Skocz do zawartości


tablety.pl
- - - - -

[Z] ArmA II: Operation Arrowhead [Z]
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
  • Goście

Napisano 14 08 2009 - 10:41

ArmA II: Operation Arrowhead

ArmA II: Operation Arrowhead będzie samodzielnym dodatkiem i do uruchomienia gry nie będzie wymagana podstawowa wersja ArmA II. Fabuła wymyślona przez naszych południowych sąsiadów z Bohemia Interactive będzie nieco przypominała tę znana z wydanego w maju tego roku tytułu. Trzy lata po zakończeniu konfliktu w Czarnorusi, źli ludzie znów dadzą o sobie znać. Jak zwykle w takiej sytuacji Stany Zjednoczone poczują się zobowiązane do wystąpienia w roli strażnika pokoju, obrońcy uciśnionych i jedynego sprawiedliwego w jednej osobie, a Wujek Sam podejmie decyzję o wysłaniu swoich dzielnych wojaków na kolejną wojnę.

Tym razem amerykańską armię będzie czekała nieco dłuższa wycieczka. Nową areną konfliktu został bowiem Takistan, fikcyjne państewko położone gdzieś w Azji Środkowej, nad Morzem Zielonym. Pozostałe aspekty gry wyglądają dość podobnie do tych znanych z ArmA II. Rozległe pole walki, dowolność wyboru taktyki i sposobu realizowania kolejnych rozkazów. Do tego szeroki przekrój dostępnych jednostek – od piechoty, przez komandosów, kończąc na rozmaitych pojazdach wojskowych.

Więcej informacji na temat ArmA II: Operation Arrowhead zostanie udostępnionych podczas rozpoczynających się w przyszłym tygodniu targów GamesCom.

www.gry-online.pl
.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych