Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Problemy z Dzwonieniem do Sima w grze Sims 2 Historie Z Bezludnej Wysp

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Michu123

Michu123

First Rank

• Na emeryturze
  • 3 postów

Napisano 19 02 2009 - 21:10

Więc mam problem gdyż gdy chcę zadzwonić do sima bo chcę zaprosić na bal moją miłość więc dzwonię i tak jakby szybko odkłada słuchawkę i tak jakby sie przesówa mocno w lewo i odkłada ją a żadnych niema komunikatów że za późno dzwonię albo że automatyczna sekretarka więc próbuje jeszcze raz i to samo w czym leży problem bo to mi przeszkadza w przechodzeniu gry .Gra nie pirat oryginał mam zalecane wymagania ,które potrzebuje gra . Jeśli ktoś miał podobny problem i wie co zrobić w takiej sytuacji prosze o pomoc <_<

#2 Gość_slawek481_*

Gość_slawek481_*
  • Goście

Napisano 20 02 2009 - 09:32

Może opisz swój problem jeszcze raz używając języka polskiego i przecinków, bo wcale nie można zrozumieć co nabazgrałeś...

#3 Michu123

Michu123

First Rank

• Na emeryturze
  • 3 postów

Napisano 20 02 2009 - 12:56

O.K faktycznie trochę się zagalopowałem.Zacznę więc od początku... <_<
Mam problem ... chcę zaprosić na bal moją miłość ,więc dzwonię. Jednak moja postać szybko odkłada słuchawkę i tak jakby sie przesuwa mocno w lewo. Nie ma żadnych komunikatów, że za późno dzwonię albo że włącza się automatyczna sekretarka ,więc próbuje jeszcze raz i znów sytuacja się powtarza.W czym leży problem, bo to mi przeszkadza w przechodzeniu gry .Gra nie pirat -oryginał .Mam zalecane wymagania ,które potrzebuje gra . Jeśli ktoś miał podobny problem i wie co zrobić w takiej sytuacji proszę o pomoc :(

#4 Gość_slawek481_*

Gość_slawek481_*
  • Goście

Napisano 20 02 2009 - 14:08

Hmmm z tego co patrzyłem to na oficjalnej stronie gry nie ma żadnych łatek, na forach ludzie nie mają takich problemów... Skoro to oryginał, to najlepszym wyjściem będzie zgłosić się do supportu EA, oni muszą pomóc. Może to być wada tylko tego jednego egzemplarza...

#5 Michu123

Michu123

First Rank

• Na emeryturze
  • 3 postów

Napisano 20 02 2009 - 15:02

Mógłbym dać filmik to wtedy bardziej szczegółowo mogę pokazać oco mi chodzi to może się okaże w czym leży problem:/ . Tylko problem jest taki jak nagrać filmik i dać tu na stronkę

#6 Gość_slawek481_*

Gość_slawek481_*
  • Goście

Napisano 20 02 2009 - 18:27

Do PW:

Zadaj pytanie
W każdej chwili możecie także wysłać zgłoszenie za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wystarczy napisać na adres: pomoc_techniczna@ea.com

Napisz na adres podany wyżej.

Co do filmiku, możesz go nakręcić programem Fraps (www.fraps.com) i wrzucić np na youtube i podać tutaj link.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych