Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Punk Buster w BF2142

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Parzych2142

Parzych2142

First Rank

• Na emeryturze
  • 1 postów

Napisano 05 08 2008 - 19:24

A więc wczoraj zakupiłem oryginalnego BF'a 2142 i kiedy chcę pograć na MP kickuje mnie i wyświetla się okienko z napisem Punk Buster... jestem raczej emo w tych sprawach bo BF 2142 to moja 2 multiplayerowa strzelaninka... za pomoc byłbym wdzięczny... ew gg 8227927 pozdrawiam

#2 watermark

watermark

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3611 postów

Napisano 07 08 2008 - 06:53

PunkBuster jest programem antycheaterskim. Jest to bardzo dobry dodatek do gier lecz "nie ma róży bez kolców". Zmorą początkujących graczy, którzy dopiero zaczynają zabawę w sieci jest to, że wystarczy mieć starszą wersję PunkBustera aby zaczął on "kopać". Poniżej przedstawię Wam krótki opis co zrobić kiedy PunkBuster robi problemy.

Zanim zaczniemy cokolwiek grzebać przy PB sprawdźmy czy mamy włączoną tą opcję. W tym celu zaglądamy do Multiplayer Options i sprawdzamy czy na dole mamy opcje PunkBuster: Yes. Jeżeli jest tam ustawione No należy to zmienić.
Jeżeli dalej mamy problemy należy zaktualizować PB. Aby to zrobić zaglądamy do głównego katalogu z grą i odszukujemy tam folder PB. Otwieramy go i uruchamiamy plik o nazwie pbweb.exe
Otworzy nam się okienko DOSa i czekamy aż zakończy się automatyczny proces aktualizacji.
Co zrobić gdy nie mamy takiego pliku?? Nic straconego, wystarczy ściągnąć jego najnowszą wersję ze strony www.punkbuster.com , wrzucić go do katalogu PB i uruchomić. Po skończonym procesie aktualizacji (trwa on ok. 7 min) możemy uruchomić grę i cieszyć się z dobrze wykonanej roboty.

Tuesday 05.06.2008 [4:00PM]
Version 1.669 of the PB Server for BF2142 has been released to our PB Master Servers for auto-update and to our website download page. This is a maintenance release.

Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.
- Miłego dnia - @watermark™

#3 Crystek

Crystek

First Rank

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 15 01 2009 - 19:39

A ja mam tez problem z PunkBusterem, lecz powod wywalenia jest taki:

PB IMPORTANT: RESTRICTION Corrupted Packet Flow

Prosze o pomoc i szybka odpowiedz.
Pozdrowienia.

#4 Gość_slawek481_*

Gość_slawek481_*
  • Goście

Napisano 15 01 2009 - 19:55

Zainstaluj najnowszą wersję PunkBustera... Powinno pomóc :)

#5 Crystek

Crystek

First Rank

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 15 01 2009 - 20:11

Mam, juz zaakualizowany PB. Tylko jak na jakis serwer wchodze to mnie wywala po paru sekundach.

#6 Gość_slawek481_*

Gość_slawek481_*
  • Goście

Napisano 16 01 2009 - 08:09

You must have a bad connection, either from your firewall or a router if you have one, or possibly even your ISP.

Make sure your windows user account type is administrator.
Delete the PB folder in Program Files\Electronic Arts\Battlefield 2142\
Download and run http://www.evenbalan...ndex.php?pag...
Download: http://www.evenbalan...ndex.php?pag... and run the uninstall first, then install.
Please make sure you allow the services PnkBstrA.exe and PnkBstrB.exe from your "C:\Windows\system32\" folder (or "C:\Windows\SysWOW64\" on 64bit systems) in security software like virus scanners and/or firewalls.
In case of doubt, manually add both to your firewall's allow list.
After the installation process you will only find PnkBstrA, so just make sure this process file is not blocked.
PunkBuster Clients use outgoing UDP Port 24347 to get security info from the PunkBuster Master Servers, PunkBuster Servers use UDP Ports 24347 and 24300.

Za: http://answers.yahoo...18075408AAM4li6

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych