Skocz do zawartości


tablety.pl
- - - - -

[Z] Assassin's Creed 2 [Z]
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
  • Goście

Napisano 14 10 2008 - 12:18

Dołączona grafika

Assassin’s Creed 2 niemalże oficjalnie potwierdzony

Mało kto wątpi, że druga część gry z Altairem w roli głównej ujrzy światło dzienne. Do tej pory musieliśmy żyć czystymi przypuszczeniami, bazującymi na zapowiadającym sequel zakończeniu Assassin’s Creed oraz nie do końca jasnych wypowiedziach pracowników Ubisoft Montreal.

Mamy jednak dobre wieści – sytuacja uległa zmianie, a wszystko to za sprawą wywiadu, jakiego David Wilkinson udzielił serwisowi AusGamers podczas zakończonego w ostatni weekend Tokyo Game Show 2008. W rozmowie dyrektor do spraw animacji studia odpowiedzialnego za Assassin’s Creeda wyjawił, że David Drouin – jeden z animatorów w Ubisoft Montreal – dopracowuje obecnie wygląd Altaira. „Drouin jest w tej chwili zajęty upiększaniem Altaira – kiedy ostatnio go odwiedziłem, „uczył” średniowiecznego zabójcę pływać” – mówi Wilkinson.

Oznacza to, że prace nad Assassin’s Creed 2 trwają. Chociaż ani developer, ani wydawca nie wystosował żadnego oficjalnego oświadczenia w tej sprawie, słowa Wilkinsona dają niemalże stu procentową gwarancję na to, że gra się ukaże. Kiedy? Tego nie wiemy, ale raczej nie powinniśmy się jej spodziewać w tym roku, o czym informował w czerwcu Leurent Detoc, stojący na czele amerykańskiego oddziału Ubisoft.

Dołączona grafika

Źródło: www.gry-online.pl
#2 pawellll

pawellll

    First Rank

  • Na emeryturze
  • 1 postów

Napisano 10 11 2008 - 15:32

jedynka byla calkiem fajna.. tylko nudna jak flaki z olejem ;) Mam nadzieje, ze tym razem uda im sie wymyslic troche bardziej zroznicowane misje, bo i temat fajny i czasy fajne.. nic tylko zabijac :D

#3 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
  • Goście

Napisano 07 04 2009 - 09:50

Tajemniczy zwiastun Assassin's Creed 2.

W sieci zadebiutowała strona internetowa zwiastująca drugą odsłonę cyklu Assassin’s Creed, potwierdzoną wraz z końcem ubiegłego roku. Zdaje się ona potwierdzać nieoficjalne doniesienia na temat dzieła Ubisoft. Zdradza dodatkowo datę ujawnienia nowych, 100-procentowo pewnych faktów. Stronę można zobaczyć tutaj:

http://assassinscreed.us.ubi.com/assassins-creed-2/teaser/

Po zweryfikowaniu swojego wieku zostajemy przeniesieni do ekranu ładującego animację flash. Prezentuje ona kilka grafik, inspirowanych twórczością Leonarda da Vinci, co sugeruje jednoznacznie, że fabuła dwójki osadzona zostanie we Włoszech epoki renesansu. Szkice prezentują m.in. główną broń bohatera AC, Altaira – śmiercionośny sztylet zamontowany na stałe do jego przedramienia. Naszym oczom ukazuje się także Człowiek witruwiański, jedno z najistotniejszych dzieł włoskiego artysty i naukowca. Animację wieńczy tajemnicza grafika, w skład której wchodzą m.in. skrzydła przypominające te, z którymi przedstawiani są aniołowie. Redaktorzy zachodnich serwisów zastanawiają się, czy przypadkiem nie będą one jednym z atutów bohatera Assassin’s Creed, umożliwiającym mu pokonywanie dużych odległości i docieranie w trudno dostępne miejsca.

Jakie wnioski można wyciągnąć z tej krótkiej prezentacji? Przede wszystkim możemy uznać, że osadzenie akcji w renesansowych Włoszech jest już w sumie pewne. Sugerowały to wszystkie dotychczasowe plotki na temat gry, a jednoznaczne nawiązanie do Leonarda da Vinci jedynie utwierdza nas w tym przekonaniu. Kwestią wymagającą potwierdzenia jest natomiast dokładne umiejscowienie kontynuacji historii opowiedzianej w pierwszym AC. Osoby, które miały już podobno okazję zapoznania się z sekretnymi informacjami na temat dwójki, twierdzą, że twórcy przeniosą nas do piętnastowiecznej Wenecji. Da Vinci tworzył jednak swoje dzieła we Florencji, Mediolanie oraz Rzymie, więc umiejscowienie akcji w Wenecji, tzw. mieście na wyspach, wydaje się być sprzeczne z dotychczas ujawnionymi wskazówkami.

Na końcu animacji wprawne oko może dostrzec odwrócony napis „Game Informer 16.04.09”, który oznacza ni mniej, ni więcej, że właśnie 16 kwietnia na łamach nowego numeru magazynu Game Informer opublikowane zostaną jakieś istotne informacje na temat Assassin’s Creed 2.

www.gry-online.pl


#4 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
  • Goście

Napisano 25 09 2009 - 10:59

Assassin's Creed II - wersja PC w przyszłym roku

Opierając się na słowach przedstawicieli Ubisoftu premiera Assassin’s Creed II w wersji PC została przesunięta na pierwszy kwartał 2010 roku. Wiadomość tę potwierdził również pracownik polskiego wydziału firmy. Twórcy oznajmili, że za kontrowersyjną decyzją stoi chęć jak najlepszego dopracowania produkcji. Jak na razie nie określono, kiedy dokładnie Ezio zakradnie się na sklepowe półki. Warto przy tym zaznaczyć, że zarówno edycja dedykowana PlayStation 3 jak i konsoli Microsoftu ukaże się zgodnie z planem.

www.gry-online.pl


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych