Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Żądania moderatora unicorna

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 marekW

marekW

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 5708 postów

Napisano 01 10 2009 - 21:08

temat: http://searchengines...w...=130347&hl= wskaż w nim miejsce niezgodne z regulaminem.

Skoro wysuwasz swoje żądania moderatorze unicorn to ja przytoczę ci moje.
1. skończ z permanentnym zamykaniem każdego tematu mojego autorstwa
2. skończ z permanentnym upominaniem mnie co mogę napisać a czego nie , jeśli coś jest zgodne z regulaminem to nie masz prawa do ingerencji w temat czy post co robisz z uporem maniaka.
3. nie jednemu psu burek, a unicorn nie jest znakiem zastrzeżonym mogę go używać do woli, masz fobie/kompleksy to udaj się do psychologa
4. temat nie dotyczył stricte ciebie więc nie czepiaj się jak rzep psiego ogona
5. następnym razem gdy bez zasadnie zamkniesz/zmodyfikujesz/usuniesz posta to ja właśnie zwrócę się do administracji o to aby tobie przykrócono troszkę ogona, nie jesteś tu bogiem, masz troszkę więcej praw ale jeszcze więcej obowiązków, z których się nijak nie wywiązujesz, zaglądnij sobie dla przypomnienia ile masz w obowiązku prowadzenia działów, natomiast zajmujesz się tylko jednym, z doskoku dwoma.
narazie to tyle.
I w końcu nie mam zamiaru ciągle się z tobą użerać, nie skończysz ze swoimi praktykami nadinterpretacji i obracania wszystkiego jak kota ogonem to wyobraź sobie, że ja nie muszę TU nikomu pomagać, nikt mi za to nie płaci, robię to bo lubię tak samo TU jak i z powodzeniem na paru innych vortalach, chcesz/powinieneś wykazać się swoją wiedzą nt. sprzętu/oprogramowania i jego niedomagań to to rób jak już pisałem wcześniej bo to jest TWÓJ OBOWIĄZEK.
Żegnam cię ozięble.

#2 Gość_picasso_*

Gość_picasso_*
  • Goście

Napisano 01 10 2009 - 22:09

Pudło. To ja zamknęłam temat o 17:38. A dlaczego: jest zupełnie bez sensu to ciągnąć, ani nie wiadomo o co chodzi w pytaniu, ani w wypowiedziach. Raczę zauważyć, że to Ty pierwszy umieściłeś wzmiankę o Unicornie, w temacie z nim nie związanym. Za to on nie musiał potem dopisywać na czerwono, skoro zamknęłam temat. Trzeba to było zostawić z crossem i tyle.

#3 marekW

marekW

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 5708 postów

Napisano 01 10 2009 - 22:16

No to podziękował.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych