Skocz do zawartości


tablety.pl
- - - - -

[Z] Fifa 10 [Z]
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
  • Goście

Napisano 06 06 2009 - 11:22

Pierwsze informacje o FIFA 10

Według przedstawicieli EA od zeszłego roku prace nad FIFA 10 polegają jedynie na szlifowaniu oraz dopieszczaniu zawartości. Producenci starają się, by każdy cal kodu, każde niedociągnięcie nabrało oczekiwanego przez graczy połysku. Niestety, chęci te są sprzeczne z faktami pochodzącymi prosto ze sztabu kanadyjskiego studia. Według poufnych informatorów, obecnie produkcja zatrzymała się na poziomie 45%, co w zestawieniu z premierą planowaną na listopad tego roku może odrobinę szokować. Co więcej, nigdy w historii sagi nie ujawniono tak wczesnej wersji gry. Tym razem osoby odpowiedzialne za produkcję są jednak tak pewne swojego dzieła, że postanowiły pójść na całość.

Wszyscy ci, którzy oczekują masy nowości, mogą poczuć się odrobinę zawiedzeni. Twórcy oznajmili, że skupiają się przede wszystkim na ulepszaniu systemu rozgrywki. Przez 70% czasu ich uwaga poświęcona jest dostosowywaniu kodu względem otrzymanych wskazówek i opinii. Co za tym idzie, tylko 30% spędzonych w pracy godzin poświęca się nowym pomysłom. Za priorytet uznano eliminację okazjonalnych błędów i problemów z piąstkowaniem podczas strzałów wykonywanych zza połowy boiska. Niedogodność polegała na tym, że piłka notorycznie muskała wyciągnięte ręce bramkarza i bez trudu lądowała w siatce. To jednak nie koniec zmian. Nowe SI ma zapewnić realizm akcji wykonywanych zarówno przez komputer jak i żywego gracza. Usprawniona inteligencja zawodników przyczyni się również do bardziej naturalnego zachowania w polu oraz podczas małego zaangażowania w grę. Piłkarze mają przechadzać się po murawie i wyczekiwać dogodnej sytuacji do przeprowadzenia ataku.

Autorzy obiecują również, że delikatnemu przemodelowaniu ulegnie przytrzymywanie toczącej się piłki. Sposób jej łapania ma być prostszy i jeszcze bardziej intuicyjny. Dzięki temu gracz będzie mógł znacznie szybciej przejąć nad nią całkowitą kontrolę. Poprawieniu ulegnie również precyzja podań przez całe boisko. Niewielkie zmiany zostaną również wprowadzone w taktyce kontrolowanych przez komputer postaci. Ciężej będzie wprowadzić przeciwnika w pułapkę narożnika oraz przejść przez jego obronę. Oczywiście system działa w obie strony i dotyczy także naszych zawodników. Chodzą również pogłoski o tym, że obrońcy będą trzymać znacznie większy dystans do atakujących piłkarzy. W samym trybie Manager odkryjemy ponad 50 znaczących poprawek. Dotyczą one również systemu sterowania oraz, przede wszystkim, grafiki. Patrząc na opublikowane screeny już dziś można bez wahania założyć, że FIFA 10 będzie najładniejszą grą piłkarską, jaka kiedykolwiek trafiła na sklepowe półki.

www.gry-online.pl


Pierwsze screeny z gry: KLIK

Dołączona grafika.

#2 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
  • Goście

Napisano 09 09 2009 - 16:31

Wersja demonstracyjna FIFY 10 już jutro

Wedle oficjalnego komunikatu EA Sports, wersja demonstracyjna FIFY 10 ujrzy światło dzienne 10 września. Oznacza to, że w ciągu najbliższych godzin prezentacja gry trafi zarówno na serwery PlayStation Store jak i Xbox Live Marketplace. Nie zapomniano również o posiadaczach komputerów osobistych, którzy będą mogli pobrać stosowne pliki z oficjalnej strony: KLIK

Gracze będą mogli zakosztować zabawy wybierając jedną z kilku dostępnych drużyn. Wśród nich znajdziemy Chelsea, Barcelone, Juventus, Bayern Munich, Marseille oraz Chicago Fire.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych