Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

FPP

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 nbf

nbf

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 840 postów

Napisano 11 03 2004 - 14:34

Ostatnimi shooter'ami w ktore gralem byly:
- Return To Castle Wolfenstein
- Black Hawk Down
- Vietcong
- Medal of Honor Allied Assault
- Call of Duty
- Battlefield Vietnam

Nie gralem jeszcze w
Soldier of Fortune 2 i Project IGI 2

Jakie gry tego typu polecacie?

Czy znacie jakies gry podobne do
Splinetr Cell i Hitman 2?

Dołączona grafika

#2 Mathiu Silverburg

Mathiu Silverburg

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 576 postów

Napisano 11 03 2004 - 16:29

Ja moge jedynie wymienic dwa z gatunku "shooterow", w ktore sam gralem calkiem sporo ( i czasami gram nadal ^^ ). Sa to mianowicie Aliens vs Predator (bardziej polecam czesc 2 ) oraz Unreal Tournament. Wsrod wymienionych przez ciebie widze praktycznie same o tematyce wojennej. Wymienone przeze mnie sa to fantasy/sf ale shooterami i to niezlymi sa.

- Mathiu Silverburg
Szare oczy spojrzcie w gore, wszedzie kruki, wszedzie szczury...

#3 nbf

nbf

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 840 postów

Napisano 11 03 2004 - 17:13

W shooter'y mniej realne rowniez gram,
chociaz wole te o tematyce wojennej.

Gralem w obie czesci Aliens vs. Predator.
Z nowosci polecam Halo: Combat Evolved

Dołączona grafika

#4 cerebellum

cerebellum

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 199 postów

Napisano 11 03 2004 - 17:35

Postal 2 :D ale gierka

#5 nbf

nbf

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 840 postów

Napisano 12 03 2004 - 10:48

Postal 2 rowniez juz skonczylem :D

Dołączona grafika

#6 nbf

nbf

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 840 postów

Napisano 17 03 2004 - 01:05

Gram teraz w Battlefield Vietnam,
sciagam Pandora Tomorrow i FarCry.

Szukam zrodel do Line of Sight: Vietnam...

Dołączona grafika

#7 wariat2k4

wariat2k4

First Rank

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 23 06 2004 - 18:50

Ja mogę Ci polecić starego dobrego Quake 2. Wiem, że nie jest o tematyce wojennej :angry: ale dla mnie Quake 2 mieści sie w czołówce najlepszych FPS'ów. Single Player jest dobry ale prawdziwa zabawa zaczyna sie dopiero na Multiplayerze :). Również ostatnio spodobał mi sie PAINKILLER - niezłą rzeź można zrobić w tej grze ;)

#8 w@rs

w@rs

First Rank

• Użytkownicy
  • 26 postów

Napisano 11 07 2004 - 19:44

Ja mogę Ci polecić starego dobrego Quake 2. Wiem, że nie jest o tematyce wojennej ;) ale dla mnie Quake 2 mieści sie w czołówce najlepszych FPS'ów. Single Player jest dobry ale prawdziwa zabawa zaczyna sie dopiero na Multiplayerze :D. Również ostatnio spodobał mi sie PAINKILLER - niezłą rzeź można zrobić w tej grze :)

jestem tego samego zdania Q2 rzadzi :D
Serwis Gier Hard Truck www.hardtrucksite.prv.pl

#9 Gość_cash_*

Gość_cash_*
  • Goście

Napisano 21 09 2004 - 16:27

Gierką podobna do hitmana to np manhunt.

#10 lupab

lupab

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 273 postów

Napisano 22 09 2004 - 12:29

sciagam Pandora Tomorrow i FarCry.

Świetne gierki
POLECAM!!!!!!!!!!!!!! :(

#11 nbf

nbf

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 840 postów

Napisano 27 09 2004 - 13:38

Od woch dni gram w StarWars Battlefront, polecam!

Dołączona grafika

#12 bait

bait

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1356 postów

Napisano 27 09 2004 - 14:54

Z mojej strony:
  • Call of Duty United Offensive (tą grą jestem poprostu oczarowany...)
  • Medal of Honor: Allied Assault - Breakthrough (grałem tylko na PSX ale wiem że jest super)
  • Far Cry (duże wymagania ale...)
  • James Bond 007: NightFire (nie wszystkim się podoba, ale fabułe ma całkiem niezłą)

#13 szamrok

szamrok

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 1965 postów

Napisano 27 09 2004 - 15:04

Czasy gdy namietnie gralem w gry dawno juz minely ale, fpp i rpg to jedyne gry, w ktore czasem sobie jeszcze pogram, choc zazwyczaj gram tylko w te absolutne hiciory, ktorych niestety jest coraz mniej.
Shogo - to taka "prehistoryczna" gierka fpp, pewno nikt o nie juz nie pamieta, pare lat temu w nia grywalem sobie, chyba jeden z niewielu fpp, gdzie czuje sie "odrzut" przy wstrzale z broni ;)
Unreal - klasyka, duzo lepsza niz Unreal 2 (kiedys go wlaczylem, zgubilem sie chyba w pierwszej misji, wywalilem po 10min z dysku)
Call of Duty - super odwzorowany klimat wojny, gre przeszedlem w dwa dni, wypalilem na cd, skasowalem, ale fajna byla :(
Doom 3 - poczatek fajny, grafika zabojcza, chyba 3 dni gralem, nawet nie skonczylem jej bo mnie znudzila, wyladowala na cd, moze kiedys do niej wroce B)
Stalker - gry jeszcze nie ma, kiedys gralem w jakas pre-alphe i widzialem filmiki z gry, zapowiada sie zabojczo.
Dołączona grafika - darmowy program do katalogowania książek

#14 kambo

kambo

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 2503 postów

Napisano 27 09 2004 - 16:45

No to i ja dorzuce swoje ulubione tytuly.....

Dalta Force IV - Black Hawk Down
Akcja gry dzieje sie w Somali podczas wojny domowej jaka miala miejsce w 1993r. Jako zolnierz sil pokojowych ONZ masz do wykonania szereg mijsj np. ochrona konwoju z zywnoscia, odbicie wioski z rak wroga etc. (gdzies wyczytalem ze zadania przedstawione w grze, sa odwzorowaniem prawdziwych akcji przeprowadzonych przez wojska ONZ!!).
Realizm gyr jest jak na moj gust zajebisty! Podoba mi sie tez jej dynamika.........wiele z misji nalezy wykonac mozliwie jak najszybciej czyli poprostu wpadasz ze swoja druzyna robisz zadyme i wynosisz sie......jak dla mnie miodzio
Oczywiscie polecam gre w polskiej wersji jezykowej (z polskim dubbingiem mozna powiedziec)!! Podlozone glosy momentami mnie rozbrajaly B)

Black Hawk Down: Team Sabre
Oficjalny dodatek do w.w. gry! Do wykonania sa misje w Ameryce Poludniowej i Iranie Fajna gierka ale jak na moje umiejetnosci to troche trudna.....moze gdybym wiecej trenowal :(

no i najlepsze na koniec:

Hidden & Dangerous 2
Gierka poprostu zajebista!! Niestety jest chyba niedoceniana i jakims dziwnym sposobem caly czas stoi w cieniu CoD i MoH chociaz moim zdaniem jest od nich lepsza!! (swoja droga MoH i CoD to rowniez super gry!!)
Gra ma swietny klimat i duzo ciekawych misji! Przed kazda misja wybieramy uzbrojenie, mamy mozliwosc wcielania sie w dowolnego zolnierza naszej 4 osobowej druzyny, mozemy wydawac im rozkazy a za dobrze wykonane zadania jestesmy nagradzani medalami.
A najlepsze jest to, ze przy tej grze naprawde trzeba poglowkowac, zastanowic sie jak rozegrac akcje bo metoda "ide i szczelam" absolutnie nie zdaje tutaj egzaminu!

Jezeli ktos lubi gry utrzymane w klimacie II wojny swiatowej a nie mial okazji zagrac w H&D2 to koniecznie powinien sprobwac.
Pozatym dzisiaj sie dowiedzialem, ze na poczatku wrzesnia wyszedl dodatek Sabre Squadron. Zapowiada sie naprawde niezle.....ale w semestrze to chyba sobie nie pogram ;)

#15 klejoo

klejoo

Second Rank

• Użytkownicy +
  • 109 postów

Napisano 30 09 2004 - 19:49

Metal Gear Solid 1 i 2 - są podobne do Splinter Cell. W zasadzie to SC chyba się na nich wzorował.

Pozdro

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych