Skocz do zawartości


tablety.pl
- - - - -

[Z] Delta Force: Angel Falls [Z]
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
  • Goście

Napisano 21 09 2008 - 21:16

Szczegóły dotyczące nowej odsłony Delta Force

Dołączona grafika

Znamy pierwsze szczegółowe informacje o nowej odsłonie całkiem ciekawego cyklu Delta Force produkowanego przez firmę Novalogic. Kolejna część, jak już mieliśmy okazję informować, nazywa się Delta Force: Angel Falls i reprezentuje ten sam gatunek co poprzedniczki. Zdaje się też, że najnowsza odsłona serii nie będzie zrealizowana przy użyciu Voxeli.

Akcja kolejnej części zostanie osadzona w północno-zachodnim regionie Ameryki Środkowej w okolicach Kolumbii i Wenezueli. Zobaczymy więc w większości mało zamieszkałe obszary rolnicze oraz spore połacie gęstej dżungli. To miejsce, zdaniem twórców, stanowi świetną lokalizację dla najnowszej gry, która opowiadać będzie o konfliktach pomiędzy miejscowymi siłami, opartymi przeważnie na handlu narkotykami i wspieranymi przez międzynarodowe potęgi. Wcielimy się oczywiście w rolę żołnierza by, wykonując szereg misji pełnych dynamicznej akcji, śledzić rozwijającą się fabułę.

Z bardziej technicznych kwestii autorzy zapowiadają 12 map dla pojedynczego gracza podzielonych na 3 kampanie. Teren akcji będzie sporych rozmiarów. Zobaczymy także pojazdy różnego typu. W sieci zagramy na dodatkowych 12 mapach w kilku standardowych trybach rozgrywki (The King of the Hill, Capture The Flag, Team Deathmatch, Deathmatch). Zapowiedzi mówią o możliwości uczestnictwa nawet do 200 graczy w jednej sieciowej potyczce. Gra oparta zostanie w zarysie na prawdziwych misjach oddziałów Delta Force. Zobaczymy także oryginalne taktyki oraz wyposażenie używane przez żołnierzy tej jednostki – podobno konsultowano wiele kwestii u źródeł.

Udostępnione zostały także szacowane wymagania sprzętowe. Do płynnej gry potrzebna będzie prawdopodobnie następująca konfiguracja: P4 2.6 GHz (zalecany Dual Core, lub Quad Core), 1 GB RAM (zalecane 2GB), karta grafiki obsługująca Pixel Shader 3.0 (ATI 1900, lub NVidia 7900 i lepsze), 5 GB HDD, Windows XP/Vista.

Seria Delta Force rozpoczęła się już 10 lat temu i chociaż nigdy nie zyskała jednoznacznej przychylności branży to od zawsze miała sporą rzeszę fanów. Nic dziwnego, gdyż poszczególne gry były bardzo klimatyczne i zrealizowane odrobinę inaczej od większości produktów tego typu (chociażby ze względu na inną technologię).

Źródło: www.gry-online.pl


Użytkownik Landuss edytował ten post 14 08 2009 - 10:47

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych