Skocz do zawartości


tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

[Z] DJ Hero [Z]
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 damarcus

damarcus

    First Rank

  • Użytkownicy
  • 21 postów

Napisano 14 07 2009 - 15:32

Dołączona grafika


Serwis Trademork donosi, że Activision zarejestrowało znak towarowy "DJ Hero" do wykorzystania w grach wideo, kontrolerach do nich i dodatkowej zawartości internetowej. Czyżby wydawca szykował się do wprowadzenia na rynek swojej drugiej - po Guitar Hero - serii gier muzycznych, tym razem przeznaczonej dla fanów klubowych klimatów?

Seria Guitar Hero ma się co najmniej bardzo dobrze, z czwartą odsłoną która trafi na półki sklepowe najpewniej jeszcze w tym roku i zapowiedzianym na czerwiec spinn-offem z zespołem Aerosmith w roli głównej. Firma Activision ma powody do radości, ale myśli również o dalszym rozwoju w tym segmencie rynku. Dowodem na to jest zastrzeżenie w Ameryce nazwy "DJ Hero" dla produktów z rodzaju gier wideo, kontrolerów do nich i zawartości udostępnianej w Internecie, o czym poinformował serwis Trademork.

Wygląda na to, że szykuje się nowa seria gier muzycznych, skierowana do tych, którzy nie lubują się w muzyce gitarowej. Z pewnością okaże się wielkim hitem, chociaż pomysł nie jest tak oryginalny, jak można by przypuszczać. Tak, jak GH pożyczyło wiele z serii GuitarFreaks firmy Konami, tak i DJ Hero z pewnością nie będzie się specjalnie różnił od święcącej triumfy w Japonii od lat 90 marki Beatmania tego samego wydawcy. Miejmy nadzieję, że za kilka lat Activision nie będzie na nowo odkrywać fenomenu Dance Dance Revolution...

Źródło: www.gram.pl & www.gry-online.pl


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych