Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Damski wokal...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#16 slaw

slaw

Medium Rank

• Na emeryturze
  • 221 postów

Napisano 25 06 2005 - 22:16

kurcze jak sie zastanowilem to lubie demarczyk i z młodszych steczkowska

#17 Misioczek

Misioczek

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 01 07 2005 - 00:17

mój typ: Ania Wyszkoni, Ania Orthodox, Amylee

#18 Haghi

Haghi

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1483 postów

Napisano 03 07 2005 - 09:10

Ja tam nie przepadam za damą na vocalu.....

a co tam będę pisać
Zapraszam :)

..................................
Click
no i tu :)
Rycerz KF s4

Blood Wars

#19 JDJ

JDJ

Second Rank

• Na emeryturze
  • 119 postów

Napisano 03 07 2005 - 19:01

slucham tylko wokalistek jakos nie przepadam za rozspiewana pcia brzytka <_<
a moja faworytka to selin ale raczej jej francuskojezyczna tworczoc bo ta angielskojezyczna to juz nie to

#20 Haghi

Haghi

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1483 postów

Napisano 04 07 2005 - 00:55

selin, ejvril itp, nawet a. lee to pikus w porownaniu do innych kapel. Graja muze dla tłumu-komercyjna, a ja jestem przeciwnikiem tego typu grania.

a co tam będę pisać

Click
Rycerz KF s4

Blood Wars

#21 dlugas1982

dlugas1982

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 1869 postów

Napisano 04 07 2005 - 09:45

<span style='font-size:13pt;line-height:100%'>ANGELA GOSSOW</span> z Arch Enemy

Dołączona grafika

kto niesłyszal niech załuję

ja myślałem że to "śpiewa/growlinguje" kawał chłopa w tym bandzie <_<

ale się miło pomyliłem

polecam tą kapelę
brak sygnatury

#22 Hellvenom

Hellvenom

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 497 postów

Napisano 04 07 2005 - 13:47

Fakt... Angela ma calkiem ostry głosik.. nie chcialbym żeby nakrzyczala na mnie za niepozmywane naczynia czy też 'bo zupa była za słona' <_< A w kwestii zespołu to ona znacznie bardziej tam pasuje niż Johan Alexon (pierwszy wokalista). A tak a'propos Arch Enemy to wkrótce (jeszcze tego lata) wydają swój nowiuśki album! Będzie sie działo.. oj będzie :lol:
Dołączona grafika

#23 Haghi

Haghi

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1483 postów

Napisano 04 07 2005 - 21:25

Arch Enemy- nio ciekawy zespol. Chociaz wydaje mi sie sie facet byl lepszy na voc nio ale Angela tez dobrze sobie radzi:)

a co tam będę pisać

Click
Rycerz KF s4

Blood Wars

#24 habitant

habitant

First Rank

• Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 10 07 2005 - 19:33

To teraz "moje kobiety":
Sandra Nasic (Guano Apes) - mocny głos o ładnej barwie,
Sabine Lutzenberger (Helium Vola) - po prostu anioł, pięknie śpiewa, porównajcie sobie Mahnung z singla i albumu...
Anja Orthodox (Closterkeller) - znów mocny głos, ciekawe interpretacje swoich bardzo dobrych tekstów,
Maja Konarska (Moonlight) - po prostu profesjonalizm.
może jeszcze Liv Kristine (ex Theatre of Tragedy, Leaves' Eyes) - taki słodki cukiereczek ;-)
a, no i Shakira - po prostu super głos - moc, barwa, emocje...

co do Sharon den Adel (ta z Within Temptation) - wreszcie się nauczyła śpiewać. 3/4 płyty Mother Earth spiep***** jej wycie. Okazało się jednak, że jak się chce, to można ;-)
Do Tori Amos nie mogę się w ogóle przekonać. Niby ma ładne piosenki, słychać zaangażowanie, głos ciekawy, ale nie przemawia do mnie.
Steczkowską cenię za warsztat i wielkie możliwości, ale jakby nie mogła się zdecydować - robić melodyjne, skoczne piosenki dla radia i TV czy pójść jakąś alternatywną ścieżką. No to trochę tego, trochę tego (a jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego ;-) )
Amy Lee (Evanescecośtam :P ) strasznie się męczy z głosem, jakby coś ją ściskało. Jeszcze w studio jest ok, ale na żywo wysiada.

o, przypomniał mi się taki norweski zespół Lumsk i jego wokalistki - wysokie głosy, ale nie robią paraoperetki. Baardzo ładne :P

#25 Hellvenom

Hellvenom

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 497 postów

Napisano 10 07 2005 - 22:59

Skoro jesteśmy już przy 'ciężkich brzmieniach' to tak wspomnie szybciorem o paniach z zespołu Kittie! Trochę się dziwie że jeszcze nikt o nich nie wspomniał (tym bardziej że ja jeszcze tego nie zrobiłem :D ). Są świetne, są piękne, są ostrzejsze niż 100% chili w chili!! Zespół złożony z samych pań, i to się chwali! Ale jeżeli planujecie zapoznanie się bliżej to uprzedzam iż są na prawde drapieżne i nie spodziewajcie się po nich pięknego sopranu Tarji Turunen :P Do nich trzeba mieć nerwa.
Innym zespołem feministycznym jaki chcę polecić jest zespół Rockbitch. Zwłaszcza godne polecenia są ich koncerty. Otóż panie uwielbiają obnażać się i poddawać cielesnym rozkoszom na widoku swoich fanów! Co więcej fani mogą brać czynny udział w owych przedsięwzięciach :P Muzyka też nie jest z buta wyjęta- jest mocna, jest konkretna i jest perwersyjna jak założycielki zespołu. Gorąco polecam osobom lubiącym mocne wrażenia :D
Dołączona grafika

#26 GORELORD

GORELORD

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 565 postów

Napisano 11 07 2005 - 13:11

Skoro jesteśmy już przy 'ciężkich brzmieniach' to tak wspomnie szybciorem o paniach z zespołu Kittie! Trochę się dziwie że jeszcze nikt o nich nie wspomniał (tym bardziej że ja jeszcze tego nie zrobiłem :P ). Są świetne, są piękne, są ostrzejsze niż 100% chili w chili!! Zespół złożony z samych pań, i to się chwali! Ale jeżeli planujecie zapoznanie się bliżej to uprzedzam iż są na prawde drapieżne i nie spodziewajcie się po nich pięknego sopranu Tarji Turunen :P Do nich trzeba mieć nerwa.
Innym zespołem feministycznym jaki chcę polecić jest zespół Rockbitch. Zwłaszcza godne polecenia są ich koncerty. Otóż panie uwielbiają obnażać się i poddawać cielesnym rozkoszom na widoku swoich fanów! Co więcej fani mogą brać czynny udział w owych przedsięwzięciach :D Muzyka też nie jest z buta wyjęta- jest mocna, jest konkretna i jest perwersyjna jak założycielki zespołu. Gorąco polecam osobom lubiącym mocne wrażenia :D

<{POST_SNAPBACK}>

Kittie znam od okolo 5 lat moze, i tez sie dziwie dlaczego o nich nie napisalem..Moze dlatego ze mi sie juz nie podobaja :D ? Najlepszy ich utwor to byl "Spit"

A co do pan z Rockbitch....,.............,.........,.........to tyle jesli chodzi o ich muzyke.
A to czego nie potrafia, nadrabiaja na scenie. Dla mnie zwykle k****y.
Dołączona grafika

#27 rogerPower

rogerPower

First Rank

• Na emeryturze
  • 11 postów

Napisano 16 07 2005 - 10:22

Gdybym wiele lat temu, na początku przygody z rockiem trafił na rockbitch albo Kittie to na dobre bym sie zniechecił do takich brzmień.

#28 Haghi

Haghi

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1483 postów

Napisano 18 07 2005 - 22:16

rockbitch i kittie- znam, ale nie wspominalem, bo jak dla mnie to odprawiaja zwyklu 'szoł' i nic wiecej. Mialy dobre 'numerki', ale to wszystko B)

a co tam będę pisać

Click
Rycerz KF s4

Blood Wars

#29 Krko

Krko

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 1978 postów

Napisano 24 07 2005 - 18:00

Dla mnie Nina Simone, Norah Jones, i Melanie (Nie z Spice Girls tylko z Woodstock 69 :D) choc pewnie jeszcze wiele nie slyszalem.
"Nikt nie zwalcza wolności, zwalcza co najwyżej wolność innych"
Karol Marks

#30 hecia13

hecia13

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1131 postów

Napisano 24 07 2005 - 19:50

Patsy Cline, Loretta Lynn, Lynn Anderson - wy małolaty pewnie nie wiecie o kim mówię :D
The Cylons were created by man...
Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych