Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
* - - - - 1 głosy

Działalność moderatorska

• Zamknięty Temat jest zamknięty
30 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Wątki polityczne (23 użytkowników oddało głos)

Czy uważasz, że dział "polityka i media" jest na tym forum potrzebny?

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj

#1 marekW

marekW

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 5708 postów

Napisano 25 07 2009 - 12:33

Pytanie jak w tytule, właściwie stałym bywalcom znany problem, wydawać by się mogło, że brak odwagi aby je zadać, jest poniekąd zrozumiałe, każde wyrażenie własnego, przeciwnego zdania na temat jedynego słusznego punktu widzenia moderatora Unicorna, spotyka się albo z: czasowym odcięciem dostępu do forum (ban tymczasowy), permanentnym, bez żadnego, ewentualnie wymijającego (czyt. nie popartego punktem w regulaminie) dodawaniem ostrzeżeń, w efekcie prowadzącym do bana całkowitego (niektórzy zbanowani a czytający to forum jako "gość" wiedzą w czym rzecz).
Z procentowego punktu widzenia omawiany tu dział, jest właściwie, sam w sobie ogromnym spamem, z totalnym brakiem obiektywizmu jaki reprezentuje moderator tego działu "Unicorn", któremu to służy li tylko aby ponabijać sobie statsy. Ogromny procent tematów pozostaje bez dyskusji, jedne, bo właściwie nie ma o czym, skoro informacje w nich zawarte można przeczytać na ogólno-dostępnych portalach, drugie w obawie przed zamieszczeniem swojego punktu widzenia z uwagi na czynniki zaznaczone powyżej. Każda dyskusja polityczna wywołuje emocje, ma różne punkty odniesienia czy to do własnych doświadczeń czy też na podstawie obserwacji otaczającej rzeczywistości, ale moderujący ten dział powinien sobie z tego zdawać doskonale sprawę, szczególnie w przypadku gdy moderatorem jest osoba ponoć z wyższym wykształceniem: kierunek socjologia, specjalność "aktywizacja społeczności lokalnych i metody socjotechniki", może się też wydawać, iż próbuję się tutaj wyżalić, otóż nie, moim celem jest jedynie skłonienie administracji do zmiany na stanowisku moderatora działu "polityka i media", nie może być nim osoba myśląca jednotorowo bez pardonu kasująca co jej nie odpowiada. Wszystkie moje wypowiedzi w dziale "polityka i ..............." były pretensjonalne w tonie i ........................... powiem więcej, nie zawsze w zgodzie z moim światopoglądem, ale tylko z jednego powodu, aby odkryć prawdziwy powód braku dyskusji w jego tematach.
Na razie tyle, gdyż spodziewam się gorącej jak zwykle dyskusji, pomiędzy mną a wymienionym moderatorem, nie wykluczone też, że temat w cudowny sposób zaginie/zostanie zamknięty lub zmieni swoją treść, możliwe też, że spotka mnie ban permanentny więc zawczasu, piszę "do widzenia", co by nie było, że odszedłem bez pożegnania.

#2 Kosmo-Nauta

Kosmo-Nauta

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 280 postów

Napisano 25 07 2009 - 13:08

Dział jest, jak najbardziej potrzebny. Brakuje w nim tylko, obiektywnych spostrzerzeń,a posty wydają się być pisane przez booty, które potrafią naciskać bezmyślnie ctrl+c i ctrl+v. Jednak, czy to wina moderatora, raczej trudno to ocenić. Dział z założenie jest luźnym rozważaniem ludzi różnej masy. To oni tworzą to forum.
Twój atak na moderatora (bo tak to odbieram), chyba ma inne podłoże. Ale o tym wiedzą tylko dwie osoby. To moje obiektywne spostrzeżenie. Pozdrawiam.

#3 Gość_dejko_*

Gość_dejko_*
  • Goście

Napisano 25 07 2009 - 13:29

Ogólnie uważam, ze tematy polityczne na forach to jakaś utopia. Już pomijając fakt, ze uważający sie za wszechwiedzących i żyjących poza Matriksem wiedzą takie samo przefiltrowane i subiektywne gówno jak Ci którzy nie siedzą w tym dniami i nocami. I jedni niewiele wiedzą i drudzy niewiele wiedzą, ale walczą ostro w większości przypadków na obelgi i wyzwiska.

Dział taki mógłby być potrzebny, gdyby był zachowany jakiś obiektywizm. Na dzień dzisiejszy, trudno nie zgodzić się z przedmówcami. Jeśli nie prezentuje się jedynie słusznych poglądów, to lepiej tam w ogóle nie zaglądać żeby sobie nerwów nie psuć. Zasadniczo forum można podzielić na Unicorna i spółkę (czyli jego forumowych wielbicieli) oraz całą resztę. Każda dyskusja polega na wzajemnej adoracji tych pierwszych oraz na wzajemnych zaduszeniu przez nich tych drugich.
Dział jest słabo zarządzany, przez to przemienił się w miejsce agitacji dla PiS-u (i calych peryferii) i Radia Maryja oraz znęcania się nad wszelkimi opozycjonistami dla tego jedynie słusznego radia i jedynie słusznej partii.

Unicorna krytykował nie będę, bo mi nie wypada. W końcu od jakiegoś czasu jesteśmy "kolegami po fachu". Znam go na innej płaszczyźnie niż przepychanki polityczne i tam jest z nim całkiem przyjemnie. To fachowiec który wie co robi i wie jak to robić. Gdyby nie jego fanatyczne uwielbienie do pewnych frakcji i fanatyczna nienawiść do innych - dział mógłby być ciekawym elementem tego forum.

W ankiecie dam pozycję 4. Moim zdaniem dział jest potrzebny, ale w takiej formie jak teraz tylko szkodzi temu forum.

#4 Gość_Unicorn_*

Gość_Unicorn_*
  • Goście

Napisano 25 07 2009 - 13:30

Interesująco jest czytać wpisy, w których sam delikwent przyznaje się do bezsensownego pisania, czytaj: spamowania. Tyle tytułem wstępu. Do rzeczy: praktycznie każda działalność markaw w dziale polityka i media w ostatnim czasie sprowadza się tylko do testowania mojej cierpliwości. Starzy bywalcy wiedzą, że jest ona spora i nie lubię banować. Pod koniec maja została nałożona blokada, która została zdjęta, ponieważ myślałem, że dojdę z szanownym przedmówcą do zrozumienia. Blokada została zdjęta ponieważ przedmówca usilnie o to zabiegał (tego niestety nie dodał). Próba odpisania mu na PM poskutkowała zablokowaniem mi możliwości kontaktu (marekw stwierdził, że może wysyłać mi różne "dowcipne" teksty, jednak ja już nie, bo i po co, prawda?) We frapującej formie marekw wyraził swoją niechęć: "nie spamuj mi pajacu skrzynki". Później nadeszła faza testów moderatora i chęć kandydowania na stanowisko moderatora działu. Jako uzasadnienie podał, że jest obojętny politycznie (trudno stwierdzić o co chodzi) i umiarkowanie powściągliwy, co jednak nieco mija się z sensem kolejnych jego wypowiedzi. Oferta przepadła w odmęcie dziejów...Żeby być uczciwym należy dodać, że marekw jest zasłużonym użytkownikiem forum i miałem spore wątpliwości, co do blokad. Gdy chce potrafi dyskutować, co widać w temacie o braciach Kaczyńskich. Dlatego z dużym zdziwieniem przyjmuję powyższe zarzuty i zastanawiam się, dlaczego marekw nie pisze w temacie dlaczego moderator Unicorn jest zły. Mniejsza z tym, możliwe, że w grę wchodzą zawiedzione ambicje (wcześniej marekw był moderatorem). Za cel obrał sobie moją skromną osobę, co bez żenady podkreślał gdzie indziej, iż jestem pasożytem i darmozjadem. W koszu znajdują się wpisy tzw. trollowe czyli bezprzedmiotowe i zwykle odwołujące się do mnie- "prośby" o podniesienie ostrzeżeń, zarzuty, że wpadam mu do tematu i się rządzę. Generalnie- prostackie zaczepki.

Marek zarzuca mi praktycznie cenzurę prewencyjną ale nie zauważa, że sam jego temat na większości znanych forów poszedlby do kosza z uwagi na tytuł. Mało w tym wszystkim logiki, temat jest, rozkręca się, dyskusje w dziale idą różnym torem- co łatwo można sprawdzić.
Sam nakręca pyskówkę. Sugeruje, że inne zdanie można sobie "włożyć" a jednocześnie zarzuca innym stronniczość i pretenduje do roli moderatora. Zdziwiłem sie także wypowiedzią, że pisał w takiej formie specjalnie aby obnażyć (w jego mniemaniu) przewiny "złego" moderatora, który po prostu pilnuje porządku i zaszedł mu za skórę (inna, mniej popularna wersja).
Wyjaśnię jeszcze kilka kwestii zawartych we wpisie powyżej, ponieważ są co najmniej wątpliwe a w wielu przypadkach kłamliwe.

Napisałem, że rzadko używam bana permanentnego- stąd mam pytanie- napisz ile osób zbanowałem i zrób sobie małą statystykę. Zarzuciłeś mi kiedyś plagiat i nigdy go nie udowodniłeś, powinienem zatem wszystkie twoje zarzuty zignorować jednak jak widzisz, odpisuję, co znowu nijak ma się do tekstów, że jestem cenzorem, burakiem i nie potrafię prowadzić dialogu. Można zatem przyjąć, iż twój punkt widzenia o czytaniu wielu wpisów na popularnych portalach jest po prostu skrzywiony. Dalej- piszesz o ingerencji we wpisy- po raz kolejny kłamiesz. Nie zmieniam treści wpisów- w ekstremalnych przypadkach dopisuję swoje uwagi na dole- na czerwono. Ostatnio sam użyłeś tego koloru- zapewne przypadkiem? :> Tyle wyjaśnień, zatem trudno traktować markaw jako poważnego dyskutanta skoro sam nie wie, które jego wpisy są dla podburzania atmosfery (taka rozrywka) a które mają prowadzić do 'poważnej' dyskusji...
Od pewnego czasu staram się mniej angażować w dyskusję, zostawiając to forumowiczom- stąd zapewne zarzuty o spam i wklejki. Gdybym je usuwał- byłaby cenzura i jak widać, nie wszystkim da się naraz dogodzić...

Trudno dyskutować z zarzutami o upolitycznieniu moderatora ponieważ są one śmieszne. Każdy ma określone poglądy i ma prawo je wyrażać. Jeżeli komuś przeszkadza forma wpisów lub nie podoba się dział, nie musi w nim pisać, czyż nie? Dlaczego nagle marekw zapałał taką miłością do działu?
Konkluzja jest prosta- zawiedzione ambicje związane z forum i chęć bycia ofiarą. Podejrzewam, że gdyby marekw został moderatorem wyrzucilby wszystkie wpisy z forum. A dlaczego? Za to, że dostał uwagi za spam, zatem oczyściłby forum/dział pod przykrywką usuwania... spamu. I tak właśnie wygląda "dialog" w dziwacznym rozumieniu tego słowa.

Ps. Odniosę się do wpisu moderatora, którego również nie wypada mi krytykować, chociaż w tym określonym przypadku nie ma racji- upolitycznienie jest wtedy gdy przytacza się teksty, wpisy politycznie niepoprawne. Jest OK gdy dominuje skrajnie lewacki czy wręcz nihilistyczny punkt widzenia- wtedy wszystko gra. Dlaczego wspominam o tym- drażniące tematy...drażnią.
Zgadzam się natomiast, że działy polityczne to dodatek, nie rozumiem zatem podnoszonych tutaj jaczejek i dziwacznych krucjat. To nie ściek typu Onet (nie wiem, może niektórzy dążą do tego...) ale też nie forum uniwersyteckie. Dyskusje w necie zwykle są jednym wielkim bluzgiem lub nudą- a postępowi ludzie czy też obiektywni, jak nazwał to marekw z reguły dokonują prymitywnej i żenującej, głównie dla ich intelektu, redukcji do Hitlera- każda dyskusja kończy się-"to faszyzm!" itd. fascynującej opinii.

----
Edit: Dejko nie musisz mi tego tłumaczyć i stosować prostych klisz typu twoi pupile ponieważ jest to zabawne. Moja uwaga tyczyła się mentalności tego typu ludzi a nie konkretnie Ciebie. Dziwne, że się oburzyłeś...

-----
EDIT2:

słyszałeś kiedyś o Prawie Godwina?

A jak myślisz, po co to napisałem?

tu nie są w stanie wypowiedzieć się zbanowani przez Ciebie userzy

Nadal nie otrzymałem odpowiedzi ilu ich jest. Czyżbyś miał z tym problem?
Nie zostałem przez nikogo wyszkolony i trudno mi polemizować z takimi poglądami ocierającymi się, mówiąc bardzo oględnie, o lekarza...Moja aktywność w necie jest szeroka i dziękuję za rady ale nie potrzebuję wsparcia :blink:
Napisałem wcześniej- nikt nie zmusza do pisania.
Reszta jest milczeniem i to byłoby najlepsze zakończenie twoich rojeń

#5 Gość_slawek481_*

Gość_slawek481_*
  • Goście

Napisano 25 07 2009 - 13:35

Ja uważam, że temat powinien zostać spuszczony w klozecie. Nie rozumiem o co drzecie koty, jednak znając Was ten temat zaraz zamieni się w jedną wielką kłótnię.

A co do działu. Zagłosowałem na TAK, zdarza mi się wpadać tam i nie przeszkadza mi zbytnio to, co napisał @Kosmo-Nauta o botach, gdyż dzięki temu można tu przeczytać coś, co się przypadkiem przeoczyło na innych portalach.

#6 Gość_dejko_*

Gość_dejko_*
  • Goście

Napisano 25 07 2009 - 13:57

Jest OK gdy dominuje skrajnie lewacki czy wręcz nihilistyczny punkt widzenia- wtedy wszystko gra.

O no własnie o tym mówię... wszystko albo czarne, albo białe.
Wytłumaczę na przyszłość: OK jest wtedy, jak rozmawiamy na argumenty, ale nie patrząc przez pryzmat "partyjności" czy pochodzenia. Twierdzisz, ze taki nie jesteś, a właściwie każda Twoja wypowiedź jest praktycznym przykładem "jak Kaliemu kradną krowę, to źle, ale jak Kali kradnie to OK".

Jeśli osoba XXX kradnie krowę, to mnie nie interesuje czy on jest lewakiem, czy prawakiem, czy księdzem, czy żydem. Ja oceniam jego zachowanie wg. ogólnej etyki czy zgodności z prawem, a nie usprawiedliwiam bo akurat sympatyzuję z jego poglądami, albo krytykuję, bo nie lubię jego dziadka. To jest dla mnie OK i przyjmij to wreszcie do wiadomości zamiast imputować mi jakieś lewackie powiązania, tylko dlatego, że nie jestem zwolennikiem ew. przekrętów w wykonaniu Twoich pupili.

Dla mnie dobry temat, to:
- opis zdarzenia,
- ewentualne komentarze do tego.
Bez obelg i zaczepek się obejdzie. Jak komentarze, to konkretne i uargumentowane. Argumenty nie na poziomie "dziadka z Wermachtu" tylko zgodności z np. Kodeksem Karnym. I to chyba cała tajemnica dobrze funkcjonującego działu.

#7 Kolega Dudysa

Kolega Dudysa

Good Rank

• Na emeryturze
  • 700 postów

Napisano 25 07 2009 - 14:01

#8 marekW

marekW

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 5708 postów

Napisano 25 07 2009 - 14:18

Unicorn - Gdybyś bardziej interesował się życiem forumowym w kwestii moderowania, a nie ograniczał się jedynie do szukania i wklejania jedynie słusznych tekstów swoich rozmówców z frondy tudzież innych wydawnictw por pis, to wiedziałbyś, że z funkcji moderatora zrezygnowałem sam, nie wierzysz to zapytaj Picasso, a dlaczego? z podobnego powodu jakim jesteś Ty właśnie. Do nikogo nie żywię urazy dopóty dopóki ktoś działa racjonalnie, tam gdzie nie ma racjonalizmu, jestem radykalny.
Tekst:

Starzy bywalcy wiedzą, że jest ona spora i nie lubię banować

tu nie są w stanie wypowiedzieć się zbanowani przez Ciebie userzy.
najlepsze jest to:

Blokada została zdjęta ponieważ przedmówca usilnie o to zabiegał (tego niestety nie dodał)

nigdy o to nie zabiegałem, uprawiasz jak zwykle swoją gierkę, a dlaczego to Ci podpowiem "bo jesteś moderatorem" i wiele możesz. Tu zapytaj innych moderatorów.

Marek zarzuca mi praktycznie cenzurę prewencyjną ale nie zauważa, że sam jego temat na większości znanych forów poszedlby do kosza z uwagi na tytuł.

ja Ci wskażę jedno forum, na którym zakładając takie sowje tematy i polemizując w swój sposób byłbyś szybciutko sprowadzony do poziomu trolla jak to nazywasz, zapewniam Cie że nie jest to forum tematyczne , czyli polityczne, a forum vortalu technologicznego jednego z najznamienitszych w polskiej strefie językowej, nie sądzę abyś mógł tam i był zdolny do jakiejkolwiek rzeczowej dyskusji, ale zawsze możesz spróbować swoich sił oraz jak bardzo jesteś mocny na słowa, heheh, w klawiaturze, załóż sobie konto na frazie wklej kilka swoich przeklejek i spróbuj podyskutować.

Od pewnego czasu staram się mniej angażować w dyskusję, zostawiając to forumowiczom- stąd zapewne zarzuty o spam i wklejki. Gdybym je usuwał- byłaby cenzura i jak widać, nie wszystkim da się naraz dogodzić...

to nie są dyskusje, człowieku, zobacz ile Twoich wpisów jest totalnie beż żadnej odpowiedzi a jeśli są to tylko przez Ciebie dodane kolejne przeklejki.

Dlaczego nagle marekw zapałał taką miłością do działu? Konkluzja jest prosta- zawiedzione ambicje związane z forum i chęć bycia ofiarą.

Tu cie muszę oświecić, nie miałem, żadnych ambicji co do tego forum, ale wydaje mi się, że Ty je masz, powiem Ci jedno, są chore. Zostałeś nie jako wyszkolony przez co masz skrzywienie i polityczne i osobowościowe. Oceniasz mnie (chociaż prawa do tego nie masz) więc pozwalam sobie ocenić Ciebie

redukcji do Hitlera- każda dyskusja kończy się-"to faszyzm!" itd. fascynującej opinii.

Kończę dyskusje, temat jest jasny, a odnieść się do osoby moderatora musiałem z prostej przyczyny, bo jesteś jedynym moderatorem tego działu i Ty odpowiadasz za to co i jak jest prowadzone. Zmienisz swoje podejście do tego działu, mniej będzie spamu jak to nazywasz, narazie to Ty go właśnie nakręcasz. Masz mętne i marne póki co doświadczenie, więc Ci wyjaśnię " każda akcja tworzy reakcję", stąd się biorą tacy jak ja, narazie pogląd masz taki jaki dostałeś na uczelni w teorii, zwłaszcza na kierunkach humanistycznych, czym jest teoria nie muszę Ci wyjaśniać.

#9 Gość_dejko_*

Gość_dejko_*
  • Goście

Napisano 25 07 2009 - 14:41

zobacz ile Twoich wpisów jest totalnie beż żadnej odpowiedzi

Tu wstawię sie za Unicornem.
To, że są bez odpowiedzi nie znaczy, ze są bez sensu, albo, że nie mają znaczenia. Jeśli ja widzę tekst z którym sie zgadzam, to nie widzę sensu dodawania głupich komentarzy w stylu "racja, myślę tak samo". Brak mojej reakcji w tym przypadku oznacza akceptację (no chyba, że nie zauważę, albo uznam poziom dyskusji za nędzny) i pewnie wiele osób postępuje podobnie. Na zasadzie nie mam nic mądrego do powiedzenia to nie mówię.
Jeśli ktoś się nie zgadza, a się nie wypowiedział, to jego strata.

Prawo Godwina jest głupie i w większości przypadków jego respektowanie nie ma sensu. Jeśli coś kojarzy mi się z Hitlerem, to dlaczego nie mogę stworzyć analogii?!

#10 izaw

izaw

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1072 postów

Napisano 26 07 2009 - 22:08

Wybrałem nie.
Dlaczego?
1. Nie pasuje do profilu forum. Chyba, że dodać jeszcze plotki, astrologię i wróżenie.
2. Dział jest wybitnie nieobiektywny i siłowo zarządzany.
3. Nie ma miejsca tu na dyskusje, tylko w większości narcystyczne monologi zapatrzonych w siebie kilku autorów.
4. Zła konstrukcja postów. Wielostronicowe tasiemce, z których po odcedzeniu zostają góra trzy zdania - w każdym temacie te same.
"Nic nie jest tak proste, by nie można było wykonać tego źle"

Prawo Murph'ego

#11 Flavius

Flavius

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3769 postów

Napisano 27 07 2009 - 06:21

Ja także jestem przeciw egzystencji działu polityka na takim forum jak ten zajmującym się komputerami software/hardware.Zawsze uważałem że ten kto się chce wyżyć politycznie powinien udać się na YouTube a nie tworzyć dział spamowisko :blink: tutaj.Ale założę się że i tak nie uda się zlikwidować tego działu ponieważ @Unicorn jest silnie kryty przez oś zła rządzącym tym forum i sam stanowi jej integralną część...
Głos Opozycji Forumowej

#12 Gość_slawek481_*

Gość_slawek481_*
  • Goście

Napisano 27 07 2009 - 07:53

1. Nie pasuje do profilu forum. Chyba, że dodać jeszcze plotki, astrologię i wróżenie.

na takim forum jak ten zajmującym się komputerami software/hardware.

Odpiszę na to tylko krótkim cytatem z Wikipedii:

Hydepark - specjalny dział występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

2. Dział jest wybitnie nieobiektywny i siłowo zarządzany.

Ok tutaj się z Tobą zgodzę.

@Unicorn jest silnie kryty przez oś zła rządzącym tym forum i sam stanowi jej integralną część...

Hahaha leże i kwicze :blink: , rozbawiłeś mnie - serio!

A tak na poważnie. Takie teorie spiskowe, to możesz sobie między bajki włożyć, bo nigdzie indziej nie pasują.

Pozdrawiam :blink:

Użytkownik slawek481 edytował ten post 27 07 2009 - 07:54
Małe poprawki :)

#13 Flavius

Flavius

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3769 postów

Napisano 27 07 2009 - 08:25

A tak na poważnie. Takie teorie spiskowe, to możesz sobie między bajki włożyć, bo nigdzie indziej nie pasują.

To jest standartowy oficjalny tekst układu rządzącego - wszyscy dyktatorzy powtarzają to samo aż do nieprzytomności w myśl zasady wielokrotne powtarzane kłamstwo jest prawdą.
Głos Opozycji Forumowej

#14 ady

ady

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 224 postów

Napisano 27 07 2009 - 08:54

wszyscy dyktatorzy powtarzają to samo aż do nieprzytomności w myśl zasady wielokrotne powtarzane kłamstwo jest prawdą.

Tu się z Tobą zgadzam, mam tylko problem gdzie lub do kogo to przyczepić.

BTW
Proszę o umieszczenie mnie na ośce zła ( unikam słowa "oś " ze względu na swoją rangę ). :blink:

#15 marekW

marekW

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 5708 postów

Napisano 27 07 2009 - 09:17

@slawek481 - wklejasz pierwszą część tekstu z wiki to ja wkleję dalszą, przeczytaj uważnie:

za wikiepedią:
(...)Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic.

inny tekst z Wikipedii powiada:
(...)Miejscem, któremu nazwa Hyde Park zawdzięcza swoje potoczne znaczenie ? jako forum dla swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa (pod warunkiem nie obrażania królowej) ? jest Speakers' Corner",
należ tu zwrócić uwagę na pogrubione zdanie, można to przeczytać też tak: "pod warunkiem nie obrażania moderatora" zaś moderatorowi dozwolone jest obrażanie, ewentualnie przymykanie oka gdy inni bezkarnie obrażają interlokutora.

Teraz widzę swój błąd, powinienem inne postawić w sondzie pytanie, całkowicie wprost.

@unicorn

Nadal nie otrzymałem odpowiedzi ilu ich jest. Czyżbyś miał z tym problem?

nie mam problemu, ale nie otrzymasz odpowiedzi, póki SAM nie wyprostujesz tego:

Blokada została zdjęta ponieważ przedmówca usilnie o to zabiegał (tego niestety nie dodał)

doskonale wiesz, że to nie prawda, podobnie jak teksty o mojej, heh krótkiej karierze moderatora, (masz dostęp do moderatorni, więc czytaj) chcesz być wiarygodny, to rób to jak należy, inaczej będę mógł powtórzyć to jeszcze raz, "jesteś żołnierzem, mięsem armatnim" inaczej fanatykiem, dobrze wyszkolonym na KUL'u.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych