1946/. Z góry serdecznie dziękuję.

Ad Senior

#2 Heniek

Heniek

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 8194 postów

Napisano 10 07 2008 - 16:50

Hej : P

Ja napisze Ci tak - ogólnie dobrze kombinujesz bo są fora specjalnie do tego celu,
tylko żeby nie było cukierkowo większość z nich wymaga rejestracji (założenia konta)
by móc widzieć tą najlepszą zawartość (działy, tematy i posty).

Na takim forum są ludzie którzy to zajmują się wstawianiem nowych pozycji.
Przy pomocy programu dzielą każdy plik na fragmenty, które to w przypadku p2m
lądują (są wysyłane) na skrzynkach pocztowych i otrzymują hashcode
(zaszyfrowany ciąg, który jest skarbnicą wiedzy dla programu i umożliwia innym osobom pobieranie plików).

Dalej w kolejności, osoba, która chce udostępnić możliwość pobrania innym,
loguje się na takim forum i tworzy nowy temat, w nim umieszcza opis tego co można
pobrać jak i klucz do pobierania czyli wygenerowany wcześniej hashcode.

Użytkownicy chcąc pobrać pliki wklejają hashcode do programu i z reguły rozpoczyna się pobieranie.
A pobierasz to co w danym temacie było udostępnione więc aby znaleźć coś innego trzeba skorzystać
z wyszukiwarki tematów na forum (takiej jak np. ta u nas), a nie z szukania w programie.
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
mooo! [:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych