Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Teraz albo nigdy!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Shake

Shake

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 344 postów

Napisano 08 09 2008 - 20:35

Teraz albo nigdy!

Utrzymany w klimacie pozytywnych emocji rodem z Magdy M, serial TVN opowiadający o losach grupy ludzi sukcesu, którzy w życiu osobistym okazują się niepoprawnymi romantykami, nieustannie poszukującymi prawdziwej miłości.
Opis: filmweb.pl

--------------

Przejdę do konkretów, bo ostatnio zalatany jestem.

Fabuła generalnie opowiada o niczym. Ot, kilka osób spotkało się podczas urlopu na Maderzę. Tamtejszy klimat widocznie tak sprzyja nawiązywaniu wielkich przyjaźni, że z początku czwórka niezwązanych ze sobą osób zacieśnia kręgi przyjaźni. Po kilku odcinkach doskonale widzimy, kto z kim na końcu będzie kręcił. Kończąc wątek fabularny, podsumuję - słaby scenariusz, dużo wątków miłosnych, przewidywalność. Czyli nic ciekawego.

Aktorstwo też nie powala, bo fakt - panie grające w serialu są naprawdę pięknę, ale niektórym z nich kunsztu aktorskiego zarzucić chyba nie można. Nadal nie mogę strawić tutaj Damięckiego w roli striptizera, który rozkochuje w sobie Basię. Córka byłego premiera Polski, czyli Agata Buzek może i znalazła się w roli takiej zimnej, nieco dziwnej dziewczyny, ale zawsze będzie kojarzyła mi się z rolą Pavetty w "Wiedźminie". Filmowy mąż Żmudy-Trzebiatowskiej, Bartek Kasprzykowski sprawia że nie mogę na niego patrzeć. Może to przez rolę, jaką musi odgrywać, ale po tego typu produkcji nie chciałbym mieć podobnych odczuć.

Pozycję, poza ciekawymi "widokami", ratuje chyba tylko muzyka. Co prawda, nie zachwyca i pretendentem do Oskara nie mogłaby być, ale kilka fajnych kawałków się przewinęło przez te 14 wyemitowanych dotąd odcinków. Serial raczej bardziej dla pań, chociaż znam kilku facetów którym, o dziwo, przypadł do gustu. Ja niestety dziwię się, że jest aż tak popularny, bo choćby do "39 i pół" się nie umywa. Ja nie polecam, ale sam oglądać będę, bo to rodzima produkcja... a konkurencji w TV i tak nie ma w niedzielne noce.

BTW: Postera nie znalazłem. Jakby ktoś znalazł, to niech podeślę mi na PM, a dodam.

#2 driven

driven

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 4287 postów

Napisano 09 09 2008 - 00:26

Oooo, mój serial :angry:

Oglądam, ale chyba tylko dlatego, że nie mogę oderwać oczu od Żmudy-Trzebiatowskiej :( Na początku liczyłem, że jakoś ten serial się rozwinie, jednak wciąż wieje nudą i chyba już tak pozostanie :/
Dołączona grafika

Ten post nie może być powielany bez mojej zgody.
Copyright © 2006-2010 Wszystkie prawa zastrzeżone abym poczuł się wyjątkowy. :-)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych