Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Uwaga na program WRU

• Zamknięty Temat jest zamknięty
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Skalar79

Skalar79

First Rank

• Użytkownicy
  • 38 postów

Napisano 12 01 2009 - 18:46

Witam

Tak sobie dzisiaj czegoś szukałem i trafiłem na program p2p WRU. Ściągnąłem i zainstalowałem, ale po uruchomieniu okna aktywacyjnego coś mi podejrzanie to wyglądało, więc zanim zezwoliłem na połączenie firewallowi wpisałem nazwę programu w google. No i wyskoczyły całkiem ciekawe opinie. Jednym słowem progam niby darmowy kosztuje 9 zł netto.

Wyciąg z regulaminu :

2.3. Użytkownik Programu może korzystać z Programu jako Programu nie zarejestrowanego nieodpłatnie w zakresie jego rozpowszechniania i zwielokrotniania w dowolny sposób z zachowaniem postanowień punktów poniższych.

Twórcy tego programu ewidentnie wyłudzają od użytkowników kasę, a sam program podobno jest nic nie warty. Najlepiej obrazuje to ten filmik na youtube:
http://www.youtube.c...wo-t132548.html

Możliwe jest również, że sam program ściąga jakieś syfy z neta, z tego co widziałem na forum, to ostatnio było kilka zgłoszeń w dziale "Wirusy i Spyware - Bezpieczeństwo w sieci" od osób, który miały ten program zainstalowany. Ja tego potwierdzić nie mogę, ale lepiej być ostrożny na zapas.
Troszkę więcej opinii tutaj:
http://komputery.kat...wo-t132548.html

Tak więc uważajcie i nie dajcie się nabić w butelkę

Pozdrawiam

#2 Dajana26

Dajana26

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 04 07 2009 - 14:56

Ja dzisiaj ściagnełam zasrane wru ;] MIao koosztować 1zł a wyniosło mnie to 11 zł ;// Zdzierstwo ;/ i Co teraz ? NIc z tym się nie da zrobić prawda?

#3 Heniek

Heniek

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 8194 postów

Napisano 04 07 2009 - 15:12

@Dajana26

Co teraz ?

Raczej nic, myśli się przed, a potem robi i patrzy na konsekwencje.
Do przeczytania: http://di.com.pl/porady/27261,0.html
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
mooo! [:

#4 nula1402

nula1402

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 14 09 2009 - 21:15

zgadzam sie z toba calkowicie dzisiaj sie o tym przekonalam gdy razem z niedzialajacymi filmami dostalam kupe wirusow, to zenada i stwierdzam ze dalam sie naciagnac, mam tylko nadfzieje, ze mozna gdzies to zglosic aby juz nie mogli dalej naciagac a ten link ktory podales ( http://komputery.kat...o-t132548.html)
z opiniami zostal skasowany bo byl nie wygodny

#5 Radunio

Radunio

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 05 11 2009 - 19:48

Witam tez sciagnolem to dziadostwo zaplacilem paypalem podalen nicka tak jak chcieli i kwak! czekam juz 2 tygodnie i kodu nie otrzymalem wyslalem do nich z 10 mail i nic maja mne w dziobie !!!

#6 moonka

moonka

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 22 01 2010 - 23:40

teraz promocja aktywacja 1zł a z konta na komórce z 30zł nagle zrobiło się 6,99zł i dotego wczystko co ściągnę jest z wirusem-koń trojański.oszuści, złodzieje i kłamcy.

#7 Heniek

Heniek

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 8194 postów

Napisano 22 01 2010 - 23:47

No to pozostaje tylko pogratulować - głupoty i bezgranicznej naiwności.
Był już podobny wątek: http://searchengines...a...st&p=524039
mooo! [:

#8 marta-111

marta-111

First Rank

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 19 02 2010 - 19:24

a jak zapłaciłam za ten program wysyłając sms to będą mi pobierać pieniądze co miesiąc czy to jest jednorazowo?

#9 Heniek

Heniek

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 8194 postów

Napisano 19 02 2010 - 19:28

a jak zapłaciłam za ten program wysyłając sms to będą mi pobierać pieniądze co miesiąc czy to jest jednorazowo?

...do tego jeszcze przyjdzie do domu i wyniesie w nocy wszystko z mieszkania.
Płacisz, wysyłasz coś - to czytaj za co oraz na jakich warunkach.
mooo! [:

#10 marta-111

marta-111

First Rank

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 19 02 2010 - 19:31

czyli jednorazowo tak?

#11 Gość_DawidS28_*

Gość_DawidS28_*
  • Goście

Napisano 19 02 2010 - 19:39

czyli jednorazowo tak?

No tak.

#12 marta-111

marta-111

First Rank

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 19 02 2010 - 19:44

dzięki bardzo bo już się bałam ale jesteś pewny?

#13 Gość_DawidS28_*

Gość_DawidS28_*
  • Goście

Napisano 19 02 2010 - 19:51

dzięki bardzo bo już się bałam ale jesteś pewny?

Mówią, że do trzech razy sztuka...
JESTEM PEWIEN

#14 Wru i kasa fru

Wru i kasa fru

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 26 04 2010 - 20:04

Ale chamstwo... Wru, i kasa fru. "Promocja, tylko teraz 1zł aktywacja" I skreślone 19zł, Każdy normalny człowiek SMSa śle, cieszy się, a potem oczy z orbit wylatują, bo z komy ściąga prawie 20zł, czy to nie chamstwo, ździerstwo, oszustwo ? Dorabiają niektórzy oszustów, a oni się cieszą, a nasze pieniądze gdzie są ? 20zł wydane... Ale jeszcze powiem Wam, że ten program ma przeglądarkę... nie chcę klnąć..., całe to szybsze pobieranie to chamskie oszustwo i naciąganie ludzi, czy to można gdzieś zgłosić ? Zapobiec temu ?

#15 Gość_DawidS28_*

Gość_DawidS28_*
  • Goście

Napisano 26 04 2010 - 20:09

Sprawy z WRU za dobrze nie znam, musisz dokładnie przeczytać regulamin świadczenia usługi itd., co tam jeszcze jest. Jeśli coś znajdziesz, to oczywiście zgłoś na policję, może się uda tak, jak z OdSiebie, ale w to bardzo wątpię.

Czekam, aż zamkną kolejne oszustwo, o którym już Krzysztof J. Szklarski pisał chyba na napisy.info czy szklarski.eu - Pobieraczka.

Temat zamykam, bo to bez sensu, a na przyszłość pozostaje korzystać z MegaUpload i RapidShare.
Ogólnie: jak trzeba płacić >> uważaj.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych