Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Usuwanie postów

• Zamknięty Temat jest zamknięty
18 odpowiedzi w tym temacie

#16 Kolega Dudysa

Kolega Dudysa

Good Rank

• Na emeryturze
  • 700 postów

Napisano 29 10 2009 - 09:10

Kolega Dydusa raczył był najpierw postraszyć (to się bodaj inwersja siły argumentu, z argumentem siły zwie), a potem zaapelował

Szanujmy się...

- ja zaś ten apel bym odwrócił i poprosił o szanowanie nas - zwykłych użytkowników.

Gdyby wszystko było takie proste i można by było przewidzieć wiele sytuacji to napewno by się nie zdarzyły. Teoria, teorią, a życie, życiem. Nikogo nie straszę. Mogłem wziąść i zwyczajnie usunąć posty, które nie były związane z tematem, a daleki jestem od tego bo właśnie szanuje użytkowników. Jeśli pasuje Tobie przedstawianie mojej wypowiedzi i mojej osoby w świetle negatywnym to prosze bardzo :) Mam nadzieję ze Ci to sprawi przyjemność i satysfakcję. Będe się cieszył że czujesz się zadowolony. W końcu musisz mi nawtykać bo na kimś się trzeba wyładować. Widzę że to co zostało mieć wyjaśnione to zostało.

Posty, które nie będą związane z tematem usunę :)

#17 izaw

izaw

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1072 postów

Napisano 29 10 2009 - 11:46

Miło, że w końcu odezwał się ktoś z osób decyzyjnych.

Tylko wydaje mi się, że nie tak to powinno wyglądać.
Trzeba było ogłosić przerwę w działaniu forum na parę godzin. W tym czasie zarchiwizować forum, uruchomić nowy skrypt testowo, przetestować i dopiero wyjść na zewnątrz. Nie byłoby tylu nerwów.
Poza tym pewne rzeczy, jakby chociaż spolszczenie i inne znaczniki były łatwe do przewidzenia. Pierwsze należał zrobić wcześniej, do drugiego napisać skrypty i dostosować bazę.

Swoją drogą zmiana wyglądała tak, jakby wcześniej nikt nie uruchomił skryptu testowo i nie przetestował forum.

=====================

Prawdą jest, że nie wszyscy moderatorzy dorośli do swojej roli. Ba niektórzy zachowują się wręcz infantylnie. Chyba niektórzy nie zdają sobie sprawy kto jest dla kogo.

=====================

Mimo wszystko pozdrawiam wszystkich i liczę, że osobiste ambicje niektórych osób nie zniszczą niebagatelnego dorobku forum.
"Nic nie jest tak proste, by nie można było wykonać tego źle"

Prawo Murph'ego

#18 Jeździec Apokalipsy

Jeździec Apokalipsy

First Rank

• Użytkownicy
  • 44 postów

Napisano 29 10 2009 - 11:59

makensis - i o taki własnie drobiazg(?) chodziło (nawet poniewczasie podany).
To sprawę, dla mnie wyczerpuje.

PS.
@ Kolaga Dydusa - chyba się rozpędziłeś. Zapewne dlatego, że wyrwałeś fragment z kontekstu, ale skoro lubisz brać do siebie więcej niż trzeba, to ... o gustach się nie dyskutuje.
"a imię jego Śmierć"

#19 driven

driven

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 4287 postów

Napisano 29 10 2009 - 13:30

@Jeździec Apokalipsy, ja wiem do kogo kierował swoje pierwsze słowa w tym temacie Kolega Dudysa i go rozumiem. Nie rozumiem tylko po kiego grzyba się tych słów czepiłeś skoro one Ciebie bezpośrednio nie dotyczyły.

Kolejna sprawa, jak producent samochodów zaprojektuje i wypuści wadliwą część, to pracownik produkcji czy sekretarka za to odpowiada i przeprasza? Może jeszcze pracują za inżynierów i poprawiają ich błędy? Innymi słowy kierujcie swoje żale tam gdzie kierowane być powinny. Wiemy, że jesteśmy na pierwszej linii ognia przy takich problemach, ale jak Wam człowiek mówi, że nie miał na to wpływu i kto jest winny całemu zamieszaniu, to go nie gnębcie swoimi wyrzutami tylko dlatego, że ma większe uprawnienia na forum od Was.

Skoro zakładający temat usatysfakcjonowany odpowiedzią Administratora, to temat zamykam.
Dołączona grafika

Ten post nie może być powielany bez mojej zgody.
Copyright © 2006-2010 Wszystkie prawa zastrzeżone abym poczuł się wyjątkowy. :-)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych