Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Powiadomienie o nielegalnym oprogramowaniu xp

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kari123

Kari123

First Rank

• Użytkownicy
  • 25 postów

Napisano 17 12 2008 - 17:00

Witam, mam problem z komunikatem, który powiadamia mnie o nielegalnym oprogramowaniu komputera

http://wklej.org/id/29286/

#2 Davidsonxx

Davidsonxx

Second Rank

• Użytkownicy +
  • 102 postów

Napisano 17 12 2008 - 18:16

To akurat wirus nie jest - moja znajoma miała dokładnie to samo - dlaczego ??? Bo miała nielegalny system.
Jeżeli masz oryginała (i w tym licencję) to może dawałaś komuś swój numer rejestracyjny ?
Mój sprzęt:
AMD Athlon 64 X2 Duo 4600+, NVIDIA GeForce 8600GT, 2GB RAM, dysk 240GB
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#3 spartan

spartan

Second Rank

• Na emeryturze
  • 111 postów

Napisano 17 12 2008 - 21:55

Witam, mam problem z komunikatem, który powiadamia mnie o nielegalnym oprogramowaniu komputera

http://wklej.org/id/29286/

Jesli chodzi o komunikat Microsoftu, dotyczący nielegalnego systemu operacyjnego, to po prostu pobierz i zainstaluj program RemoveWGA, który usunie z systemu irytujacy komponent odpowiedzialny za wyswietlanie informacji. A po drugie wyłącz automatyczne pobieranie aktualizacji i ustaw opcję: Powiadom mnie, ale nie pobieraj i nie instaluj poprawek automatycznie. Najważniejsze - instaluj krytyczne łaty, a wszystko pozostałe może śmiało pominąć.

Przeczytaj uważnie artykuł na stronie: http://www.pcworld.p....z.Windows.html i postępuj zgodnie z opisem. Powodzenia.

#4 LAIczKa

LAIczKa

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 19 12 2008 - 07:03

Witam
2 dni temu przypadkowo zainstalowalam sobie WGA i pojawia mi sie komunikat o nielegalnosci system, nie wiem, czy to ma zwiazek, ale dzien pozniej (po przypadkowym pobraniu przez meza kolejnych aktualizacji) przestala dzialac mozilla (komunikat "aplikacja lub bilbioteka DLL "C:\....\sqlite3.dll nie jest poprawnym obrazem systemu Windows NT. Sprawdź to z dyskietką instalacyjną"
Czytalam w strych artykulach o roznych sposobach usunicia WGA i zaden nie dziala
1. Za pomoca dodaj/usun program komunikat - nie mozesz usunac... (plik WGA Notifications KB905474)
2. Chcac wylaczyc dodatek w opcjach internetowych IE - nie znajduje takiego dodatku...
3. Kod generujacy nie jest mi potrzebny, bo (nie ingerowalam w to) aktualizacje moge bez problemu pobierac
4. Sciagac klucze z internetu sama sie boje, bo nie chce juz bardziej namieszac

Czy mozecie mi jakos pomoc?

Ps. Wlasnie dopatrzylam sie, ze plik WGA Validation Tool KB892130 mam od 2006 roku i jego tez nie da sie usunac

#5 DemonTT

DemonTT

Second Rank

• Użytkownicy +
  • 125 postów

Napisano 19 12 2008 - 11:06

Kup oryginalny system. Zdajesz sobie sprawę ile kosztuje pracy napisanie takiego systemu ? Zainwestuj ok. 300 zł.
Jeżeli ktoś Ci pomógł na tym forum, po odpowiednio wykonanych instrukcjach Twój problem został zażegnany... NAPISZ O TYM W TYM SAMYM POSCIE. To może pomóc wielu ludziom. :)

#6 jaszczur1

jaszczur1

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 209 postów

Napisano 19 12 2008 - 17:49

Witam
2 dni temu przypadkowo zainstalowalam sobie WGA i pojawia mi sie komunikat o nielegalnosci system, nie wiem, czy to ma zwiazek, ale dzien pozniej (po przypadkowym pobraniu przez meza kolejnych aktualizacji) przestala dzialac mozilla (komunikat "aplikacja lub bilbioteka DLL "C:\....\sqlite3.dll nie jest poprawnym obrazem systemu Windows NT. Sprawdź to z dyskietką instalacyjną"
Czytalam w strych artykulach o roznych sposobach usunicia WGA i zaden nie dziala
1. Za pomoca dodaj/usun program komunikat - nie mozesz usunac... (plik WGA Notifications KB905474)
2. Chcac wylaczyc dodatek w opcjach internetowych IE - nie znajduje takiego dodatku...
3. Kod generujacy nie jest mi potrzebny, bo (nie ingerowalam w to) aktualizacje moge bez problemu pobierac

Czy mozecie mi jakos pomoc?

Ps. Wlasnie dopatrzylam sie, ze plik WGA Validation Tool KB892130 mam od 2006 roku i jego tez nie da sie usunac

Lekarstwo na to uparte WGA
Pozdrawiam

#7 spartan

spartan

Second Rank

• Na emeryturze
  • 111 postów

Napisano 19 12 2008 - 23:04

Witam

Wszystko da sie zrobic jesli uważnie się czyta posty i ma się trochę oleju w glowie. Przeczytaj 3 stronicowy artykuł umieszczony na portalu: http://www.pcworld.p....z.Windows.html i postępuj zgodnie z opisem. Metoda działa na 100% o ile pracujesz na Windows XP. Kilku znajomym pomogła.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych