Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Final Fantasy VII - Advent Children

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mathiu Silverburg

Mathiu Silverburg

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 576 postów

Napisano 01 03 2004 - 20:59

Jakies czas temu, kiedy Squaresof oglosil prace na kontynuacja Final Fantasy X rozgorzala dyskusja mozliwosci kontynuacji innych czesci serii FF. Pomimo wysylanych petycji o kontynuacje Squaresoft pozostawal gluchy. Jedynie jeden z grafikow podczas wywiadu na targach w Japonii stwierdzil, ze najchetniej zobaczylby kontynuacje czesci VII. Sprawa przycichla i kilka miesiecy temu SquareEnix ( gdyz Squaresoft wykupil Enix'a ) oglosil prace nad filmem Final Fantasy VII: Adcent Children.

Poza tym, ze glownym bohaterem jest Cloud ( a ktozby inny ? ) oraz, ze akcja dzieje sie 2 lata po wydarzeniach w FF VII nie wiadomo zbyt wiele. Wnioskujac z trailera, ktory niedawno ujzal swiatlo dzinne, wiadomo ze wystapi Cloud, Barret Wincent oraz Marlene. Udzialu pozostalych osob mozna sie jedynie domyslac.

Link do pliku to:
[ciach!]

Sorki za brak formy odsylacza, ale plik uparcie jako adsylacz nie chce sie zapisac.Jest to plik bit torrent, caly filmik wazy 45mb. Chetnych do sciagniecia i obejrzenia zachecam do zamieszczania komentarzy.

- Mathiu Silverburg

Użytkownik Natsuki Kuga edytował ten post 09 12 2011 - 14:06

Szare oczy spojrzcie w gore, wszedzie kruki, wszedzie szczury...

#2 szamrok

szamrok

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 1965 postów

Napisano 01 03 2004 - 21:22

Trailerek ten widzialem juz kilka dni temu :) Czekam z niecierpliwoscia az film zostanie wydany. Pomimo tego ze gralem dluzej tylko w FF6 (bodajze) to seria FF zawsze mi sie podobala, chociaz FF Unlimited jakos nie trawilem i poprzestalem na 2 pierwszych odcinkach. Ech gdyby taka grafika byla w grach jak :)
A tak z innej beczki to w tym roku wyjda miedzy innymi dwie mega produkcje mangowe ze sie tak wyraze, a mianowicie Appleseed oraz Ghost In The Shell: Innocence. Trailerki do sciagniecia ze stronek owych filmow badz ze strony www.downloadanime.org.
Dołączona grafika - darmowy program do katalogowania książek

#3 viator

viator

First Rank

• Użytkownicy
  • 17 postów

Napisano 27 03 2004 - 17:12

... Jedynie jeden z grafikow podczas wywiadu na targach w Japonii stwierdzil, ze najchetniej zobaczylby kontynuacje czesci VII...

ja też :D
to moja ulubiona część :D

#4 Mathiu Silverburg

Mathiu Silverburg

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 576 postów

Napisano 15 06 2004 - 11:47

Jezeli kogos interesuje to [ciach!] jest link do innego pliku bit torrent. Jest to w zasadzie to samo promo, rozni sie jedynie tym ze ma napisy w jezyku angielskim.

Edit: Niestety ten plik jest DOWN i chwilowo nic na to nie moge poradzic.

- Mathiu Silverburg

Użytkownik Natsuki Kuga edytował ten post 09 12 2011 - 14:07

#5 F51

F51

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1547 postów

Napisano 22 06 2004 - 17:28

Niestety nie mogłem zobaczyć promo ,o którym pisał Mathiu , widziałem jednak filmik ,
porównujący FF7 z FF7:AC.
Muszę przyznać ,że wymiękłem - całość wspaniale ilustruje Linkin Park z utworem "My December".

FF7:AC
Całość waży 43MB i po paru minutach oczekiwania ściąga się jak burza.

Pozdrawiam!!!!

#6 Mathiu Silverburg

Mathiu Silverburg

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 576 postów

Napisano 22 06 2004 - 19:48

Rzeczywiscie, tamten plik jest nie do sciagniecia, ale nadal dziala pierwszy torrent - z tym ze nalezy calosc zaznaczyc i wstawic w nowym oknie ( z niewiadomych przyczyn nie chce sie zapisac jako odsylacz ).

- Mathiu Silverburg

#7 F51

F51

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1547 postów

Napisano 13 12 2004 - 22:44

Pojawił się nowy ,wypasiony trailer ,można go obejrzeć na oficjalnej stronie projektu. Całość ilustrowana motywem muzycznym z finałowej walki Clouda z Sephiroth'em (kto grał w FFVII ,ten wie o co chodzi).
Trailer trwa 4 minuty i 27 sekund.

Pozdrawiam!!!!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych