Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Wszystko zniknęło z telefonu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pilarious

Pilarious

First Rank

• Użytkownicy
  • 13 postów

Napisano 17 10 2009 - 17:08

Witam. Mam problem z telefonem Nokia 5220. Dziś rano włączyłem go jak zawsze, lecz tym razem zauważyłem, że tło było szare. Okazało się, że zniknęło z niego wszystko - tematy, zdjęcia, dzwonki, najróżniejsze ustawienia i konfiguracje, a nawet oprogramowanie Orange. Nie ma nic prócz samego oprogramowani. Do tego telefon strasznie powoli działa i czasami się zacina. Może ktoś mi pomóc?

Mam najnowszy soft zainstalowany ze strony Nokia.

#2 marcinkowski

marcinkowski

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1549 postów

Napisano 17 10 2009 - 20:26

Dziś rano włączyłem go jak zawsze,

Znaczy się zawsze wyłączasz telefon na noc?
A wracając do tematu, takie coś się robi po wgraniu nowego softu, i to co było jest nie do odzyskania, wcześniej należy zrobić kopie danych.

#3 Pilarious

Pilarious

First Rank

• Użytkownicy
  • 13 postów

Napisano 17 10 2009 - 23:30

Dziś rano włączyłem go jak zawsze,

Znaczy się zawsze wyłączasz telefon na noc?
A wracając do tematu, takie coś się robi po wgraniu nowego softu, i to co było jest nie do odzyskania, wcześniej należy zrobić kopie danych.

Tak. Zazwyczaj wyłączam telefon komórkowy na noc.

A soft wgrywałem najnowszy już dawno temu. Poza tym wgranie nowego softu nie powoduje utraty dzwonków, tematów i innych rzeczy wgrywanych przez Nokię fabrycznie.

#4 marcinkowski

marcinkowski

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1549 postów

Napisano 17 10 2009 - 23:57

A soft wgrywałem najnowszy już dawno temu. Poza tym wgranie nowego softu nie powoduje utraty dzwonków, tematów i innych rzeczy wgrywanych przez Nokię fabrycznie.

Nie powoduje utraty, tylko wgrywa wszystko od nowa, chodziło mi o utratę wszystkiego co jest dograne ręcznie.
A jeżeli masz soft z Noki to nie możesz mieć z Orange.
No i wygląda to na padnięty soft i trzeba by go odnowić.

#5 Pilarious

Pilarious

First Rank

• Użytkownicy
  • 13 postów

Napisano 18 10 2009 - 11:06

Dodatkowo zauważyłem, że nie mogę odtwarzać plików muzycznych. W odtwarzaczu muzycznym pojawia się błąd "za mało pamięci".

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych