Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Najgorsze samochody w need for speed most wanted

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marion966

Marion966

First Rank

• Na emeryturze
  • 1 postów

Napisano 02 11 2008 - 08:56

Siema chcialem od was opinie jakie są waszym zdaniem najgorsze samochody w need for speed most wanted.Według mnie najgorsze samochody z nfs most wanted to Lexus is300,fiat grande punto,audi a4,reno clio,cadillac cts,mazda rx7,mercedes clk500,corvette c6,ford gt.A jakie według was są najgorsze samochody w nfs most wanted?Czekam na wasze opinie.

#2 Gość_slawek481_*

Gość_slawek481_*
  • Goście

Napisano 03 11 2008 - 15:46

Z tym, ze Grande Punto to cienias się zgodzę :P co do reszty wypowiedzieć się nie mogę, ponieważ nie grałem w to dawno :P

Swoją drogą chętnie sobie bym popykał w NFS:MW :P chyba zainstaluje sobie <_<

#3 michał900

michał900

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 20 11 2008 - 19:49

No nie wiem czy mazda "RX 7" jest taka najgorsza przeszedłem nią pół gry a mercedesem CLK 500 pokonałem Razora.Ale według mnie najgorsze jest Renault Clio to akurat prawda punto nie jest też takie złe:P;]:lol:

#4 miszczkurde

miszczkurde

First Rank

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 03 01 2009 - 00:28

Najgorsze auta, jakimi jeździłem w Most Wanted:
- Punto - największe fake :)
- Clio
- CTS
- GTO
- i Monaro

Punto uzbrojony we wszystkie części, jakie można kupić zaczyna DOSŁOWNIE latać i obracać się wokół własnej osi na ostrych zakrętach ;) A Mazdy w-g mnie są OK :)

~~~~ posty połączone ~~~~

Siema chcialem od was opinie jakie są waszym zdaniem najgorsze samochody w need for speed most wanted.Według mnie najgorsze samochody z nfs most wanted to Lexus is300,fiat grande punto,audi a4,reno clio,cadillac cts,mazda rx7,mercedes clk500,corvette c6,ford gt.A jakie według was są najgorsze samochody w nfs most wanted?Czekam na wasze opinie.

Haha :) Akurat Audi A4 to mój BMW M3 GTR&Porsche Carrera GT KILLER :) Prawie wszystkie części w moim modelu są UNIKATOWE :D Może spotkamy się kiedyś Online (NICK: Vpablo), to pokaże Ci co potrafi :) ...a potrafi latać ...I TO NA PROSTEJ :) :D :D

Posty połączyłem. Istnieje coś takiego jak przycisk "Edytuj" //slawek481

#5 Murrcio

Murrcio

First Rank

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 19 01 2011 - 18:50

No weźcie co wy macie do tego Renaulta Clio, Cadillaca CTS, Lexusa IS300, Corvette. Ja na początku jeździłem Lexusem IS300, potem kupiłem sobie Renault Clio, potem Cadillaca CTS, Corvette. I wygrałem grę Corvette. Teraz mam 6 aut bo miałem 1.500.000 $ (Bez kodów!), a mianowicie są to auta: Lexus IS300, Cadillac CTS, Toyota Supra, Porsche Carrera 911 (To te porsche, które dostępne jest po pokonaniu zawodniczki nr. 7 na czarnej liście "Kaze"), Corvette i BMW M3 E46. A co do tematu, to najmniej lubię: Fiat Grande Punto, Lotus Elise i Ford GT. A teraz dlaczego: Fiata nie lubię z powodu słabych osiągów. Lotusa Elise nie lubię, gdyż jest to bardzo słabe auto (Chodzi o siłę uderzenia), brzydkie i ma dość słabe osiągi. Raz na karierze sobie go kupiłem, miałem 4 poziom poszukiwania i już prawie policji uciekłem (Już był prawie skończony pasek "OCZEKIWANIE" i tu nagle śmigłowiec przyleciał. Ciężkie SUV-y przyjechały z przodu i blokada obok była i klops. A Forda GT nie lubię, bo jego wygląd przypomina auto batmana. A moje najlepsze samochody to tak jak ma tutaj sławek481, czyli Audi A4, BMW M3 E46, Cadillac CTS, Mitsubishi Lancer, Lexus IS300, Mercedes Benz CLK-500, Dodge Viper, Mercedes Benz SL-500, Mitsubishi Eclipse, Subaru Impreza i Ford Mustang :P.

O jeszcze Chevrolet Cobalt :P

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych