Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

sorry, ale nie mogę przeglądać tego forum

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 lisnakury

lisnakury

First Rank

• Użytkownicy
  • 14 postów

Napisano 29 09 2009 - 20:35

nie bardzo wiem, gdzie pisać ten wątek, brak działu typu tablica ogłoszeń, więc piszę tutaj.
nie mogę czytać, bo nie otwierają się strony, w tym wątki przyklejone, jak 'optymalizacja i odchudzanie XP'
strona albo jest czysta, bez wpisów tylko forumowy szablon z tytułami, etc, albo dostaję komunikat:

Pętla przekierowań

Firefox wykrył, że serwer przekierowuje żądanie tego zasobu w sposób uniemożliwiający jego ukończenie.

Przeglądarka przerwała próby pobrania żądanego elementu. Witryna przekierowuje żądanie w sposób, który uniemożliwia jego dokończenie.

* Czy ciasteczka zostały wyłączone lub zablokowane dla tej witryny?
* UWAGA: Jeśli włączenie obsługi ciasteczek dla tej witryny nie rozwiązuje problemu, najprawdopodobniej jest to problem w konfiguracji serwera, a nie oprogramowania na Twoim komputerze.

===================
ciasteczka sprawdziłem.

Strony "działy forum" otwierają się prawidłowo, tzn widzę tytuły wątków, ale po kliknieciu dowolnego mam czystą kartkę - białe pole w centrum - wokół jest co ma być.

nic z tego nie kapuję, macie to samo?

#2 Gość_Tyrol_*

Gość_Tyrol_*
  • Goście

Napisano 29 09 2009 - 20:38

No jest to pewien typ 'awarii' jaki mieliśmy już kiedyś.
Pracujemy nad naprawieniem tego.

#3 lisnakury

lisnakury

First Rank

• Użytkownicy
  • 14 postów

Napisano 29 09 2009 - 20:47

a mógłbyś coś więcej wyjaśnić, bo gdy wchodzę w podstrony przyklejonego 'optymalizacja i odchudzanie XP' to widzę, że kilku użytkowników przegląda wątek, czyli oni mogą, a ja nie?

pozdr.

czy to może być związane z moją przeglądarką?
FF3.013?

edit:
pod IE8 też nie dziala.
Jeszcze wczoraj i parę dni temu normalnie korzystałem z forum, kiedy to naprawicie?
pliiiiiiiiiiiiiiz!

#4 Gość_Tyrol_*

Gość_Tyrol_*
  • Goście

Napisano 29 09 2009 - 20:50

To nie jest wina, która leży po Twojej stronie. Nie ma się co rozpisywać...myślę że jutro wszystko wróci do normy.
Jak pisałem, już kiedyś mieliśmy taki sam problem. Nie pozostaje nam nic innego, jak poczekać aż administracja to naprawi.

#5 lisnakury

lisnakury

First Rank

• Użytkownicy
  • 14 postów

Napisano 29 09 2009 - 20:59

no to do jutra, czekam i dzięki za szybkie info.
zauważyłem też, że nie działają wszystkie przyciski np. 'szybka odpowiedź' oraz 'cytuj' [gdy chcę zacytować twój post w mojej odpowiedzi] - piszę bo może komuś się przyda, przy naprawie problemu.
cześć.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych