Skocz do zawartości


tablety.pl
Zdjęcie

Pobieranie z serwisów hostingowych
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Traxter

Traxter

    Medium Rank

  • Użytkownicy +
  • 181 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Wielkopolska

Napisano 23 03 2009 - 14:17

Do kolekcji wspomagacze ściągania plików


Programy tu przedstawione ułatwiają pobieranie z rozmaitych serwisów hostingowych, np. popularny rapidshare.com, użytkownikom nie mających konta premium. Przydadzą się też tym co mają wykupione premium.

JDownloader

Dołączona grafika

Platforma: Windows, Linux, MAC
Licencja: GPL (open source)

Bardzo prężnie rozwijany program do pobierania plików z internetu. Aplikacja jest bardzo przydatna dla osób nie mających konta premium, ponieważ automatycznie pobiera pliki oraz odczekuje wyznaczony czas pomiędzy kolejnymi pobieraniami. Oczywiście osoby mające konta premium na hostingach również mogą z niego korzystać - po prostu wpisujemy login i hasło do swojego konta. Pliki podzielone na party grupuje na pakiet, a po ściągnięciu automatycznie wypakowuje. Po wszystkim możliwość zamknięcia/hibernacji systemu. Wklejamy linki, idziemy spać, a rano mamy wszystko na dysku. Chyba najlepszy ze wszystkich. Polski interfejs Dołączona grafika
Może zintegrować się z przeglądarką Firefox za pomocą wtyczki FlashGot, tworząc potężny zestaw.
Obsługuje rozłączenie i ponowne połączenie internetu, w efekcie uzyskując nowy adres IP, co ułatwia ściąganie free userom.
Baza wiedzy, konfiguracja: tutaj

Ze strony producenta:

JDownloader jest open source'owy, niezależny platformowo i napisany całkowicie w Javie. Uproszcza pobieranie z ponad 100 serwisów hostingowych takich, jak np. Rapidshare.com czy Megaupload.com - nie tylko dla użytkowników Premium, ale również dla tych, którzy pobierają za darmo. Program umożliwia równoczesne pobieranie wielu plików, rozpoznawanie kodów Captcha, automatyczne wypakowywanie archiwów i wiele więcej. Oczywiście, JDownloader jest całkowicie darmowy. Dodatkowo obsługuje wiele stron ?zabezpieczjących? linki - wklejasz tylko ?zaszyfrowane? linki, a JD robi za Ciebie resztę.
Dla każdego z obsługiwanych przez JD serwisów hostingowych istnieje tzw. wtyczka hostingu. Wtyczka ta wie jak pobierać z danego serwisu. Jeśli na stronie serwisu hostingowego następują techniczne zmiany, musimy wprowadzić również zmiany do wtyczki. Program umożliwia także pobieranie plików video z serwisu YouTube, pliki muzyczne z MySpace itp.


Dołączona grafika

FreeRapid Downloader

Plafforma: Windows, Linux i MacOS
Licencja: open source

Kolejny wykorzystujący środowisko Java program do pobierania z Rapidshare i innych hostingów.
Ma podobne funkcje co JDownloader. Polski interfejs Dołączona grafika.

Dołączona grafika

Universal Share Downloader

Platforma: Windows
Licencja: freeware

To kombajn do pobierania plików z różnego rodzaju serwisów hostingowych np. rapidshare, megaupload, filefactory, wiele innych....
Program umożliwia także pobieranie plików video z serwisu YouTube. Posiada on system pluginów, które pozwalają pobierać pliki z serwerów wymagających przejścia przez stronę, odczekania określonego czasu, nieraz wpisania kodu z obrazka. Te najczęściej używane pluginy zostały wyposażone w system automatycznie wpisujący kod, więc można zostawić komputer, który sam będzie ściągał pliki. Te rzadsze pluginy mogą wymagać ręcznego wpisywania kodu. Dołączona grafika

Dołączona grafika

RapGet

Platforma: Windows 9x, 2000, XP, Vista
Licencja: freeware

Program w stylu USDownloader-a służący do pobierania plików z takich serwisów jak: rapidshare.com czy megaupload.com Obsługa sprowadza się do skopiowania linku i wklejenia go w okno programu.
Program automatycznie wznawia pobieranie po upływie określonego przez serwer czasu itp. Dołączona grafika

Dołączona grafika

Użytkownik Traxter edytował ten post 08 03 2010 - 17:19

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych