Skocz do zawartości


tablety.pl
- - - - -

[Z] ArmA 2 [Z]
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
  • Goście

Napisano 26 08 2008 - 08:28

ArmA 2

Gra jest oficjalną kontynuacją jednej z najbardziej popularnych taktycznych strzelanin przedstawionych z perspektywy pierwszej osoby. Wydarzenia obserwujemy z oczu jednego z żołnierzy biorących udział w zakrojonych na szeroką skalę działaniach wojennych. Sama zabawa ma bardzo realistyczny przebieg i wyróżnia się dość złożonym sterowaniem. W przeciwieństwie jednak do pierwszej części, którą wydano wyłącznie na komputery osobiste, tym razem zadbano także o posiadaczy konsol PlayStation 3 oraz Xbox 360.

Akcja drugiej części serii rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Mamy bowiem rok 2009. Miejscem wydarzeń jest fikcyjne sowieckie państewko o nazwie Chernarus. Wcielamy się w jednego z żołnierzy amerykańskiej marynarki wojennej. Zostajemy wysłani w region konfliktu, by uporać się z problemami oraz doprowadzić do stabilizacji w regionie.

Armed Assault 2 wyróżnia się spośród wszelakiej maści FPS-ów między innymi rozległymi mapami, na których prowadzone są działania wojenne oraz stosunkowo wysokim poziomem realizmu. Na poszczególnych planszach możemy się do woli przemieszczać bądź to o własnych siłach lub używając różnorakich środków transportu – pojazdów opancerzonych, czołgów czy śmigłowców. Podobnie jak w poprzedniej części serii, jesteśmy jedynie niewielkim trybikiem machiny wojennej. Z czasem jednak uzyskujemy jednak dostęp do opcji dających możliwość dowodzenia innymi żołnierzami. W grze zawarto także dość złożony system rozwoju prowadzonej postaci, wzorowany na grach role-playing.

Gra, podobnie jak pierwsza część Armed Assault, cechuje się szczegółowym odwzorowaniem zastosowanych broni bazujących na modelach istniejących w rzeczywistości. Autorzy postarali się również o dodanie ulepszonego modelu odpowiedzialnego za symulowanie fizyki świata gry. Poprawiono także system niszczenia wybranych elementów otoczenia.

Oprócz kampanii dla pojedynczego gracza zawarto pełnoprawny multiplayer. Posiadacze pecetowej wersji gry mogą ponadto skorzystać z trójwymiaorwego edytora misji.

Dołączona grafika Dołączona grafika

Źródło: www.gry-online.pl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych