Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Gry flash na kom.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#16 Draxoth

Draxoth

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 225 postów

Napisano 14 09 2009 - 18:51

SEUS'a zainstalowalem tylko dla tego sterownika ~Flash USB bo nie moglem go zainstalowac inaczej, nie robilem aktualizacji softu tym programem.

EDIT:
Certyfikaty (kolory):
RED ? Kolor przeznaczony dla telefonów, które trafią do ostatecznego klienta. Wszystkie udostępnione programy przez Sony Ericsson do publicznego użytku pracują tylko na tym kolorze.
BROWN ? Kolor przeznaczony dla telefonów służące do testów (tzw. prototypy). Zastosowane są w nich słabsze zabezpieczenia w celu umożliwienia śledzenia błędów, testów itp.
BLUE ? Kolor przeznaczony dla telefonów złożonych w fabryce, które nie zostały jeszcze zaprogramowane(firmware, gdfs, imei itp).

GDFS ? jest swoistym systemem danych , który zawiera ustawienia telefonu (np. parametry kanału radiowego, ustawień wyświetlacza), informacje o bezpieczeństwie/dane identyfikacyjne (tj. IMEI, kody blokady) oraz dane użytkownika (dźwięki, zdjęcia, wiadomości SMS, kontakty książki telefonicznej, kalendarz itp.). Został on wprowadzony do telefonów Sony Ericsson w roku 2002 i funkcjonuje do dzisiaj.

To dla zainteresowanych. Teraz czas na pytania. Jak to ludzie robia, ze kazdy inaczej flashuje. W kazdym poradniku co innego na ten sam temat. Mam taki mentlik w glowie, ze juz nie wiem z ktorego poradnika skorzystac. Jedni uzywaja tylko maina, inni maina fs i custom.
http://se-center.inf...ead.php?t=55181
http://forum.fanklub...10i-zobacz-sam/

EDIT 2:
Link z poradnikem 2 kolesia jest dobry ( sprawdzony ^^ ). Sie spocilem ze strachu zeby czegos nie zepsuc ale wszystko wyszlo i ladnie smiga
Dołączona grafika

#17 Draxoth

Draxoth

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 225 postów

Napisano 17 09 2009 - 09:48

wracajac do pierwotnego tematu.... po zainstalowaniu softu R8 z w610i ( ktory obsluguje flash ) mam gre jakas.swf i wrzucam ja na komorke. Otwiera mi sie normalnie, ale nie jak gra tylko ja stronka internetowa w dodatku cala biala bez jakichkolwiek zakladek.
( nie edutyje bo coniektorzy pewnie uznali temat za zamkniety ;S )
Dołączona grafika

#18 marcinkowski

marcinkowski

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1549 postów

Napisano 17 09 2009 - 11:01

No to się postarałeś. Dołączona grafika
Z tymi grami, to może jeszcze powinieneś mieć jakiś programik do odtwarzania, jest coś takiego jak Flash lite, poszukaj czy jest coś takiego na ten telefon, pamiętaj że teraz szukasz na w610 a nie k550.

#19 Draxoth

Draxoth

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 225 postów

Napisano 17 09 2009 - 21:32

Znowu dla zainteresowanych ( Jaki flash lite do jakiego modelu )
http://www.adobe.com...e_installed.pdf

Wikipedia: Wśród niedogodności można wspomnieć o tym że aplikacje Flash Lite nie mają możliwości komunikacji z Bluetoothem, Podczerwienią oraz aparatem cyfrowym (najprawdopodobniej ze względów bezpieczeństwa danych i prywatności użytkownika).
Chodzi o aplikacje flash czy wogole strace mozliwosc dostepu do BT, irdy i apratu ? ; 0

Nastepny problem to ze nie moge znalezc nigdzie Adobe Flash Lite 1.1 a nawet jak juz go bede mial to najprawdopodobniej bedzie w roszerzeniu .cab i nie bede wiedzial jak to ugryzc zeby dzialalo na telefonie ^^

EDIT:
Do zainstalowania Flash Lite 1.1
https://brewx.qualco...WSDK315SP02.exe
Po kilku godzinach znalazlem ( i reupnalem) http://www.speedysha.../271376587.html

Jednak dalej nie wiem jak to zainstalowac :P ( szukam łopatologicznej instrukcji [ step by step ] zeby czegos nie zapsuc ) jak ktos by napotkal takowa link pl0x xD

EDIT 2: w wersji 2.1 byly pliki cab, w ver. 1.1 sa .fla lecz to nie zmienia faktu ze niemam pojecia co z tym zrobic ;0 i chyba tak szybko tego nie znajde ;(
Dołączona grafika

#20 Draxoth

Draxoth

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 225 postów

Napisano 20 09 2009 - 20:31

A po wgraniu softa z w610i przypadkiem nie zyskalem automatycznie rowniez flash lite 1.1?
Dołączona grafika

#21 marcinkowski

marcinkowski

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1549 postów

Napisano 21 09 2009 - 00:15

Tego to dokładnie nie wiem, teoretycznie ten telefon obsługuje flasha, ale czy gry to nie wiem, tam raczej chodzi o te menu flashowe.

#22 Draxoth

Draxoth

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 225 postów

Napisano 21 09 2009 - 13:38

Flash menu mam i działa, czyli .swf jest odczytywane tylko czy to jest zwiazane z posiadaniem Flash Lite czy java platform 7.7?
A java na telefonie rozni sie tak bardzo od wersji na PC ze moze nie obslugiwac gier?
Dołączona grafika

#23 marcinkowski

marcinkowski

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1549 postów

Napisano 21 09 2009 - 22:23

Java a flash to jest całkiem co innego, nie wiem jak działa flash menu, ale do gier jest potrzebne coś w rodzaju odtwarzacza, na PC jest to np. Shockwave, i właśnie dla tego może jest potrzebny ten Flash Lite.
I jeszcze jedna sprawa, w jaki sposób ściągasz gry, czy to są gotowe gry ściągnięte z serwera, czy może jakoś sam kombinowałeś ściągać ze strony np. takiej jak podałeś w pierwszym poście, chodzi mi o to czy ta gra napewno będzie działać, kombinując samemu możesz ściągnąć np. sam odtwarzacz z obrazkiem i to napewno nie będzie działać mimo że będzie w formacie swf.

#24 Draxoth

Draxoth

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 225 postów

Napisano 23 09 2009 - 11:12

Narzędzia>Informacje o stronie>Media i ściągam "osadzony"
Na kompie normalnie działa mi ta gra w jakims tam programie nie pamietam jakim odtwarzam a obcenie niema mnie przy PC ;d
A co do programu do otwierania na fonie to mam tego Flash Lite'a ale jak mam go zainstalowac ( mam 2 pliki basicslideshow.fla i Flash_Lite_1.1_components.fla )
Dołączona grafika

#25 marcinkowski

marcinkowski

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1549 postów

Napisano 23 09 2009 - 22:01

Przeglądając internet można się spotkać z różnymi opisami, no i tak myślę że na tym oprogramowaniu powinienieś już mieć tego Flash Lite-a, jak masz jakiś menadżer plików to sprawdź czy nie masz już w telefonie tych plików fla, gdzieś w plikach systemowych.
No i myślę również, że jednak takie gry nie będą chodzić na telefonie, spotkałem się z czymś takim że animacje flash są robione pod Flash Lite, więc taka gra również powinna być robiona pod daną wersję tego flasha, w Twoim przypadku będzie to 1.1.

#26 Draxoth

Draxoth

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 225 postów

Napisano 25 09 2009 - 22:04

nigdzie w plikach telefonu nie moglem znalezc nic o rozszerzeniu .fla
Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych