Skocz do zawartości


tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

[Z] Batman: Arkham Asylum [Z]




 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 watermark

watermark

  Expert Rank

 • Na emeryturze
 • 3611 postów
 • Lokalizacja:piąty wymiar

Napisano 13 08 2008 - 10:00

Dołączona grafika

Batman: Arkham Asylum

"Game Informer" ogłosił niezwykle ciekawą informację związaną z najnowszą grą komputerową na podstawie Batmana. Okazuje się, że podobny tytuł jest w produkcji, a jego premiera odbędzie się najprawdopodobniej jeszcze w tym roku.

W ostatnich tygodniach światową branżę rozrywkową zdominowały doniesienia o kolejnych rekordach filmu "Batman: Mroczny Rycerz". Jednocześnie wielu obserwatorów rynku elektronicznej rozrywki zastanawiało się, dlaczego nie słychać nic o grze komputerowej opartej na tytule (gra Batman: The Dark Knight została zapowiedziana rok temu przez EA, do tej pory jednak nie doczekaliśmy się żadnych nowych informacji w jej sprawie).

Sytuacja zmieniła się, gdy w serwisie "Game Informer" opublikowana została grafika z gry Batman: Arkham Asylum. Z krótkiej notki do obrazka wynika, że tytuł powstaje w studiu Rocksteady Studios, a jego wydawcą będzie Eidos.

Choć oficjalnie nie wiadomo nic więcej o grze Batman, to pewnych ciekawostek dostarcza forum NeoGAF.Wiadomo zatem, że gra trafi do sprzedaży najprawdopodobniej jeszcze w 2009 roku. Fabuła będzie bardzo mroczna (autorem jest Paul Dini odpowiedzialny za "Batman: The Animated Series"). Gra powstaje na silniku Unreal Engine 3 (co niemal na pewno oznacza premierę również na Xboksa 360, PS3 oraz PC) i będzie należała do gatunku akcji, TPP.
źródło: www.idg.pl


Użytkownik Landuss edytował ten post 14 08 2009 - 10:52

Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.
- Miłego dnia - @watermark™

#2 Gość_slawek481_*

Gość_slawek481_*
 • Goście

Napisano 15 08 2008 - 19:37

Eidos oficjalnie ogłosiło nową grę z uniwersum Batmana, Batman: Arkham Asylum została określona jako "haunting, action detective game". Gra ma się ukazać na PC, Xbox 360 oraz Playstation 3. Developer zapewnia, że gracze będą mogli zobaczyć Batmana jakiego do tej pory nie widzieli w grze video.

W Batman: Arkham Asylum Eidos i Warner Bros. budują prawdziwą grę akcji z przeżyciami wartymi graczy i fanów... Gracze wcielą się w Batmana jakiego nigdy wcześniej nie widziano w grze video, jak walczy w intensywnych okolicznościach w Arkham Asylum wykorzystując swoje intuicyjne umiejętności detektywistyczne i agresywne ataki wręcz.


Źródło: gamelobby.pl

#3 watermark

watermark

  Expert Rank

 • Na emeryturze
 • 3611 postów
 • Lokalizacja:piąty wymiar

Napisano 17 08 2008 - 18:42

Kilka dni temu "Game Informer" ogłosił, że w przyszłym roku na półki sklepowe trafi Batman: Arkham Asylum, gra akcji z rzutu TPP.

W sieci pojawiły się również skromne informacje o tym, że fabuła tytułu będzie bardzo mroczna (autorem jest Paul Dini odpowiedzialny za "Batman: The Animated Series") i że sama gra powstaje na silniku Unreal Engine 3. Wiadomo też, że Batman: Arkham Asylum powstaje w studiu Rocksteady Studios, a jego wydawcą będzie Eidos.
źródło: www.idg.pl


Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
Dołączona grafika Dołączona grafika
Nie jestem skryty ale o pewnych rzeczach nie mogę mówić i nie mogę powiedzieć dlaczego.
- Miłego dnia - @watermark™

#4 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
 • Goście

Napisano 07 08 2009 - 06:59

Batman: Arkham Asylum na PC dopiero we wrześniu

Firmy Warner Bros oraz Eidos poinformowały, że pecetowa wersja Batman: Arkham Asylum wyjdzie dopiero 18 września w Europie i trzy dni wcześniej w Stanach Zjednoczonych. Opóźnienia nie dotyczą posiadaczy konsol, którzy będą mogli wcielić się w Batmana 25 sierpnia, czyli tak jak wcześniej zapowiedziano. W formie zadośćuczynienia wersja pecetowa otrzyma mały dodatek.

Jest nim wykorzystanie technologii PhysX, którą widzieliśmy w akcji już w kilku głośnych tytułach. Rozwiązanie będzie dostępne tylko dla mocniejszych modeli GeForce?a firmy NVIDIA i ma oferować dodatkowe elementy związane z fizyką świata. Sefton Hill, szef studia Rocksteady, zapowiedział, że pozwoli to urealnić otoczenie i wprowadzić mnóstwo pomniejszych szczegółów.

Dzięki wsparciu PhysX?a gracze będą mogli zanurzyć się w ciemne korytarze wypełnione realistyczną mgłą i pajęczymi sieciami, reagującymi na przemieszczającą się postać Batmana. Podczas bardziej chaotycznych i destrukcyjnych walk zobaczymy takie szczegóły jak fruwające kartki papieru czy puszki. Samo starzejące się i niszczejące otoczenie również będzie ładniejsze.

Na dowód powyższych smaczków przedstawiono dwa nowe zdjęcia z gry korzystającej z możliwości PhysX?a:

Dołączona grafika Dołączona grafika

www.gry-online.pl




.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych