Skocz do zawartości


tablety.pl

Rippery DVD / usuwanie zabezpieczeń
 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_picasso_*

Gość_picasso_*
 • Goście

Napisano 23 05 2005 - 20:50

DVD Rip Pack

Platforma: Windows 9x/ME/2000/XP
Licencja: freeware


"Riperski" pakiet jest automatycznym instalatorem kompletu niezależnych programów przeznaczonych do operacji z DVD. W składzie programy (które można pobrać też pojedynczo):
 • DVD Decrypter 3.5.4.0 - Program opisany post niżej.
 • ImgTool Classic 0.91.5 - Do kompletu z powyższym. Strona domowa TUTAJ (jedyny program aktualizowany - ostatnia wersja z roku 2008)
 • DVD Shrink 3.2 - Najnowsza z wersji. Strona domowa TUTAJ
 • DVD Shrink 2.3 - Dla obszernego resajzowania DVD.
 • DVD Shrink 1.03 - Dla prostego resajzowania DVD
 • VOBrator 0.2b - Manipulacja na plikach VOB. Alternatywny link TUTAJ
 • VOBsplitter 2.6 - Dzielenie plików VOB. Strona domowa TUTAJ
 • I-Media FileMerger - Łączenie plików VOB. Brak strony domowej.
 • Adaptec ASPI 4.71A2 Checker + Installer = Strona domowa TUTAJ
Główny cel całości: dekodowanie i zmiany rozmiarów płyt DVD w celu konwersji do innego formatu lub ponownego umieszczenia modyfikowanej zawartości na płycie. Uwaga: DVD Decrypter i DVD Shrink to programy nieaktualizowane i w przypadku problemu zabezpieczeń płyty próbować wykorzystać opisany poniżej DVDFab HD Decrypter.

#2 Gość_picasso_*

Gość_picasso_*
 • Goście

Napisano 24 05 2005 - 17:35

DVD Decrypter

Platforma: Windows 9x/ME/2000/XP
Licencja: freeware


DVD Decrypter to narzędzie służące do kopiowania nawet zabezpieczonych płyt DVD na naszego twardziela. Może pracować w trzech trybach: File, ISO lub IFO. Po dekrypcji otrzymamy pliki *.vob gotowe do oglądania w jakimś playerze z obsługą DVD, lub możemy je poddać dalszej edycji / konwersji przy wykorzystaniu dodatkowych narzędzi. W trybie ISO umożliwia tworzenie bezpośrednio z DVD pliku obrazu, który możemy wypalić na płytce lub zamontować wirtualny napęd typu Daemon Tools i oglądnąć wprost z dysku .... Narzędzie może wykonać też demultiplex (rozdzielenie strumieni audio, video i napisów). W dużej mierze program jest ustawiony "na automat". Sam powinien wykryć napęd DVD i docelowy folder extrakcji na bazie zlokalizowania największej ilości wolnego miejsca na dysk. Wersja 3.5.4.0 jest ostatnią (2005), narzędzie nieaktualizowane i nie adresuje już nowych wersji zabezpieczeń. Jeśli będzie problem z przekopiowaniem DVD, skorzystajcie z DVDFab HD Decrypter.

Działanie DVD Decryptera jest też wbudowane do RipIt4Me, wzbogaconego o korekty procesu i połączonego z działaniem DVD Shrink.

#3 Gość_picasso_*

Gość_picasso_*
 • Goście

Napisano 22 01 2009 - 21:56

DVDFab HD Decrypter

Platforma: Windows 98/ME/2000/XP/Vista
Licencja: freeware


Bardzo prosty ripper, ale zawsze aktualny w kwestii zabezpieczeń. Skrócona edycja komercyjnego programu DVDFab Platinum. Umożliwia kopiowanie zawartości DVD na dysk twardy, omijając przy tym zabezpieczenia nałożone na płytę (CSS, RC, RCE, APS, UOPs oraz Sony ARccOS i RipGuard). Posiada wsparcie dla HD-DVD i Blu-Ray (usuwa AACS). W wersji darmowej opcje Urządzenia przenośne oraz operacje na DVD typu podział / łączenie / dostosowanie / wykonywanie wiernej kopii dysku DVD są niedostępne. Zawiadomienia o testowych wersjach beta (skąd można je też pobierać) na forum narzędzia: klik. Ze strony można też pobrać inny mini programik (tylko 44KB) Free DVD, do usuwania niektórych zabezpieczeń z folderu DVD już na dysku.

#4 Gość_picasso_*

Gość_picasso_*
 • Goście

Napisano 16 02 2009 - 22:56

pgc.NET

Platforma: Windows 2000/XP/Vista
Licencja: freeware


Sukcesor zarzuconych projektów claddvd.NET i rip.NET. Jest to ripper selektywny do wyciągania wybranego PGC.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych