Skocz do zawartości


tablety.pl

ZASADY pojedynków
  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Gość_slawek481_*

Gość_slawek481_*
  • Goście

Napisano 01 03 2009 - 16:34

1. Pojedynki będą odbywać się dwuetapowo:
I. Eliminacje - każdy wypisuje w odpowiednim temacie 10 swoich propozycji. Czas trwania tego etapu - 7 dni od daty rozpoczęcia. Siódmego dnia moderator zamyka temat i spośród wszystkich propozycji wybiera 6 najczęściej powtarzających się.
II. Półfinał - moderator tworzy ankietę w której głosować można tylko RAZ na maksymalnie 3 tytuły. Każdy głosujący zobowiązany jest do uzasadnienia swojego głosu w poście. Głosy, które nie zostały uzasadnione nie będą brane pod uwagę. Ankieta trwa siedem dni od dnia jej utworzenia.
III. Finał - Do finału przechodzą 3 najlepiej ocenione tytuły. W finale głosujecie na zwycięskie tytuły z półfinału, mając do dyspozycji tylko 1 głos. Gra która zwycięży w danej kategorii będzie wpisywana do tematu "Zwycięzcy".

UWAGA!!W przypadku remisu pomiędzy grą nr 4 a 5 w etapie pierwszym, 2 a 3 w półfinale i remisu w finale, organizowana będzie dogrywka. W przypadku gdy dogrywka również nie rozstrzygnie która gra przechodzi dalej, obie gry egzekwo przejdą do następnego etapu.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych