Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
* - - - - 1 głosy

Działalność moderatorska

• Zamknięty Temat jest zamknięty
30 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Wątki polityczne (23 użytkowników oddało głos)

Czy uważasz, że dział "polityka i media" jest na tym forum potrzebny?

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj

#16 Gość_Unicorn_*

Gość_Unicorn_*
  • Goście

Napisano 27 07 2009 - 18:07

Dziękuję tym, którzy oddali głos za mną jednocześnie proponuję głosom przeciwnym rozkręcić dyskusję. Oceniać jest łatwo, gorzej z działaniem. Co do wpisu Markaw, trudno odnosić się do kogoś, kto nie potrafi policzyć banów, jakie ponoć rozdawałem miliardami, tym bardziej trudno odnieść się do teorii spiskowej lub mrzonek (ad KUL). Jeśli ktoś ma określony, jednostronny punkt widzenia (skrzywiony dodajmy) widzi różne rzeczy, szkoda, że są one zwykle odległe od rzeczywistości.
Odniosę się jeszcze do zarzutów typu zła konstrukcja postów- czy mają one spełniać wymagania techniczne z góry ustalone czy jednak ma to być Hyde Park? Nietrudno zauważyć, że niektórym marzy się ścisła kontrola (pod płaszczykiem "anarchii"). Generalnie trudno brać takie argumenty poważnie- jak i ten, że nie pasuje do profilu forum. Tutaj widać właśnie "siłową" próbę narzucania własnego zdania...Łatwo przychodzi wam krytyka, niestety nie zauważacie pewnych braków logicznych- szczególnie rozbawiła mnie "oś zła". A może jest inaczej- większości forum nie przeszkadza dział polityka a kilka osób jest tymi złymi? Punkt widzenia zależy od punktu leżenia.
A propos clou- wszyscy dyktatorzy uważają, że stworzą raj na ziemi. Próby niestety kończą się tragicznie- czytając pewne wypowiedzi mam wrażenie, że współistnieję z potencjalnymi władcami świata :blink:)
Pozdrawiam tych, którzy na to zasługują.
Forum jest dobrowolne i nikt nikogo do niczego nie zmusza...
ps. Po raz kolejny wykazuję ci kłamstwo, nie wstyd ci markuw? ->
"teksty o mojej, heh krótkiej karierze moderatora" Gdzie napisałem o krótkiej karierze? Nie kłam.
-----
EDIT:
"pokaż gdzie ja napisałem, że banów było miliardy, ale ale" Nie załapałeś ironii?
Mnie również męczą coraz bardziej kłamliwe wpisy i kosmiczne bzdury. Wypowiedziałem się w temacie i nie będę dalej karmił trolla.
Aha-całe twoje zdanie:
"doskonale wiesz, że to nie prawda, podobnie jak teksty o mojej, heh krótkiej karierze moderatora, (masz dostęp do moderatorni, więc czytaj) chcesz być wiarygodny, to rób to jak należy, inaczej będę mógł powtórzyć to jeszcze raz, "jesteś żołnierzem, mięsem armatnim" inaczej fanatykiem, dobrze wyszkolonym na KUL'u."
Jak widać nawet nie masz odwagi aby się przyznać...do kłamstwa- podobnie jak z plagiatem. Dla mnie nie masz zdolności honorowej więc trudno dyskutować. Jestem na tyle wychowany, że nie będę przytaczał twoich słów i dyskusji o tobie w moderatornii, skoro to dział ukryty- oś zła itd.
@Dejko- nie chodzi o brak reguł ale o śmieszne zarzuty dotyczące złej konstrukcji postów. Czy mamy ustalić wymagania liczbowe- np. post 5,6 cm na 17 z obowiązkową tabelką? Sam wiesz, że to brzmi zabawnie. Próbujesz imputować teorie spiskowe a właśnie sam zastosowałeś kliszę spisku-> temat zamknięty bo...niewygodny. Gdyby nie bezsensowne wpisy markaw temat nadal byłby otwarty i wiesz o tym doskonale. Hyde Park jest hyde parkiem. Nie broń czegoś lub kogoś, co nie daje się obronić. Jest to niewarte zachodu

#17 marekW

marekW

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 5708 postów

Napisano 27 07 2009 - 19:22

Czytaj ze zrozumieniem - to ja stwierdzam, że miałem krótką karierę moderatora, i nigdzie nie napisałem tego co Ty teraz twierdzisz, napisze Ci więcej wcale się tego nie wstydzę, że była krótka, ale słowo "krótka" nie jest tu słowem kluczowym. Dalej nie czytasz moderatorni ? Czy też czytasz ale celowo subtelnie wszystko przeinaczasz, nie dopowiadasz, pomijasz, masz dla przypomnienia post nr: 8

to wiedziałbyś, że z funkcji moderatora zrezygnowałem sam, nie wierzysz to zapytaj Picasso

sam dodałem, że była krótka, ale dla osób bardziej związanych z forum wiadome jest dlaczego.
natomiast ty kłamczuszku :blink: pokaż gdzie ja napisałem, że banów było miliardy, ale ale !!!! odpowiedź na ten zarzut dwa razy otrzymałeś, cóż to nic, że pewnie go nie rozumiesz lub jak zwykle pomijasz co mnie rzecz jasna nie dziwi, schematyczne działanie osadzone w twoich realiach, jak nakazuje Twój "narodowy zarząd" :blink: (dwa ostatnie słowa sobie odpowiednio złóż będziesz miał jasność). Nie mam ochoty tracić energii na odpisywanie na podobne bzdury, każdy może sobie sam przeczytać co każdy z nas napisał.

#18 Gość_dejko_*

Gość_dejko_*
  • Goście

Napisano 27 07 2009 - 19:22

Nietrudno zauważyć, że niektórym marzy się ścisła kontrola

Nie rozumiem skąd te teorie spiskowe. Nie wiem czy myślimy o tym samym (tematy określonych osób, które stanowią kopiuj -> wklej tasiemców nie wiadomo skąd i bez żadnego sensownego komentarza), ale jakoś dziwnie pojmujesz pojęcie cenzury. Czy postawienie jakichś wymagań technicznych dotyczących zakładania tematów jest cenzurą? Czy w dziale wirusów, gdzie trzeba pisać tematy tak jak są określone w regulaminie, jego zarządcy wprowadzili cenzurę? HP polega na tym, że mówi sie co chce, ale nie w sposób jaki się chce. Wszystko ma jakieś swoje normy.

Co śmieszniejsze - jeśli temat prezentuje drugą stronę, tzw. (w terminologii ulubieńców działu PiM) żydowsko-masonersko-komunistyczno-lewacką, to bardzo szybko znajduje się powód do ich zamknięcia - tym bardziej jak argumenty tej strony przeważają i nie da się jednoznacznie ośmieszyć ich autorów. Ot ostatnio np. temat o Radiu Maryja. Stronie przeciwnej jakby zabrakło argumentów sensowniejszych niż puste "moim zdaniem ono jest potrzebne". Brak jest wycinków prasowych potwierdzających "świętobliwość" osób o których mowa była w tym temacie, natomiast negujących cala masa - temat zostaje zamknięty pod pretekstem spamowania go przez markaW. marekW spamował niejeden temat i tamtych się nie zamykało. Wiec jak to nazwiesz? Moderowanie wybiórcze?
Oczywiście odpowiesz, że autor tematu powinien zachować cenzurę, ze w tym konkretnym to akurat przesadził i każesz mi podać nazwy innych zamkniętych tematów oraz daty ich zamknięcia. Ale czy te tłumaczenia będą miały sens w świetle tego co mówisz o swojej koncepcji HP i cenzury?

EDIT:
@Unicorn - wystarczy trzymać się prostej zasady. Temat jeśli reprezentuje czyjeś zdanie, wygląda (jago pierwszy post): cytat cudzej wypowiedzi -> źródło -> własny komentarz. Dalej wystarczy trzymać się ogólnej netykiety bez patrzenia na to, czy obraża emigrant z Panamy czy zwykły kowalski - user Searchengines.
Przynajmniej w jakimś stopniu usunie to zbędne pyskówki i tematy w stylu "coś przyklepane skądś".

#19 Kolega Dudysa

Kolega Dudysa

Good Rank

• Na emeryturze
  • 700 postów

Napisano 27 07 2009 - 19:57

#20 marekW

marekW

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 5708 postów

Napisano 27 07 2009 - 20:35

Dla mnie nie masz zdolności honorowej więc trudno dyskutować

Ty wogóle wiesz co to słowo znaczy? Dyskusja z Tobą to rzucanie grochem o ścianę. (...) Szkoda sensu, jak to pewnych kręgach się powiada. :blink:

#21 marekW

marekW

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 5708 postów

Napisano 28 07 2009 - 17:01

Jestem na tyle wychowany, że nie będę przytaczał twoich słów i dyskusji o tobie w moderatornii, skoro to dział ukryty- oś zła itd.

W końcu napisałeś to co powinieneś już na początku, trudno było to od ciebie wyciągnąć jednak w końcu nerwy ci puściły, możesz sobie i reszcie moderatorów (nie sądzę że wszystkim) pogratulować.

EOT.

#22 Kosmo-Nauta

Kosmo-Nauta

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 280 postów

Napisano 29 07 2009 - 06:46

@Kolega Dydusa, Vader dobrze to odwzorowuje.
Dzięki za przypomnienie, dawno tego nie słuchałem B)

#23 Kolega Dudysa

Kolega Dudysa

Good Rank

• Na emeryturze
  • 700 postów

Napisano 29 07 2009 - 12:25

Dzięki za przypomnienie, dawno tego nie słuchałem ;)

Nie ma za co. Lubie sobie od czasu do czasu posłuchać, poezja Raining Blood (Slayer cover) z live in Japan, fajny muzycznie jest też Frontside.

#24 Kosmo-Nauta

Kosmo-Nauta

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 280 postów

Napisano 30 07 2009 - 06:39

No ja się na tym wychowałem. Slayer, Sepultura, Metallica, później coraz ciężej Behemot, Impalet Nazarene, Morbit Angel i wiele innych, a teraz ambienty i chillouty B) . Oczywiście czasem sobie zarzucę np. raining blood czy Chaos A.D., dla relaxu B) .
Frontside jeszcze nie słyszałem, poza dziś :) , brzmi zachęcająco.

#25 Kolega Dudysa

Kolega Dudysa

Good Rank

• Na emeryturze
  • 700 postów

Napisano 30 07 2009 - 08:42

Behemoth, teraz to mi dobrze zrobiłeś :D

No tak, kiedyś Sepultura to jak przedmiot obowiązkowy w szkole, Soufly teraz grywa ich utwory, nawet przyzwoicie, kiedyś jeszcze lubiłem pierwotny Sweet Noise. Wiesz co Chaos A.D też by tu pasował :D , ogólnie jestem Zdżemowany, od zawsze tego słucham, słyszałeś Vadera wykonywującego utwór Kata? Lepiej brzmi niż orginał Wyrocznia

#26 Kosmo-Nauta

Kosmo-Nauta

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 280 postów

Napisano 30 07 2009 - 12:56

Świetnie się komponuje z tym kawałkiem
A to Impaled Nazarene przemiła kapela, z całkiem romantycznym głosikiem, wciąż jeszcze mam gdzieś na kasecie w szafie  B)

Vader chyba szybciej zagrał Raining blood albo mi sie wydaje, ale to tylko szczegół.

#27 Kolega Dudysa

Kolega Dudysa

Good Rank

• Na emeryturze
  • 700 postów

Napisano 30 07 2009 - 13:44

Świetnie się komponuje z tym kawałkiem
A to Impaled Nazarene przemiła kapela, z całkiem romantycznym głosikiem, wciąż jeszcze mam gdzieś na kasecie w szafie  ;) . 

Nie znałem tej kapeli, właśnie posłuchałem. Brzmienie lekkie, taki jakby grali ciężki trash...

Vader chyba szybciej zagrał Raining blood albo mi sie wydaje, ale to tylko szczegół.

Tak, tak... chyba w 1998 czy 99 r. Wcześniej walili Black sabbath. Sobie 2007 w TV oglądałem na Live Woodstock i taka kapelka mi w głowie została, wokal z charakteru zachowania troche przypomina mi Glace z Sweet Noise. Rootwater - Hava Nagila (2 piosenka jest z czadem, zaczyna sie od 5 min), tu jest studyjna, ale wydaje mi się gorsza Klik.

Własnie tak patrzę i jesteśmy w sekcji organizacyjnej, mała pomyłka... Trzeba będzie napisać oddzielny temat.

#28 Conscience

Conscience

Second Rank

• Na emeryturze
  • 154 postów

Napisano 30 07 2009 - 17:30

Okupacja Polski w zasadzie następuje pełzająco i już trwa z tym ,że jak dotychczas to aby nasz naród zniewolić trzeba było użyć wermachtu i SS ,a póżniej ubeckigo zamordyznu ,a teraz nasze społeczeństwo się "INTEGRÓJE" tracąc przyczółek po przyczółku pozostałości suwerenności i wolności.
I to teraz jest czas Uni ,aby pisać o tym co się dzieje pełną gębą jest to nasz obowiązek.
Na przeciw tym mediom mamy tylko Internet i tu toczymy walke , Uni więcej odwgi i ufności to my mamy racje i komromisu nie może być.
Dziś o Katyniu i Rosyjskich zbrodniach można pisaś ,można także o żydach ,ale o Uni Jewropejskiej panuje całkowite embargo przykładem może być pieniacto Markaw i odnosze wrażenie ,że on to słóżbowo tu i dostał zadanie ,które go przerosło zamiast argumentów zabulgotał się ,szkoda bo mam duży szacunek do jego wiedzy, ale jak kilkakrotnie pisałem wiedza nie świadzy o mondrośći ,a tej Panu Markowi zabrakło.
Prosze zauważyć ,że nic tak drażniąco nie podziałało jak odmowa udziału w wyborach to jest ich pięta Achillesosa to jest ich słabość omowa udziału w wborach, przecież jak frekwencja wyniesie poniżej 10% to jest rewolucja i o to chodzi.
Oni chcą abyśmy brali w tym cyrku udział nie ważne czy wybierzesz lewo czy prawo zawsze to będzie ich człowiek ale nie wybieranie nikogo to jest dla nich gwóżdż do trumny i o to chodzi.
To jest akt Odwagi akt Patryiotyzmu to jest jedyna droga do zachowania Polskości na to nie mają lekarswta chyba ,że wybory zrobią przymusowe ale w tedy wystawią sobie prawdziwe świadectwo totalitarystów.
Jeśli Głosujesz to Kolaborujesz to jest hasło na najbliższe lata nieważne czy to będą wybory do Sejmu ,samorżądów czy na prezydenta zresztą te następne prezydenckie wybory mogą być ostanie.
Panie Marku zlikwidować dział Polityka i Media czyli zakneblować mało już nie cenzura tylko likwidacja ,aby tylko żaden głos wolnośći się już nie wydobywał ,żęby wszysto było po lini i na bazie jak ustali egzekutywa czy bióro polityczne Uni czy innej unijnej szczekaczki.
Produkuje się tu także dejko jeśli dobrze napisałem. Drogi chłopcze miej własne zdannie nieważne czy ono jest zgodne z poglądami moimi, Uniegi czy markaw miej własny pogląd i go przedstaw bądż męszczyzną ,a u ciebie to tak chciałbyś napisać co myślisz do czego zostałeś przez pseudo edukacje przyuczony ,a jednocześnie żeby to co napiszesz nie kolidowało z pogladami Uniego.
Miej jaja pokaż swą osobowość bo pomyśle ,że tobie także je amputowano poczas obrzezania i jeśli zachowasz trzeżwy osąd to się na to co zostało napisane nie zapienisz.
Wiesz żeby być męszczyzną trzeba mieć charakter ,trzeba być odpowiedzialnym nie można być tchurzem i twój przypadek jest klasycznym przykładem państwowej edukacji gdzie prodokuje sie egzęplarze ,a nie tworzy osobowości.
Na marginesie mieszkam w USA ,stan Florida miasto Panama City ,a nie w Panamie , miasto nazywa się jak poprzednio Panama City nad samą Zatoką Meksykańską.
To by było na tyle onosnie zachowań personalnych.
Na łono Abrachama odszedł nam nawrócony marksista Leszek Kołakowski ,który to zapomniał zrzec się profesury. No prosze jaki pragmatyczny , po nawróceniu tzn. zaprzeczeniu wszystkiemu co dotychczas napisał ,stworzył ,nazwał całą swą przygodę z marksizmem błędami młodości nawrócił się na kapitalizm przgmatycznie nazywając wolnym rynkiem.
Napisał książkę ,że się tak wyraże o wyższości Kapitalizmu nad marksizmem ,ale wszystkie "autorytety" w mediach milczą o ostatnich wypocinach Kołakowskiego jak grób onanizując się
różnej maści profesórki opisują w mediach jak to na wykładach Leszka dostawały orgazmu ,a po wykładach udzielały się oralnie w kółkach dysusyjnych.
No cóż teraz będzie z Gieremniem ,Kuroniem i inną czerwoną swołczą przechadzał sie po Alei Zasłóżonych ,ilóż tam nasz Lesio będzie mógł spotkać starych towaszyszy z PZPR.
Ja osobiście mam nadzieję ,że trafi do piekła no ale takiego kaptalistycznego ,w którym to ani węgla ani smoły nie zabraknie bo w socjalstychnym to wiadomo jak jest węgiel to brakuje smoły lub odwrotnie jak to w gospodarce reglamentowanej.
Na koniec Markuw co do banowania to się nie przejmuj mam duże doświadczenie w tym temacie ,już ze trzy lub cztery razy mnie tu zabanowano jako Yurek3 nawet od 2023 roku ,jak ptrzebujesz porady to zapraszam na PM chętnie słóże doświadczeniem i jeśli się nie zabulgoczesz i zobaczysz w sobie jakieś męskie cechy to prosze odpisz mi w temacie budowy platformy kompuerowej tam mi się z tobą najlepiej dyskutuje.
A wiesz co powiedział Marks na sądzie ostatecznym, no co jak myślisz ,a to właśnie "ploretariusze wszystkich krajów ja was przepraszam"
Marku potraktuj to z uśmiechem.

Uni więcej odwagi i ufności

Pozdrawiam

#29 Gość_dejko_*

Gość_dejko_*
  • Goście

Napisano 30 07 2009 - 18:25

Wiesz żeby być męszczyzną trzeba mieć charakter ,trzeba być odpowiedzialnym nie można być tchurzem i twój przypadek jest klasycznym przykładem państwowej edukacji gdzie prodokuje sie egzęplarze ,a nie tworzy osobowości.

Eee?? Tzn. czego oczekujesz? Mam więcej sypać wulgaryzmami i wyzwiskami bo tak jest bardziej "po męsku"? Albo na siłę opowiadać się po jednej ze stron? Bo nie czaję...
Moje stanowisko jest chyba klarowne...
Akurat wiszą mi poglądy "Uniego" i jak się wczytać w moje komentarze w jego tematach, to raczej rzadko kiedy one nie kolidują. Także nie wiem do czego pijesz.

Na marginesie mieszkam w USA ,stan Florida miasto Panama City ,a nie w Panamie , miasto nazywa się jak poprzednio Panama City nad samą Zatoką Meksykańską.

Dobra, będę pamiętał.

#30 Gość_Franio_*

Gość_Franio_*
  • Goście

Napisano 13 08 2009 - 03:35

No i jakiś tchurze trzęsący gaciami mnie kolejny raz zabanował :lol:

Nic nie boli tak jak prawda :rolleyes:

Teraz będe Franio potem jakoś inaczej przyszłość pokaże :(

Uni zlep me posty w "Wpisy Frania" :lol:

Pozdrawiam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych