Skocz do zawartości


tablety.pl
- - - - -

[Z] Wanted [Z]
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
  • Goście

Napisano 21 07 2008 - 17:05

Wanted

Wanted to dynamiczna gra akcji, bazująca zarówno na filmie pod tym samym tytułem, jak i popularnych komiksach. Gracz bierze udział w licznych walkach, pokonując przeciwników z wykorzystaniem wielu efektownych ruchów. Wanted jest dziełem studia developerskiego Grin, czyli autorów popularnej serii Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter.

Fabuła omawianej gry stanowi kontynuację wydarzeń przedstawionych w kinowej produkcji. Gracz wciela się w postać byłego księgowego Wesley’a Gibsona, mężczyzny wciągniętego w szeregi bractwa zabójców. W trakcie rozgrywki główny bohater podejmuje się wielu ryzykownych zadań, dowiadując się interesujących faktów na temat bractwa, do którego został zrekrutowany, jak również docierając do nowych informacji na temat swojego ojca. Właściwa zabawa opiera się w głównej mierze na konieczności eliminacji pojawiających się na ekranie wrogów. Może się to odbywać dwojako z wykorzystaniem broni lub decydując się na opcję walki wręcz. Niezależnie od dokonanego wyboru, można liczyć na opcję powielenia wielu charakterystycznych ruchów znanych z filmu. Główny bohater dysponuje między innymi możliwością działania w trybie spowolnienia czasu, jak również wystrzeliwania podkręconych pocisków.

Wanted wzorem chociażby Gears of War kładzie duży nacisk na wykorzystywanie znajdujących się w najbliższym otoczeniu osłon, potrafiących ochronić gracza przed atakami wroga. Sterowana postać dysponuje naturalnie możliwością prowadzenia ostrzału zza zasłony. W większości misji liczy się szybka akcja, choć niektóre etapy premiują spokojne działanie z ukrycia i unikanie wszczynania alarmów.
Zmagania głównego bohatera obserwowane są z perspektywy trzeciej osoby. Oprawa wizualna Wanted prezentuje stosunkowo wysoki poziom wykonania. Producent szczególny nacisk położył na zwiększenie atrakcyjności walk wręcz.

Premiera nie jest jeszcze ogłoszona.

źródło

Dołączona grafika


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych