Skocz do zawartości


tablety.pl
- - - - -

[Z] Max Payne 3 [Z]
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
  • Goście

Napisano 23 03 2009 - 17:34

Dołączona grafika

Max Payne 3 zapowiedziany!

Max Payne 3 został oficjalnie zaanonsowany przez specjalistów z Rockstar. Pojawiła się nowa oficjalna strona o tym tytule: KLIK Prócz obrazka wyraźnie pokazującego, że Max przeszedł wiele od ostatniej wizyty w 2003 roku, wiadomo malutko. „Tą grą zaczynamy nowy rozdział życia Maxa” - powiedział Dan Houser, założyciel Rockstar. „To będzie Max, jakiego dotąd nie widzieliśmy, kilka lat starszy, bardziej zmęczony i cyniczny niż kiedykolwiek. Będziemy obserwować jego dalszy upadek po wydarzeniach znanych z części drugiej i będziemy świadkami jego ostatniej szansy na zbawienie”. Max opuścił nowojorską policję i znajduje się gdzieś daleko od domu, w innym mieście, gdzie przemoc i rozlew krwi czekają na każdym rogu. Czyli nie trafił dużo lepiej…

Remedy zajmuje się wciąż Alanem Wake’iem, więc za nowego Maxa odpowiadać będą inni ludzie – oddział Rockstar z Vancouver. Tytuł jest zapowiadany na tegoroczną zimę na PC, Xboxa 360 i PlayStation3.

www.gry-online.pl
.

#2 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
  • Goście

Napisano 24 06 2009 - 12:41

Na oficjalnej stronie pojawiły się pierwsze screeny z gry. Oto one:

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Jak widać trzecia odsłona gry zupełnie nie przypomina ani też nie ma nic związanego z poprzednimi częściami, które były w zdecydowanie mroczniejszej atmosferze.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych