Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Instalator Windows

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 dariaaa88

dariaaa88

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 18 10 2008 - 13:32

Próbowałam zwolni trochę miejsca na dysku C, więc zaczęłam przeżucać pliki z dysku C na drugi dysk, głupotą bylo to, że próbowałam również przeżucić pakiet statystyczny SPSS na drugi dysk metodą "kopiuj-wklej" :(
w efekcie przy każdym otwarciu jakiegokolwiek programu, internetu itp. wyskakuje okienko "inastalator windows" - trwa instalowanie.. wyskakuje kilka razy, potem znika i znów się pojawia :) Nie pomogło zainstalowanie ponownie Windowsa.. Ani też próba instalacji od nowa programu SPSS, ponieważ przez cały czas pojawia mi się komunikat, że poprzednia instalacja nie została zakończona. Nie mogę też otworzyć żadnych linków, program antywirusowy Avast przestał działać.. :D
Co robić? :):(:)
Będę bardzo wdzięczna za pomoc.. :(

#2 Gość_picasso_*

Gość_picasso_*
  • Goście

Napisano 22 10 2008 - 18:35

głupotą bylo to, że próbowałam również przeżucić pakiet statystyczny SPSS na drugi dysk metodą "kopiuj-wklej" sad.gif
w efekcie przy każdym otwarciu jakiegokolwiek programu, internetu itp. wyskakuje okienko "inastalator windows" - trwa instalowanie.. wyskakuje kilka razy, potem znika i znów się pojawia sad.gif Nie pomogło zainstalowanie ponownie Windowsa.. Ani też próba instalacji od nowa programu SPSS, ponieważ przez cały czas pojawia mi się komunikat, że poprzednia instalacja nie została zakończona.

Do czyszczenia takich trefnych danych Instalatora Windows służy Windows Installer CleanUP. Proszę za jego pomocą zupełnie wyciąć z listy dane o programie SPSS.

Nie mogę też otworzyć żadnych linków, program antywirusowy Avast przestał działać..

Jakich linków? W jaki sposób Avast nie działa? Jeśli i tu skopane dane instalacyjne, deinstaluj go - do tego dodatkowa pomoc Avast Uninstall Utility.

.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych