Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Odzyskanie ustawień

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Micekk

Micekk

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 04 09 2008 - 16:33

Witam.
Miałem format, po czym zainstalowałem Ss od nowa. Czy muszę zaczynać wszystko od początku, czy może jest plik z poprzednimi ustawieniami .dat i jeśli tak to gdzie może być ? Z góry dzięki

#2 Gość_picasso_*

Gość_picasso_*
  • Goście

Napisano 04 09 2008 - 23:42

Witam.
Miałem format, po czym zainstalowałem Ss od nowa. Czy muszę zaczynać wszystko od początku, czy może jest plik z poprzednimi ustawieniami .dat i jeśli tak to gdzie może być ? Z góry dzięki

Jeżeli miałeś format = to nie ma plików i musisz zaczynać od nowa. Nie wiem czego się spodziewasz, skoro nie zbackupowałeś ustawień! One się same nie przenoszą.... Ustawienia Soulseek siedzą na partycji systemowej:

1. Soulseek 156c: Wszystkie pliki *.cfg w katalogu C:\Program Files\Soulseek.

2. Soulseek 157 NS: Dwa rodzaje przetrzymywania ustawień, w zależności jak skonfigurował to użytkownik. Albo albo:
- wszystkie pliki *.cfg z katalogu C:\Documents And Settings\All Users\Dane aplikacji\Soulseek
- zapis w rejestrze w kluczu HKEY_CURRENT_USER\Software\Soulseek2\config (jeżeli w konfiguracji było zaznaczone Options >>> General Options >>> Save client data to registry)

Jeżeli nie skopiowałeś plików CFG lub nie wyeksportowałeś tego klucza rejestru przed formatem, nie przywrócisz już ustawień po formacie, bo skąd.... Aktualnie tam są puste pliki nowej konfiguracji powstałe na skutek czystej instalki Soulseek na sformatowanym systemie.

.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych