Skocz do zawartości

tablety.pl

Pro Evolution Soccer vs FIFA

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Która gra lepsza?

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
  • Goście

Napisano 16 07 2008 - 14:24

Witam. Załozylem ten temat by poznac komentarze na temat obydwu tych gier sportowych. Zagłosujcie w ankiecie na gre, którą uwazacie za lepszą i w miare mozliwosci podajcie powód :huh: Pod uwage biore wszystkie czesci gier.

Mój typ to PES a to dlatego, ze ma lepszą grywalnosci i bardziej efektowne akcje (przynajmniej narazie zobaczymy co przyniesie kolejna odslona FIFy :)

#2 Mo0dY

Mo0dY

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 13 10 2008 - 18:02

Ja zdecydowanie wole Fife :D podoba mi się w niej to że nie trzeba dużo kombinować i myśleć :D i są wszystkie licencjowane kluby :D

#3 lukaszw1

lukaszw1

First Rank

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 31 10 2008 - 20:20

Witam!

Wiadomo, że pes wygra. Jest to gra bardzo realistyczna może oprócz biegania. Bramki nie wpadają takie same jak w fifie prawie każda jest inna. Bramkarze też bronią realistycznie. Grafika jest dobra

#4 Crist24

Crist24

First Rank

• Na emeryturze
  • 5 postów

Napisano 19 11 2008 - 16:55

Witajcie wszyscy, co to w ogóle za temat przecież wiadomo że Pro Evolution Soccer jest bezkonkurencyjny przynajmniej na owe czasy, udowodnił to poprzednimi tytułami jak i obecnym. Więc zakładanie takich tematów jest bynajmniej nie na miejscu :) .
Każdy kto szanuje choć trochę realizmu w tego typu grach wybierze PES'a

#5 qester

qester

First Rank

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 25 11 2009 - 19:56

Oczywiście PES jest bezkonkurencyjny na PC ale nie na konsole. PES na PC jest o niebo lepszy od fify (grywalność, grafika, akcje, realistyka). Fifa jest o wiele lepsza na konsole pod względem grywalności (sterowanie, tricki)

#6 Decos20

Decos20

First Rank

• Użytkownicy
  • 58 postów

Napisano 15 05 2010 - 10:20

Ja jestem za FIFĄ gdyż na słabsze komputery które mają ok 256mb karte grafy to PES zwyczajnie będzie ścinał. Fifa na takiej grafie działa Na średnich bez ścinania. A grafika ... Niestety tak jakby porównać NBA Live 2009 z NBA 2k9... Ze względów sprzętowych wolę FIFE.

#7 Tomasz.tom

Tomasz.tom

First Rank

• Użytkownicy
  • 14 postów

Napisano 13 08 2010 - 07:29

W chwili obecnej jestem za pesem, ale jeśli zgodnie z zapowiedziami fifa w tym roku będzie taka sama jak na konsole to chyba się przesiądę na fifke. Pożyjemy zobaczymy.

#8 simian raticus

simian raticus

First Rank

• Użytkownicy
  • 32 postów

Napisano 09 06 2011 - 21:16

Fifa 12 ma mieć impact engine, a PES 2012 to odgrzewanym kotlek z silnika PES 6. który został skonstruowany na rzecz Xbox 360 kilka lat temu.
Twój stary to Twoja stara!

Dołączona grafika

Czasem jestem zBANowany, a czasem nieBANowalny.

Øl rødhårete bærer ikke barnebidrag, dødsattesten. Han er glad og fornøyd.

#9 omlet88

omlet88

First Rank

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 02 02 2014 - 01:40

PES zdecydowanie lepszy od FIFY. nie ma co porównywać. Grywalność na pesie na zupełnie innym poziomie.

#10 verilokryo

verilokryo

First Rank

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 19 02 2014 - 10:58

Kiedyś zdecydowanie bym powiedział PES, ale od jakiegoś czasu FIFA robi się coraz lepsza i jeśli nie prześcignęła PESa to na pewno jest z nim na równi :)

#11 sixsa90

sixsa90

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 18 03 2014 - 13:51

Dawniej PES, od czasu fify 10 król jest tylko jeden, ten od EA.

#12 lwvtutor

lwvtutor

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 21 03 2014 - 15:35

Jak dla mnie od kilku lat tylko fifa.

#13 Ratales

Ratales

First Rank

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 03 10 2016 - 10:11

W tym roku jeśli porównywać te dwie gry to muszę powiedzieć  że FIFA miażdzy Pes pod każdym względem i jeszcze więcej :D 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych