Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Najlepsze płatne serwery WWW

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#16 ChrisPL

ChrisPL

First Rank

• Użytkownicy
  • 15 postów

Napisano 06 04 2010 - 01:27

Co wy tak z polskimi hostingami? Sa do niczego...
Ja polecam to, co napisalem tutaj: Jak wybrac najlepszy hosting

Z polskimi providerami mialem same zle doswiadczenia (home na czele).

#17 Gość_DawidS28_*

Gość_DawidS28_*
  • Goście

Napisano 06 04 2010 - 08:04

Ja polecam to, co napisalem tutaj: Jak wybrac najlepszy hosting

Właśnie widać, jaki masz dobry hosting: "Serwer eclare.pl zbyt długo nie odpowiada." :lol:
Ja takie coś na HEKKONET miałem raz (przez 10 min) od grudnia 2009. Home mnie jeszcze nigdy nie zawiódł.

//EDIT

Dobra, już działa :lol:, ale większość tutaj podanych hostingów ma zastosowanie tylko przy małych stronach.

#18 Gość_slawek481_*

Gość_slawek481_*
  • Goście

Napisano 06 04 2010 - 08:44

A ja sharedom już dziękuję. Mam VPS w fiberhead i nie narzekam :lol:

Polecam :lol:

#19 optimist7

optimist7

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 26 09 2010 - 15:32

Miałem (i wg umowy wciąż mam) hosting na Hekko.

Gdy zacząłem mieć problemy z CRONem (nie widział ścieżki, która ręcznie dała się bez problemu odpalić), napisałem do obsługi technicznej. W odpowiedzi usłyszałem: „proszę zwrócić się do twórcy aplikacji”.

Twórca, gdy usłyszał o Hekko, polecił zmianę hostingu – doskonale znane mu były problemy z ich CRONem i nie miał siły z nimi więcej rozmawiać. Nie muszę dodawać, że u konkurencji skrypt zadziałał bez jakichkolwiek zmian w kodzie, i CRON bez problemu aktualizował stronę.

Teraz Hekko ma stronę na Facebooku:
http://www.facebook....2...20&topic=73
Zadałem na niej pytanie: „czy CRON już działa, czy nadal działa tylko wg admina?” – rozgorzała dyskusja. W odpowiedzi na moje posty, w obliczu braku argumentów, Hekko je skasowało, ponieważ „pomawiam firmę pisząc nieprawdę” :)

W sieci jest masa innych krytycznych opinii o Hekko – wystarczy wygooglować frazę "Hekko jakość". Hekko w mailach do mnie obstaje przy swojej racji, więc zamierzam upublicznić naszą wymianę maili – której upublicznienia p. Damian Gałązka próbuje mi zakazać ;)

#20 sexavi

sexavi

First Rank

• Użytkownicy
  • 24 postów

Napisano 26 03 2013 - 13:18

Konto na Hekko mam od dobrych kilku lat, z crona nie korzystam, jak dotąd wszystko było ok, a trzymam tam również duże serwisy, niezoptymalizowane. Momentami sam się dziwie, że jeszcze mnie stamtąd nie wywalono ;-)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych