Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Błąd uruchamiania programu

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Jarecky

Jarecky

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 13 08 2008 - 15:43

Witajcie!!
Nie jestem nowym urzytkownikiem SoulSeek'a , mam go od roku ponad,mialem zwykla wersje wczesniej , a ostatnio zainstalowalem wersje NS, wszystko bylo w pozadku do dzisiaj,mianowicie, nie moge uruchomic programu , wyskakuje mi komunikat "your soulseek client is incompatibile with your operating system, sorry" a potem runtime error abnormal termination , nic nie zmienialem , mam sztywne lacze w domu, w firewallu nie blokowalem zadnych aplikacji ani portow, nie mam pojecia co sie podzialo.
Bardzo prosze o pomoc.
Pozdrawiam

#2 Gość_picasso_*

Gość_picasso_*
  • Goście

Napisano 14 08 2008 - 06:01

ostatnio zainstalowalem wersje NS, wszystko bylo w pozadku do dzisiaj,mianowicie, nie moge uruchomic programu , wyskakuje mi komunikat "your soulseek client is incompatibile with your operating system, sorry" a potem runtime error abnormal termination , nic nie zmienialem , mam sztywne lacze w domu, w firewallu nie blokowalem zadnych aplikacji ani portow,

Którą wersją NS się posługujesz? Czy nie próbowałeś po prostu przeinstalować Soulseeka pobierając najnowszą wersję (stan obecny: 157 NS 13c)?

BTW. Ewentualnie mógłbyś spróbować nieoficjalnego exeka (on jest ciut starszy niż najnowsza wersja NS):

http://www.slsknet.o...sk-newalloc.zip

To nie jest instalator tylko exe do zamiany w katalogu Soulseeka.

.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych