Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Błąd przy zapisie pliku

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 flubert

flubert

First Rank

• Użytkownicy
  • 36 postów

Napisano 21 07 2008 - 10:18

Ostatnio podczas ściągania niektórych plików w zakładce Serwery/log ( MorphXT 11, Win XP) pojawia się info np.:

Błąd przy zapisywaniu pliku części: 018.part.met (Generation.Kill.S01E01.Get.Some.HDTV.XviD-0TV.avi) - Permission denied

Mimo to plik jest zapisywany. O co tu chodzi i co z tym zrobić ?
Proszę o info lub radę. Pozdrawiam.

#2 Heniek

Heniek

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 8194 postów

Napisano 22 07 2008 - 01:41

Instalowałeś może coś szczególnego?
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
mooo! [:

#3 flubert

flubert

First Rank

• Użytkownicy
  • 36 postów

Napisano 22 07 2008 - 08:21

Instalowałeś może coś szczególnego?

Nie, nic ostatnio nie instalowałem. Pliki są zapisywane na NTFS, nie mam tam ani indeksacji, ani szyfrowania itp. Pojawiło to się nagle i, co ciekawe, dotyczy tylko części ze ściąganych plików, inne są zapisywane bez problemów. Czy może to być problem defragmentacji? Dawno tej partycji nie defragmentowałem, jedne pliki dochodzą, starsze kasuję. Ale jest dużo wolnego miejsca więc to chyba nie to. Chyba zmienię na starszego MorphXT 9.6 i zobaczę co będzie. A może to jakaś cecha tych konkretnych plików? Dalej proszę o radę, pozdrawiam.

#4 Michagusia

Michagusia

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 228 postów

Napisano 27 07 2008 - 14:53

Przyłączam się do pytania. U mnie jest dokładnie to samo. Problem dotyczy tylko jakiejś części pliku, dziś w logo mam już kilkanaście komunikatów: Błąd przy zapisywaniu pliku części: 003.part.met - Permission denied. Tylko część 003. Plik jednak się ściąga, jego objętość systematycznie powiększa się. Mam wrażenie, że problem pojawił się wraz z emulem 0.49a, ale mogę się mylić. Zastanawiałam się również nad antywirusem, czy przypadkiem on nie powoduje tego błędu.

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

#5 lee99

lee99

First Rank

• Na emeryturze
  • 8 postów

Napisano 12 05 2009 - 18:10

To jest w każdym ośle a problemem jest kaspersky ;) właśnie sie przesiadłem na KISa i właśnie usiłuje znaleźć na to lekarstwo przez google (to w sumie powtórka z historii bo już kiedyś tak miałem ale było to dawno więc znowu trzeba znaleźć rozwiązanie problemu)

Ewentualnie inny program antywirusowy ale raczej to KIS :)

Pozdro

EDIT:

podejrzewam że rozwiazaniem jest dodanie programu emule.exe to zaufanych aplikacji w KIS

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych