Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

The Best of: Marek Kondrat

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: The Best of: Marek Kondrat

Najlepszy film z udziałem Marka Kondrata to:

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.

Najlepszą rolę Marek Kondrat zagrał w filmie/serialu:

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.

Najlepszy serial z udziałem Marka Kondrata to:

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 kambo

kambo

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 2503 postów

Napisano 14 08 2008 - 13:33

Marek Kondrat (1950-10-18)

Dołączona grafika

Marek Kondrat - jego poprostu nie moze zabraknac w "Kinomanie". Jest to z pewnoscią jeden z najwybitniejszych polskich aktorow i jeden z nielicznych, ktorego slawa w miare uplywu czasu nie maleje. Nie wiem czy wiecie ale wlasnie Marek Kondrat jest najlepiej oplacaną twarzą polskiego "szol biznesu".

Uwazam go za aktora bardzo wszechstronnego, ktory swietnie odnajduje sie w kazdej roli niezaleznie od tego czy ma to byc rola komediowa czy tez dramatyczna. W ogole jest to wg. mnie taki polski Bruce Willis tyle ze z lepszym warsztatem aktorskim. :P

Jezeli chodzi o ankiety to:
Najlepszy film: "Dzien swira"
Najlepsza rola: Olgierd Halski w "Ekstradycji" (aczkolwiek w "Dniu swira" tez zagral swietnie)
Najlepszy serial: "Ekstradycja" oczywiscie

Zapraszam do dyskusji i glosowania!

#2 hecia13

hecia13

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1131 postów

Napisano 14 08 2008 - 15:00

Marek Kondrat w 40-latku? Kogo on tam grał, bo nie pamiętam? Jeśli chodzi o film to zdecydowanie "Zaklęte rewiry" a najlepsza rola to "Igraszki z diabłem" - z tym, że to jest teatr TV a nie film... Zagłosowałabym zatem "Inny" w obu przypadkach, ale że żaden z podanych seriali mi nie odpowiada - więc niestety zagłosować i tak nie mogę.

PS kambo, zapomniałeś o "Historii żółtej ciżemki" - i film fajny i rola dobra :P :)
The Cylons were created by man...
Dołączona grafika

#3 Gość_Unicorn_*

Gość_Unicorn_*
  • Goście

Napisano 14 08 2008 - 15:16

C. K. Dezerterzy oczywiście. Potem gość się rozmył i zaczął grać w jakichś śmieciach :P
Najlepszy film itd. jw. Serial- Ekstradycja. Rola w płk.Kwiatkowskim też ciekawa :>
Najgorszy film- Dzień Świra i Wszyscy jesteśmy Chrystusami.

#4 kambo

kambo

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 2503 postów

Napisano 14 08 2008 - 15:17

W sumie to nie mam pojecia kogo on tam gral w 40-latku.......bylo na filmweb to wpisalem......widac bez sensu....juz wyrzucilem...

O "historii zoltej cizemki" nie zapomnialem ale doszedlem do wniosku ze umieszczanie tego filmu nie ma sensu......w koncu zagral w nim jeszcze jako dzieciak. Swoja droga to byl pierwszy film jaki obejrzalem w kinie :P Wyslali nas ze szkoly......mialem wtedy pewnie z 6-7 lat...

#5 Shake

Shake

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 344 postów

Napisano 14 08 2008 - 17:33

Zgodzę się z Unicornem co do Wszyscy jesteśmy Chrystusami, ale Dzień świra nie był taki zły.

Najlepszy film z jego udziałem, to chyba Zaklęte rewiry (nie sądzicie, że jest teraz bardziej aktualny, niż te 30 lat temu?). Grał w takiej masie naprawdę świetnych filmów, że mógłbym podać tu z dziesięć filmów na bardzo wysokim poziomie i naprawdę ciężko ograniczyć się tylko do tego jednego.
Najlepsza rola, a zarazem serial: Ekstradycja.

Mała dygresja: moim zdaniem Marek Kondrat ma jak dla mnie świetny głos, by czytać ścieżki dialogowe filmów. O ile nie lubię zbytnio dubbingu, czy lektorów, o tyle w Garfieldzie nawet mi się podobał. Lubię go też za to, że chyba jako jeden z naprawdę nielicznych gwiazd showbusinessu nie skompromitował się i chyba nie ma osoby, która by go nie szanowała. Nawet po występach w reklamie na da się mu niczego zarzucić.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych